“http://www.sibvas.com/” asia sarzaminezaban.com

بازی جدید به سوی روم

marchtorome.ir

بازی جدید به سوی روم با داستانی متفاوت خلاصه نسخه فارسی خودش رو رونمایی کرد

 زمانی که رومیان در اوج قدرت بودن همسایگان انان در امان نبودند اما هم اکنون روم ضعیف شده و بهترین زمان برای انتقام قوم پرشین از انان است به جمع هزاران فرمانده ایرانی بازی به سوی روم بپیوندید و با ارش کمانگیر قلب روم را نشانه بگیرید
همین الان به جمع فرماندهان ایرانی در این بازی بپیوندید

شما فرمانروای شهری در سرزمین رومیان خواهید بود، آینده درخشان امپراتوری شما از لحظه ورود به بازی آغاز میگردد. در کنار مشاوران خود در بازی و استفاده از ویژگی های منحصر بفرد بازی میتوانید سلطه خود را بر سرزمینی که قرنها تحت سلطه رومیان میباشد را آغاز کنید.

ورود به سایت

آخرین پست‌ها (بخش نرم افزار موبايل)

سر تیتر
سر تیتر
سر تیتر

دانلود نرم افزار ماشین حساب Scientific Calculator Pro 2.4.8 اندروید

plYbAe28Oj6P

نرم افزار Scientific Calculator Pro v2.4.8 Final یک ماشین حساب علمی و گرافیکی کاملا برجسته است که از گراف، ماتریس، اعداد مختلط، حل معادله و مبدل واحد پشتیبانی می کند. و می توان از آن برای محاسبات روزمره نیز استفاده نمود.

دانلود
سر تیتر

دانلود نرم افزار سرعت سنج Ulysse Speedometer Pro 1.9.11 اندروید

Ulysse-Speedometer1

نرم افزار Ulysse Speedometer Pro برنامه ای قدرتمند GPS می باشد کهنه تنها یک ابزار سرعت سنج GPS با دقت می باشد بلکه قابلیت های دیگری نیز دارد.این نرم افزار پیشرفته ترین و بصری ترین سرعت سنج و داشبورد اتومبیل است که به شما کمک می کند باخیال راحت رانندگی کنید.

دانلود
سر تیتر

دانلود نرم افزار ضبط صفحه ی نمایش SCR Screen Recorder Pro 0.21.7 اندروید

SCR-Screen-Recorder-Pro

نرم افزار SCR Screen Recorder Pro برنامه ای با در زمنیه ی ضبط صفحه ی نمایش با کیفیت عالی برای آندروید و تبلت می باشد.با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به اسانی از صفحه ی نمایش موبایل اندرویدی خود فیلمبرداری کنید.

دانلود
سر تیتر

دانلود نرم افزار انتی ویروس AVG Antivirus Pro v4.3.1 اندروید

url

نرم افزار AVG Antivirus Pro v4.3.1 برنامه ای کاربردی در زمینه ی تامین امنیت تلفن همراه و حریم خصوصی شما می باشد. از دیگر قابلیت های آن می توان به سرعت و سهولت بالا، عملکرد بهینه ، و ضد سرقت دستگاه و... اشاره نمود.

دانلود
سر تیتر

دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از فایل ها App Backup & Restore 3.2.3 اندروید

app

نرم افزار App Backup & Restore برنامه پشتیبان گیری و بازیابی فایل های خود در دستگاه های آندروید می باشد.شما میتوانید با تهیه ی نسخه پشتیبان و حذف برخی از برنامه های غیر کاربردی فضای با ارزش حافظه ی گوشی را بازیابی نمایید.

دانلود
سر تیتر

دانلود نرم افزار حذف برنامه ها System App Remover Pro 1.3.2 اندروید

787676

نرم افزار System App Remover Pro برنامه ای جالب و کاربردی در زمینه ی حذف برنامه های سیستم، برنامه های کاربری ، انتقال برنامه ها به کارت SD، انتقال برنامه ها به حافظه ی تلفن، پیدا کردن همه APK بر روی کارت SD، نصب APK، حذف APK، روت کردن فایل راهنمای کمک می باشد.توجه: حذف برنامه سیستم نیاز به دسترسی روت دارد، و سازنده این برنامه روش روت را ارائه نمی دهد.

دانلود
سر تیتر

دانلود نرم افزار آفیس Office Pro 4.4 اندروید

45325323573

نرم افزار Office Pro یکی از قدرتمند برنامه های آفیس برای پلت فرم آندرویدبا کاربرد آسان در زمینه ی ایجاد، نمایش و ویرایش اسناد MS ورد ( .doc, .docx, .rtf,.xml .txt ), اکسل (.xls ، . XLSX،. CSV)، پاورپوینت (.ppt، .pptx) می باشد. از دیگر قابلیت های این برنامه می توان به ایجاد اسناد، ایمیل، نامه ها، کتاب ها، کتابهای کار با استفاده از ویراستاران حرفه ای با رابط کاربر پسند و... اشاره نمود.

دانلود
سر تیتر

دانلود نرم افزار مدیریت فایل Lucky AppManager 1.11.0 اندروید

Capture1

نرم افزار Lucky AppManager برنامه ای بسیار مفید برای آندروید است. این برنامه یک ابزار مدیریت فایل و دارای توابع قانونی LP است می باشد و به شما امکان دسترسی به تمام قسمت های گوشی تان را می دهد از قابلیت های این برنامه مدیریتی می توان به حذف کامل برنامه های نصب شده، حرکت برنامه به حافظه تلفن، تهیه پشتیبان از تمام برنامه های خود، برنامه های کاربردی از طریق بلوتوث، ایمیل و غیره اشاره نمود.

دانلود