.:: |مجله به سوی موفقیت بهمن ماه 1392| ::.

سخن مدیر

لذت تماشای کارتون بچگی‌هایم به کنار، این دیدی است که حالا نسبت به این داستان دارم:
روزی روزگاری در سرزمینی دور، دختر جوان و زیبایی به نام سیندرلا همراه نامادری و دو دختر زشتش زندگی می‌کرد. آن‌ها به به او سخت می‌گرفتند و او را مجبور می‌کردند همهٔ کارهای خانه را به تنهایی انجام دهد.
سیندرلا رویای یک زندگی خوب را در سر می‌پروراند، رویای ثروت و مردی که او را از دست این زندگی نکبت بار نجات دهد……………

بقبه را هم خودتون می دونین
سیندرلا تصمیم می‌گیرد از حس خیال‌پردازی خود استفاده کند. با استفاده از مجله‌های مد و بریدن قطعات مختلف تابلویی از آنچه خواهانش بود برای خود درست کرد. سیندرلا در حین انجام کارهای خانه در طول روز چند بار به آن نگاه می‌انداخت.
به هر حال‌‌ همان طور که روز‌ها می‌گذشتند، سیندرلا از ته دل آرزو می‌کرد بتواند در جشن حاضر شود. برای رسیدن به خواسته‌اش از هیچ تلاشی دریغ نکرد. از اضافه‌های لباس‌های خواهران ناتنی‌اش لباسی درست کرد ولی آن‌ها با دیدن زیبایی آن، لباس او را پاره کردند! سیندرلا گریان به رفتن نامادری و خواهران ناتنی‌اش نگاه می‌کرد.
ناگهان فرشته‌ای ظاهر شد. فرشته می‌گوید: «حالا اشک‌هایت را پاک کن. چون تو خواسته بودی من اینجا هستم. اینجا هستم تا ببینم چه کاری می‌توانم برایت انجام دهم.»
فرشته برای سیندرلا توضیح می‌دهد که دنیا سرشار از فراوانی است و او اگر ایمان داشته باشد می‌تواند هر آنچه را که بخواهد داشته باشد. نصیحت فرشته این بود: نگرانی کمکی نمی‌کند. در حقیقت نگرانی، قدرت انرژی مثبتی را که تو امیدوارانه به کائنات می‌فرستی از بین می‌برد. تو باید باورهای منفی‌ات را کنار بگذاری تا به خواسته‌ات برسی.
موش‌های سیندرلا به روح او اشاره دارند، او را به باور رویا‌هایش ترغیب می‌کنند. این قلب ماست که رویاهای ما را قبل از آنکه بتوانیم آن‌ها را دنبال کنیم شناسایی می‌کند.
گام‌های شیطانی خانواده به انگل‌های انرژی اشاره دارد. افرادی که می‌گویند از تلاش دست بکشیم؛ هدف مای ما احمقانه است؛ سرنوشتمان هر روزجان کندن و به چیزی نرسیدن است…
پری مهربان تفکر عمیق سیندرلا است. صدای درونی که ترغیبمان می‌کند از منطقهٔ امن خارج شویم و به سوی خواسته‌هایمان حرکت کنیم.
پیراهن زیبای او نشانگر احساسات اوست در زمانی که به رویاهای خودش ایمان می‌آورد. زمانی که ما کفشی «مسیر زندگی‌ای» را که مناسب ماست پیدا می‌کنیم، زیبایی درونیمان می‌درخشد.
تغییر همه چیز در نیمه شب اشاره به زمان دارد، وقفه و توجه به رشد شخصیتی را نشان می‌دهد. هیچ چیزی به سرعت رخ نمی‌دهد. افسانهٔ یک شبه دروغ است. همهٔ ما در مسیر زندگی با چالش‌ها یی روبرو هستیم. اگر آن‌ها را بپذیریم و با آن‌ها روبرو شویم آن‌ها می‌توانند به قوی بودن ما کمک کنند.
و پرنس به زندگی زیبایی که سرانجام سیندرلا به آن دست می‌ یابد و خوشبخت شدن اواشاره دارد. زمانی که این اتفاق افتاد جهان صحنهٔ رقص او می‌شود.

مطمئناً ما باید از او درس بگیریم. هر مرحله از زندگی سختی خودش را دارد و ما آزادیم که آن را آنطور که می‌خواهیم به پیش ببریم.

فهرست عناوین این شماره مجله به سوی موفقیت :

* سخن مدیر و دبیر

* از رابین هود، قهرمان دوران کودکی درس بگیریم ..

* فرشتگان شفا بخش کیستند

* الفبای موفقیت، الفبای زندگی

* کسب مهارتهای اجتماعی ( قسمت سوم )

* چگونه یک کسب و کار موفق راه اندازی کنیم..(قسمت هفتم)

* 10 راه عالی برای برخورد با استرس مالی

* وقت مدیتیشن ندارید ؟

*داستان های آموزنده

راهنمای عمومی رفع ارور اکسترکت:
اینجا کلیک کنید

لینک های دانلود

دانلود  از لینک مستقیم : 4.93 مگابایت

پسورد : www.mihandownload.com

 

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: حمید رضا حسن نژاد
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری