بلاخره بعد از چندین سال انتظار سم فیشر دوباره باز گشته تا باز هم به همگان ثابت کند که توانایی هایش و افکارش با دیگران متفاوت است ،بعد ار 4 سال تلاش یکی از بزرگترین و شاید محبوب ترین شرکت های بازیسازی در دنیا Ubisoft که سازنده سری شاهزاده ایرانی و همینطور بازی محبوب ایرانی ها Assassins creed 2 است بلاخره ساخت این پروژه عظیم بازیسازی تمام شده و مدت کوتاهی است که روانه بازار گردیده است.سم اینبار پیرتر و خشن تر و با کوله باری ار تجربه بازگشته تا انتقام قتل دخترش را از زمین و زمان بگیرد.!!!
Conviction پنجمین تراشه این سری محسوب می شود که تفاوت ها و تمایز های چشم گیری با نسخه های قبل خود دارد.ابتدا داستان بازی بیان می شود تا متوجه شوید که چرا با نسخه های قبلی خود متفاوت است.داستان بازی بعد از double agent آخرین نسخه بازی شروع می شود ،آن جایی که سم متوجه می شود که دخترش سارا که بر اثر حادثه ی تصادف کشته شده تصادفی نبوده و سعی در پیدا کردن بانیان حادثه دارد ،هرچه که جلوتر می رود بیشتر متوجه می شود که همه سرنخ ها به سازمانی که برای آن کار می کرده وصل می شود .از آن پس فکر انتقام تمام وجود سم را فرا می گیرد و به خود قول می دهد تا زمانی که نفس می کشد تمام کسانی که به نوعی در قتل دختر کوچکش نقش داشته اند را زنده نگذارد.دیگر سم به هیچ کس و سازمان خاصی متصل نیست و فقط خودش هست و خودش با تمام تجربیات و قابلیت های منحصر به فرد خود در مقابل خطرناک ترین افرادی که حتی رو در رو شدن با آن ها کار ساده ای نیست.
برای مشاهده ویژگی های بی نظیر بازی که هرکس را مبهوت خود خواهد کرد و همچنین عکس های زیبای آن به ادامه مطلب بروید.


بحث
پيرامون اين مطلب در انجمن هاي گفتگو
,
اموزش نصب و كرك را در اينجا مطالعه كنيد!

 صحبت آغازی سم:
من سم فیشر هستم.این بار دیگر مثل گذشته نیست، من هیچ حامی و یاری ندارم . هیچ کس از کشته شدن من ناراحت نمی شود.همه و همه من را یک فراری می دانند . آنها می خواهند من رو به خاطر اطلاعات زیادی که دارم سر به نیست کنند ولی این بار قزیه فرق می کنه.من سن و سال قدیم را ندارم، من الان 53 سال دارم ولی تجربه کارهای گذشته همیشه در ذهن من است. این بار کار من بسیار سخت است زیرا تجهیزات قبلی از من گرفته شده و همان تجیهزات بر علیه من استفاده خواهد . من سم فیشر هستم.اما این بار یک سم پیر و باتجربه ، با ده ها کارایی و فکرهای جدیدویژگی های منحصر به فرد بازی:

 Mark & Execute :
استفاده از این قابلیت می توانید تعدادی از دشمنان را قبل از ورود به صحنه انتخاب کنید تا بعد از ورود، سم به طور اتوماتیک خیلی سریع، بدون اینکه صدایی از آنها بلند شود با چند تیر نابودشان کند.

Last Known Position:
یکی از ابتکارات جدید بازی است ،همان طور که از نامش پیداست یعنی آخرین جایی که دشمنان شما را آن جا مشاهده کرده اند که به صورت یک روح ساکن نشان داده می شود و تا مدتی دشمنان احساس خواهند کرد که سم در آن نقطه حضور دارد ،حالا نوبت سم است که با یک حرکت سریع و خیره کنند دشمن خود را فریب داده و از یک نقطه دیگر به دشمن خود حمله ور شده و او را از پای در آورد.این نکته را به وضوح مشخص است که هوش مصنوعی دشمنان تا چه خد زیادی پیشرفت داشته است.هوش مصنوعی فقط در دشمنان خلاصه نشده و به جرات می توان گفت تک تک افرادی که در محیط ها حضور دارند دارای هوش و استعداد خاص خود هستند(در ست عین عالم واقعیت) .در یکی از تریلر ها سم در یک محیط شلوغ قرار گرفته که افراد زیادی در آن جا حضور دارند.هرکدام در حال انجام کار خاصی بودند، یک نفر در حال روزنامه خواندن،دیگری در مغازه در حال وسایل خریدن ،تعدادی در حال صحبت با هم که به هیچ وجه اغرق به صحبت کردن نمی کردند و واقعا عین عالم واقعیت داشتند در مورد یک موضوع با هم تبادل نظر می کردند.کاملا محسوس است که هیچ نکته ای از قلم نیافتاده و همه چیز با کامل ترین جزییات طراحی شده اند.

krav mega:
این تکنیک برای دشمنان در فواصل نزدیک استفاده می شود،سم در این شماره می تواند هر بلایی که می خواهد سر دشمنان خود بیاورد.او می تواند انگشت،دست،قفسه سینه ،پا و…. دشمنان را خورد کند.نکته ی جلب تکنیک km یا همان مبارزات تن به تن این است که ضربات وارد شده به دشمنان تنها توسط یک کلیک انجام می شود اما بازیباز باید مشخص کند که ضرباتی که سم به طرف مقابل خود وارد می کند به کجای دشمن اصابت کند که توسط کلید های خاصی انجام می شود.همه چیز کامل دست شماست که سم با کدام قسمت از اعضای خود (پا،سر،دست) به کدام قسمت دشمن ضربه وارد کند که هرکدام از آن ها تاثیرات خاص خود را دارند.

اعتراف گرفتن با نهایت خشونت:

در سری های قبلی بازی وقتی سم می خواست از افراد مختلف اعتراف بگیرد این کار با چند حرکت ساده امکان پذیر بود.اما اکنون دیگر سم نه اتاق اعتراف گیری دارد نه حال و حوصله ی درست و حسابی ،تنها وسیله او مشت های سنگین اوست که با آن بتواند به اطلاعاتی که لازم دارد دست پیدا کند.در صحنه هایی که از بازی نشان داده شده است سم با ضربات هولناک خود و کوبیدن آن ها به اشیای واقع در محیط اعم از دیوار،آینه،کاسه دستشویی،زمین می خواهد از آن ها اعتراف بگیرد البته تنها به اینجا ختم نمی شود سم حتی می تواند دست آن ها را با چاقو به کاپوت ماشین بدوزد.تمامی این صحنه ها نشان دهنده ی آن است که خشونت در بازی به اوج خود رسیده است به طوری که می توان گفت در این سری استثنا است.این صحنه ها نه تنها خشک و بی روح نیستند بلکه باعث شده بازی حس سینمایی جالبی به خود بگیرد.

شرایط فیزیکی:
بازی از لحاظ بعد فیزیکی بسیار قدرتمند کار شده است.تمامی اجسامی که در محیص وجود دارند قابلیت های فیزیکی خود را داشته و تمام آنها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند، از برگ خشک روی زمین گرفته تا صندلی شکسته تمام آنها می توالنند به نوعی یکی از سلاح های سم محسوب شوند.
دیگر بازی از آن حالت مخفی کاری کامل در آمده و این امکان به بازیباز داده شده که هر طور که مایل است مراحل را به پایان برسند.اگر بخواهید مرحله را به صورت مخفی کاری به پایان برسانید سم حالت سیاه سفید به خود گرفته و بقیه محیط ها و افراد رنگی می شوند و اگر طرفدار اکشن هستید همه جا رنگی خواهد بود.

سم دیگر به کسی وابسته نیست آزاد است آزاد !!!
همانطور که مشخص است سم در این نسخه دیگر در حال انجام ماموریت های NSA نیست، بنابراین دیگر آن تجهیزات و سلاح های با ارزش و کاربردی ای را که همیشه با توجه به شرایط هر ماموریت به او داده می شد را به همراه نخواهد داشت؛ در نتیجه او باید تا جایی که امکان دارد از محیط خود این تجهیزات را هرچند در شکل ساده تر برای خود محیا کند. یکی از این ابزارهای ساده اما مفید تکه آینه است. سم به عنوان مثال می تواند با شکستن آینه بقل یک ماشین، تکه آینه ای بدست آورد و با استفاده از این آینه پیش از باز کردن هر در، از آنچه که در آن طرف وجود دارد باخبر شود و اگر فرد یا افرادی هم در آن سمت هستند از همین طریق آنها را Mark و پس از ورود Execute کند. یک نوع grenade تازه و بسیار کاربردی به نام EMP نیز به این سری بازی ها اضافه شده که با پرتاب آن در ناحیه ی مورد نظر می تواند با ارتعاشات الکتریکی تمام چراغهایی که در آنجا وجود دارند را از کار بیندازد و راه شما را برای انجام کارهای مخفیانه هموار کند.
در هر مرحله وسعت بازی بسیار زیاد است و بازیباز می تواند به هر صورت ممکن مرحله را به پیش ببرد.اما سم در هر قسمت باید یک سری کارهایی را انجام دهد که در سری های قبل توسط زیر نویس و بسیار کوچک نمایس داده می شد.اما نمایش نوشتاری ماموریت ها در هر مرحله دچار تحول زیبایی شده است . سازندگان دست به ابتکار جالبی زده اند و نمایش نوشتاری کارها را به صورت کاملا بزرگ بر روی دیوار،آینه ،پرچم،و…. انداخته اند.این ابتکار تنها به اینجا ختم نشده و بعضی صحنه های سینمایی که یا به صورت flashback هستندو یا چهره ی فرد خاصی را به نمایش در می آورند طبق همین سیستم برروی دیوار ها به نمایش در میاید که واقعا لحظات زیبایی را رقم می زند.

عینک اسطوره ای:
عینک مخصوص سم فیشر (MultiMVG-Vision Goggles) همواره به عنوان نماد سری SC و سم فیشر شناخته می شود.یکی از مسائلی که در ابتدای ساخت بازی طرفداران این سری را ناراحت کرد این بود که سازندگان تایید کردند که عینک افسانه ای سم در این شماره دیگر از آن استفاده نخواهد شد.اما در خبری هیجان انگیز تیم سازنده بازی اعلام کرد که در بعضی مراحل سم از این عینک (MVG) خود استفاده می کندو این نکته اعلام شد که این عینک از قابلیت های پیشرفته تری بهره خواهد برد.یکی از این قابلیت ها این است که بازیباز با این عینک می تواند پشت دیوار و درها را ببیند و در همین موقعیت آن ها علامت گذاری کند و با وارد شدن به اتاق به راحتی آن ها از پای در آورد.

گرافیک خیره کننده :
گرافیک conviction در سال 2007 زیبا و چشم نواز بود و اکنون در سال 2010 هم زیبایی آن دو چندان شده است.درسته که به گرافیک های بازی های امروزی نمی رسد اما در نوبه خود خوب و زیبا کار شده و توانسته طرفداران خود را راضی نگه دارد.تنها ایرادی که می توان به گرافیک بازی گرفته این است که سازندگان زیاد بر روی texture ها(بافت های گرافیکی ) مانور نداده اند و تقریبا معمولی به نظر می رسند.یکی از نکات جالب در مورد SCC این است که آن بازی با موتور unreal engine 2.5 ساخته شده بود اما تیم سازنده همان موقع که اعلام کرد بازی از لحاظ گیم پلی و دیگر بخش ها دچار تغییرات اساسی خواهد شد و اعلام کرد که در بخش بصری و گرافیک هم قصد دارد که تغییراتی ایجاد کند و نتیجه این تغییرات این شده است که موتورپایه بازی هنوز هم همان UE2.5 است اما تیم سازنده با تغییرات زیاد و چشم گیر که در آن داده است توانسته از تکنیک ها و افکت های روز نیز در آن استفاده کند و این عنوان را چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ هنری به یکی از خوش ساخت ترین بازی های این روزها تبدیل کند.این موتور جدید که آن را Lead نامیده اند یکی از دستاوردهای استدیوی بازیسازی Ubisoft monteral است .همان استدیوی بازیسازی Assassins cree 2 .

نور پردازی و سایه زنی:
نورپردازی و سایه زنی در عناوین Stealth (مخفی کاری) بیش از هر بازی دیگری اهمیت دارد و سازندگان به این موضوع نیز توجه زیادی داشته اند و ما شاهد پیشرفتهای زیادی در این زمینه خواهیم بود.برای تمام اشیای محیطی سایه های منحصر به آن طراحی شده و فقط می توان گفت عالی.کلا بازی از لحاظ نوزپردازی هیچ مشکلی ندارد و طبق عناوین قبلی بسیار بی نقص کار شده است.
تیم سازنده در زمینه صدا گذاری همانند سری های قبل بسیار خوب کار کرده و توانسته به خوبی از عهده کار بر بیاید.در کنار استفاده از افکت ها و صداهای مناسب برای ایجاد جو سینمایی،شخصی همچون مایکل ایرون ساید به خوبی سم را به دنیای بازی های رایانه ای باز گردانده و کاری کرده است که نه تنها سم پیر تر از گذشته جلوه می کند بلکه عامل خشونت آن نیز به خوبی در صدایش دیده می شود.
سم در این نسخه از اسلحه SC3000 استفاده می کند که جایگزین SC20K مخصوص خود شده است.هرکدام از سلاح ها قابلیت ها خاص خود را دارند و در شرایط خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند.مثلا کلت برای عملیات مخفی استفاده می شود و شات گان برای درگیری های اکشن مورد استفاده قرار می گیرد.
نیجه گیری:
بازی بازی بسیار بزرگی است و هرچه در مورد بازی برای شما بگویم کم است.بدون شک با یکی از بهترین بازی های سال و کلا این دهه روبه رو هستیم که حرف های زیادی برای گفتن دارد.
در کل باید عرض کنم تحت هیچ شرایطی این بازی را از دست ندهید حتی اگر اهل بازی هم نباشید بازی طوری طراحی شده که تمام افراد اعم از بازی کننده و …بتوانند از بازی لذت ببرند.
ویژگی های بازی:
1.گرافیک شگفت آور
2.صداگذاری زیبا برای تمام کارکتر ها به خصوص سم
3.نورپردازی و سایه زنی مثال زدنی
4.قدرت فیزیکی بالای بازی
5.توجه کردن به خاصیت فیزکی تمامی اجسام در بازی اعم از برگ درخت تا ….

6.صحنه های مبارزاتی نفس گیر

7.قابلیت انتخاب مخفی کاری یا اکشن بنا به سلیقه فرد برای پیشروی در بازی
8.سیاه وسفید شدن سم در هنگام انجام ماموریت به صورت مخفی
9.حالت دونفره برای بازی که جدا از داستان سم دنبال می شود که تجربه متاوت را برای شما رقم می زند.
10.هوش مصنوعی فوق العاده حرفه ای برای تک تک کارکتر ها مطابق با سن و طرز روحیات آن ها
سیستم مورد نیاز برای بازی:
Operating System: Windows ® XP (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit),
Processor: Intel Core ® 2 Duo 1.8 Ghz or AMD Athlon X2 1964 2.4 GHz
RAM: 1.5 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista – Windows 7)
Video Card: 256MB video RAM, DirectX ® 9.0c, NVIDIA Geforce 7800 / ATI X1800 (512 MB video RAM, DirectX 9.0c, NVIDIA 8800 GS / ATI HD4670 recommended)
Free space on hard disk: 10 GB

نمایی از چهره سم

نمایی از صحنه last khown position
]
مبارزات تن به تن نفس گیر هستند.

ماموریت های سم بر روی دیوار و نمای ساختمان ها می افتد.

خاطرات و روحیات سم بر روی دیوار رو به رو خود به نمایش در می آید.

به دلیل مشکل در نصب این بازی این بای حذف گردید
توضیحات:پس از دانلود کردن فایل ها و نصب بازی ، فایل کرک را که در زیر
لینک های
دانلود همین صفحه موجود می باشد را دانلود نموده و تمامی فایل های موجود را
به داخل
فولدر بازی رفته ، و فایل های موجود را در پوشه:

src\system

کپی نمایید و دقت داشته باشید که باید فایل ها را Replace نمایید.

.کاربرانی که در اجرای بازی به مشکل برخورد کردند ، به داخل پوشه Redist
رفته و
تمامی فایل های اجرایی در این پوشه را نصب کنند تا سیستم آن ها به جدیدترین
نسخه
نرم افزار های پیش نیاز آپدیت بشود . فایل های فشرده و روش کرک تست شده و
سالم
هستند.

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: اسماعیل نژاد
نظرات: 25 نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

25 نظر ارسال شده
 1. اسماعیل نژاد گفت:

  محسن جان منم همین مشکل رو داشتم، خیلی هم تو اینترنت گشتم، ولی خیلی اتفاقی حل شد. این نشخه از DirectX رو نصب کن: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=0cef8180-e94a-4f56-b157-5ab8109cb4f5
  اگر مشکلت حل نشد بهم بگو
  rezasamimi@yahoo.com

 2. اسماعیل نژاد گفت:

  ba salam
  az hame shoma babate share kardane in game mamnon hastam
  ama bazi az pat haye un download nemishan
  age eyb yabianjam bedin mamnon misham

 3. اسماعیل نژاد گفت:

  با درود آقا سینا
  دیگه کاملتر از این نمیشد دستت درد نکنه عالی بود

 4. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام به تمامي گروه مديريتي بزرگترين سايت دانلود ايران

  همتون خسته نباشيد من بعد اين كه چند روز دسترسي به

  اينترنتم قطع شده بود باز برگشتم و امروز اومدم تو سايت

  كه ديدم بازم ميهن دانلود يه سوپرايز ديگه واسمون داشته

  آقا انشالله تو تمامي كاراتون موفق باشيد .

  به اميد اون روزي كه ميهن دانلود رو جزو 10 سايت برتر ايران
  ببينيم آمـــــــــيــــــــــــــن

 5. اسماعیل نژاد گفت:

  واقعا خیلی توپید

 6. اسماعیل نژاد گفت:

  آقا دمتون جیز

 7. اسماعیل نژاد گفت:

  واقا هر چیزی که به نظرم می رسید احتیلج دارم در مین دانلود تونستم پیدا کنم .
  به امید موفقیت در ارثه جهانی .
  بچه خسته نباشید شماها این سایت رو ترکوندید. good by

 8. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام سایت شما محشره من مدتیه که شمارو لینک کردم ممنونم

 9. اسماعیل نژاد گفت:

  موفقیتت خوشحالیم و لبخندت آرزویم است

  دوستت کیانوش

 10. اسماعیل نژاد گفت:

  مگه از ای کامل تر هم امکان داشت؟دستتون درد نکنه

 11. اسماعیل نژاد گفت:

  با سلام خدمت شما

  آقا سینا جدا که دستت درد نکنه

  با آرزوی پیشرفت روزافزون برای شما و تمام زحمتکشان میهن دانلودی

 12. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام کارتون عالیه واقعا خوبه .
  بازی های باحال بازم بزارید .
  پر گرافیک

 13. اسماعیل نژاد گفت:

  salam
  bazi ba kayfiyate ,,,,khali ham barash tabligat shode….vali dastane jalebi nadare,,,,,,multiplayer esh ham action nist …hamash bayad az invar onvar ……ro divar ha shbihe charcholak bala pain beri…..ya be khodi ha shelik koni….. 😀

 14. اسماعیل نژاد گفت:

  آقا دمتون گرم من همیشه از سایتتون دیدن میکنمو دانلود میکنم اگه میتونید آموزس ترفندایی واسه کوشی سونی اریکسون بذارید ممنونتون میشم

 15. اسماعیل نژاد گفت:

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان میهن دانلود یکی از بهترین سایتهای بازی ایرانی است فقط شما این بازیهارو یکم دیر تر از سایتهای دیگه تو سایت میزارید ولی من همیشه ازسایت شما بازیهارو دانلود میکنم چون همشون تست شده هستن ازهمه شما تشکر میکنم و امیدوارم این سایت هر روز بهتر از روز دیگه باشه به امید ان روز

 16. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام

  واقعا بايد يه خسته نباشيد به شما عزيزان گفت
  ديگه بهتر از اين نميشه ، خداوند يك در دنيا… نه همون 100 در دنيا و هزار در آخرت بهتون بده
  درضمن يه درخواست هم از عزيزان داشتم كه اميدوارم بهش رسيدگي كنيد ، البته اگر هم اعتنايي نكرديد عيبي نداره…
  آقا اگه ميشه لطف كنيد و نسخه فارسي يكي از اين دو بازي رو توي سايت بزاريد ( max payne 2 _ obscure 2 ) اگر هم دو تا رو گذاشتيد كه چه بهتر ، دعاي خير منم دو برابر ميشه
  موفق باشيد

 17. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  من تا به حال بازی دانلود نکرده ام لطفا من را راهنمایی کنید که بعد از دانلود چگونه بازی را رسم کنم؟
  ممنون

 18. اسماعیل نژاد گفت:

  من هم به نوبه ی خودم از شما تشکر میکنم
  واقعا سایت معرکه ای دارید
  اگه من یه روز به سایت شما سر نزنم روزم شب نمیشه
  انشاالله همین طوری ادامه بدید

 19. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام واقعا کارتون عالیه. در بازی شیفت من بعد از نصب ارور دی ال داد که انها رادر محل نصب کپی کردم ومشکل تا اینجا حل شد . بعد از وارد شدن به بازی وقتی می خواهد به پیست وارد شود ودر حال لودینگ از بازی خارج می شود مشکل گرافیک ندارم چون 1 گیگ است و هچنین سایر قطعات بالاست روی یک کامپیوتر دیگه هم نصب کردم همین مشکل پیش امد لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر
  لطفا هرکس اطلاعی داشت راهنمایی کند مممنون
  blueheart1368@yahoo.com

 20. اسماعیل نژاد گفت:

  mer30 az lotfton

 21. اسماعیل نژاد گفت:

  بازی هایی با گرافیک 64 هم در سایتتون قرار دهید
  ممنونم

 22. اسماعیل نژاد گفت:

  کارتون حرف نداره.انشاالله که همیشه موفق باشید

 23. اسماعیل نژاد گفت:

  dasteton dard nakone faghat lotfan in tedade linkatono kamtar konid

 24. اسماعیل نژاد گفت:

  راستی بعدازنصب بازی تنهابایدچیزهایی که درپوشه کرک وجوددارددرمحل نصب بازی ریخت یانه.لطفاسریع جواب بدهید.متشکرم***

 25. امیر گفت:

  سلام
  من این بازی رو خریدم الانم نصب کردم.
  با کلی بد بختی بازی رو اجرا کردم وقتی که میخواد اجرا بشه لانچرو آپدیت میکنه اما هر دفعه که آپدیت میکنه میره بیرون و دفعه ی بعد دوباره خودش رو آپدیت می کنه. یعنی اصلا بازی اجرا نمیشه! من چه کار کنم؟

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری