dars asiatech

mihanwebhost

اگر سایت پربازدید دارید و مایلید بدون داشتن دردسر مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی به فعالیت خود ادامه دهید میهن وب هاست برای هر میزان بازدید شما هاست میزبانی نا محدود پرسرعت فراهم خواهد کرد,همچنین سرویس های هاست ارزان برای میزبانی سایت های معمولی با ارزانترین قیمت اماده شده اند. همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com

pishgaman

دانلود بازی تیتان فال 2 نسخه بتا Titanfall 2 Beta

تاریخ انتشار :  28 اکتبر ۲۰۱۶

بازی ” Titanfall 2 ” در تمام آخر هفته ها اجرا می شود و شهرت آن بیشتر از چند بازیکن معمولی شده است . در حالی که برخی افراد تمایل داشتند که این بازی یک بازی دنباله دار باشد ، برخی دیگر در نسخه ی بتا چند نفره ، با روش های مختلف جهشی بزرگ را نسبت به نسخه ی اصلی نشان دادند .
برای من ، آن چیزی است که در یک کیسه مخلوط شده باشد . نمی توانم بگویم که به واقع از بازی نسخه ی اول بهتر یا بدتر است . گاهی به دلیل آن که ما تنها تعداد محدودی از گیم نت های واقعی را در اختیار داریم ، این ابهام دیده می شود . اما مطمئنا چیزی درباره ی نسخه ی بتا وجود دارد که ما از آن لذت می بریم و من تنها امیدوارم که تغییر در آن به وجود آید .
حدس می زنم جای تعجب ندارد که ” تست فنی ” به امری بحث انگیز تبدیل شده باشد . من فکر می کنم بسیاری از آن ها انتظارات متفاوتی از انواع بازی ها دارند – مثل هاردکور و یا گژوال .اجازه دهید به همه ی ابعاد نسخه ی آینده ی بازی از شرکت رسپااون نگاهی بیاندازیم .

نقاط قوت

دانلود بازی تیتان فال 2 نسخه بتا Titanfall 2 Beta

بخش جذابیت و سرگرمی
حقوق مربوط به بازی قبل از شروع آن . Titanfall 2 یک بازی سرگرم کننده است. برای من چگونگی سرگرمی در یک بازی با توجه به قابلیت های آن مشخص می شود . حتی اگر یک بازی از هر بخش به بخش دیگر تغییرات شدید داشته باشد ، باز هم می تواند جذاب باشد و تست فنی آن بازی برای من بسیار با اهمیت است . بازی تیتان فال 2  با نسخه ی قبلی اش تفاوت بسیاری دارد اما برخی از تغییرات آن ها تنها در ترتیبات بازی است . در بخش هایی از بازی، شما بدون حضور ربات ها با خلبانان مبارزه می کنید و بخش چالش برانگیز آغاز می شود . این تنها برای سرگرمی بازیکنان نیست و هنگامی که در هر نقطه از طرح زمینه ی بازی دچار شکست شوید می توانید رتبه ی خود را در همان نقطه حفظ کنید .

توصیه های فوربس
نسخه ی نمایشی جدید با عنوان ” شهروند ستاره ای ” ارائه شده که یک پادزهر برای ناامید های در نسخه ی ” مرد غیر آسمانی ” به نظر می رسد .
5 دلیل برای وجود ” بخش های اعجاب آور ” در بخش های نسخه ی اصلی ارائه شده.
در آخرین استحکامات و سنگر ها نشان داده شده که بلیزارد باید یک فیلم با قدرت نظارتی بالاتر بسازد .
” مرد غیر آسمانی ” در نسخه های اولیه ی کامیپوتر های خانگی قابل نصب بود و آن ها در تصاویر مربوط به صبح جهانی قرار می گرفتند : ثروتمند ترین افراد در هر ایالت در سایت  linked in  به تحلیل داده ها ی بزرگ می پردازند و همگی در حال تغییر مراکز تماس برای دریافت تصاویر محبوب شان بودند  : گران قیمت ترین خانه ها در هر ایالت در سال 2016  فهرست شدند .
محبوب ترین ها در پرواز های خالی فدرال با هزینه ی 30 دلار بود .

چالش های Titanfall 2
این چالش ها – که به احتمال زیاد مانند مرحله به جنگ اصلی یک عمل ساده است در واقع بازی Titanfall 2 در مقابل تعداد زیادی از سربازان کار آزموده تیتان فال است – اصلا چیز بدی نیست . وقتی شما بازی را شروع می کنید ، همه چیز رضایت بخش خواهد بود . ناگهان از هر طرف رگبار گلوله به طرف شما آغاز می شود . شما می توانید از طریق یک پنجره و قلاب شدن به آن خود را نجات دهید و خود را بالا بکشید تا در امان بمانید . شما با گروگان گرفتن یک تیتان نمی توانید تلاش خود را نشان دهید . باید امتیازات زیادی را در شکار ذخیره کنید یا یک جفت خلبان دشمن را در لحظه های خوش شانسی با یک تیر اندازی شگفت انگیز به دام بیاندازید . این می تواند یک صحنه ی هیجان انگیز کامل باشد .

اولین حالت های سه گانه که بزرگ تر از بقیه هستند .
ضروری است که به سه حالت در تست فنی اشاره کنیم : بخش شکار که در آن انواع ربات ها و امتیاز های ذخیره شده در یک مسابقه دیده می شوند و در آن تیم شما می تواند امتیازات زیادی کسب کنید . بخش حمل سلاح که در آن یک پیچ و تاب کوچک روی نقاط اصلی  a , b , c  تعبیه شده که هم اکنون می توانید با عبور از آن امتیاز اضافی دریافت کنید   و بخش خلبان در مقابل خلبان که یک حالت آزاد تیتان است . این ها همگی سرگرمی هستند ، هرچند من فکر می کنم که اضافه کردن ربات ها در آن حداقل به عنوان یک گزینه چیز بدی نخواهد بود .

عملکرد های امتیاز دار با تیتان ها مزایایی برای تان دارد .
حرکت در این بازی دارای زمان بندی است . در نسخه ی قبلی ، زمان کافی وجود داشت تا تیتان شما امتیاز کسب کند . حالا شما برای عبور از یک مسیر و انجام هر کدام از عملکرد ها زمان بندی دارید . کشتن دشمنان و دست یابی به هدف ها باعث می شود تیتان های خود را زودتر به دست آورید . این بسیار خوب است زیرا امتیاز های بزرگی دارد . اما می تواند نوعی از زیبایی را هم به همراه داشته باشد زیرا ( تا به حال ) به نظر می رسد که نتیجه ی آن به دست آوردن تیتان کمتر روی نقشه ی زمان بندی شده باشد . بنابراین ، این تیتان ها آسان تر به دست می آیند . با توجه به این که محافظ های کمتری به صفحه وارد می شوند ، نتیجه ی نهایی یک میدان با شلوغ مکانیکی کمتر و همچنین با بی نظمی متر می باشد یا حداقل باعث می شود بی نظمی کمتری ایجاد شود . در این رابطه ، من این سیستم جدید را دوست دارم ( به خواندن ادامه دهید تا بدانید چرا ).

سیستم امتیاز دهی
من دوست دارم که شما هر بازی را براساس نقاط حمله ، دفاع و صحنه های نبرد تحلیل کنید . مثل یک ناظر ، کمی با خشونت قضاوت کنید و کار را برای هم تیمی های خود دشوار کنید . هر کسی که به طور معمول در میدان نبرد وارد می شود ، نمی تواند بزرگ ترین رقیب من باشد . من بزرگ نیستم اما وحشتناک هستم . اما این مانند گنجاندن ربات ها ، درب هایی برای بازیکنان جدید باز می کند و بازیکنان موقتی بیشتر اضافه می کند که در عوض بازیکنان اصلی را بزرگتر  و سالم تر برای هسته ی اصلی بازی نگه دارد .

معایب بازی

دانلود بازی تیتان فال 2 نسخه بتا Titanfall 2 Beta

کمبود برگرداندن تایمر های تیتان در تعادل بازی بزرگ ترین حرکت نزولی برای زمان از دست رفته در حقیقت زمانی است که اگر یک تیم عملکرد بهتری داشته باشد ؛ آن ها تقریبا به طور مشخص باید زودتر امتیاز به دست بیاورند و بالاترین امتیاز را در مقابل بازنده به دست آوردند . این می تواند تعادل بازی را به طور آشکار به هم بزند . من فکر می کنم یک روش سوم می تواند مناسب باشد . شاید یک بار که اولین تیتان ها برای یک عملیات احضار می شوند ، شمارش معکوس براساس همان تایمر ساده ی بازی شروع به کار می کند . به این ترتیب بازیکنانی که بهترین عملکرد را دارند ، حالا یک جایزه برای تلاش های شان دریافت می کنند . فکر نمی کنم که زمان بندی دقیقا شبیه مراحل مشخص شده باشد – کسانی که بدون این که تلفاتی بدهند براساس نظم مربوطه امتیاز به دست می آورند– اما این هنوز پتانسیل مشابهی برای بر هم زدن تعادل در مسیر های معمولی است.
روش دیگر برای انجام آن داشتن یک زمان بندی برای رفتن به جلو است . اما دستیابی به مرحله ی اصلی باعث از دست رفتن مقدار قابل توجهی از زمان می شود . بنابراین ، گرفتن سه جایگاه حمل سلاح و یا کشتن 5 خلبان یا به دست آوردن مقدار x از امتیاز می تواند 20 ثانیه از زمان شما را تلف کند . دوباره ، به این عملکرد پاداش داده می شود اما این باعث عدم جذابیت نمی شود .

شما می توانید انتخابی بین یک اسلحه ی کمری یا یک اسلحه ی ضد تیتان داشته باشید .
احمقانه است . یک اسلحه ی هوشمند در اولین بازی یک سلاح سرد بود و هر خلبان یک سلاح اولیه ی اسحله ی کمری و یک سلاح سنگین دریافت می کرد . حالا شما می توانید اسلحه ی کمری یا یک سلاح سنگین انتخاب کنید که کمی احمقانه به نظر می رسد . به معنای واقعی هیچ دلیل وجود ندارد که من فکر کنم چرا باید یک چیز خوب یا یک بهبود در بازی Titanfall 2 وجود داشته باشد .

امتیاز بخش شکار با هیچ درگیری دیگری جایگزین نمی شود و کمبود ربات ها در این جا یک مشکل است .
درگیری ها – در بازی Titanfall 2 یک بخش محبوب است – به نظر نمی رسد که یک درگیری خونین بی فایده باشد . مطمئن نیستم که تست فنی بتواند به ما یک احساس کامل از چیزی که آخر بازی باید وجود داشته باشد، ارائه دهد . اما به طور مشخص بخش شکار یک بخش اضافه شده ی عالی است و مشکل این است که جایگزینی ندارد . به علاوه درگیری ها ، امتیاز گروه ها برای کشتن خلبان ها ، تیتان ها و ربات ها اختصاص داده شده که در یک حالت با سبکی مخلوط از مرگ تیمی جای گرفته است . بسیار ساده است اما به خوبی محبوب شده است . به همان اندازه که من از امتیاز های بخش شکار لذت می برم ، شرکت رسپااون نیاز دارد که طرفداران  از آن ها انتقاد کنند ، انتقادی بسیار جدی . این می تواند یک نقطه ی قوت باشد .

طرح زمینه ی بازی شفافیتی بهتر از گذشته ندارد و همه ی تله ها هم حالت انتخابی پیدا کرده اند .
تله گذاری در نقشه در واقع باید بخشی از بسته ی لوازم خلبانی باشد نه این که یک گزینه ی انتخابی خارج از صفحه ی بازی باشد و این در هنگام حرکت به اطراف زمین بازی امری اساسی محسوب می شود . دلیل آن این است که طرح بازی – حداقل دو تا از سه تایی که ما داریم – به طور کامل مانند طرح بازی اول به خوبی طراحی نشده اند . در تمامی بخش های این سطح ، شما می توانید به راحتی حرکت کنید اما احساس تنبلی و سنگینی می کنید . شما هنوز می توانید روی دیوار جفت پا بپرید و یا روی آن راه بروید اما در عوض تیتان فال نقشه ای طراحی کرد که مکانیزمی این چنین هم داشته باشد . طرح Titanfall 2 این حرکت را با گزینه های انتخابی بیشتر طراحی کرده است . امیدواریم نقشه های آینده بسیار بهتر باشد .

امکان سفارشی سازی Titanfall 2 از بین رفته است .
در واقع ، شما هر تیتان را با توجه به اسلحه ای که دارد انتخاب می کنید . تطبیق و سفارشی سازی ابزار های شما در بعضی بخش ها امکان پذیر نیست  و این یک  تصمیم گیری عجولانه برای طراحی زمینه ی Titanfall 2 است .البته این پایان جهان نیست اما بازیکنان را در بسیاری از مسیر های عجیب و غیر ضروری محدود می کند .

زشت در Titanfall 2

دانلود بازی تیتان فال 2 نسخه بتا Titanfall 2 Beta

Titanfall 2 بهتر به نظر می رسد اما چیز هایی درباره ی آن وجود دارد که به نظر کلی … عادی .. احساس می شود . بخش های نا ملموس برداشته شده اند و هیچ بخشی برای جذاب تر شدن در نسخه ی بتا اضافه نشده که احساس شود جذابیت بیشتری در آن دیده می شود .
بسیار سخت است که بتوانیم با کلمات بگوییم اما واقعیت این است که بعد از بازی با Titanfall 2 تست شده و داشتن برخی جذابیت ها در آن، این احساس از من دور نمی شود که برای دیدن محصول نهایی هیجان زده باشم . اگر چیزی وجود داشته باشد که هیجان کمتری از قبل ایجاد کند – نه به خاطر این که بد است – ما انتظار داریم که همیشه یک قدم به جلو برداشته شود و این است که ما را امیدوار می کند . شاید کمپین بازی های تک نفره بسیار عادی باشد اما همه ی این ها مهم نخواهد بود اگر بازی های گروهی به اندازه ی کافی قوی نباشند تا یک حلقه ی وفادار و قابل ملاحظه از بازیکنان را ایجاد کنند .
من فکر می کنم شرکت رسپااون می تواند برخی از معایب بزرگ را قبل از راه اندازی از میان بردارد . آن ها می توانند یک بازی قدرتمند در دست داشته باشند . Titanfall 2 یک بازی سریع ؛ چالش برانگیز و سرگرم کننده می شود . این تنها از میان برداشتن برخی بخش ها و بهتر کردن طرح بازی و مانند آن را شامل می شود . من امیدوارم که نقشه های بازی متفاوت تری در هنگام راه اندازی ، بهتر از آن چه تا کنون دیده ام و بهتر از نسخه ی اصلی آن دیده شود.
این بازی نسبت به انواع قبلی اش بازی ایده آل نزدیک تری است . اما این نزدیکی به معنای خوب بودن مطلق آن نیست . این نزدیکی نباید تنها مربوط به شمارش نعل اسب ها و نارنجک های دستی باشد و Titanfall 2 تنها برای شرکت رسپااون حق تکثیر آزاد طلایی دارد .
به این منظور ، اسپااون باید به یاد داشته باشد که بخشی از جذابیت این بازی مربوط به رابطه ی عاشقانه در هر بخش بین بازیکنان می باشد . هر کس می تواند یک شانس با یک فرصت عالی داشته باشد حتی اگر این امر تنها در مقابل ربات ها در هر مرحله ی زمانی باشد. البته این امر در این جا مورد بحث قرار نمی گیرد و تا آن جا که لازم است می توان درک کنم که شما درگیر مبارزات سخت تر می شوید . این بازی نیازمند درخواست مخاطبان گسترده تر برای رسیدن به موفقیت است .

شما درباره ی Titanfall چه فکر می کنید ؟ نظرات تان را ابزار کنید …
بازی Titanfall 2 در 28 اکتبر در  ps4 در بسته ی ایکس باکس برای کامیپوتر های خانگی راه اندازی می شود . بازیکنان اصلی می توانند منتظر باشند که نسخه ی بتای آن هفته ی آینده به بازار آید. .

لینک دانلود:

download دانلود فیلم آموزش ویولن Violin Master Pro لینک دانلود پس از 28 اکتبر 2016

باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: ارجمندی
نظرات: بدون نظر
هاست دانلود

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس

“askiran”
رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری

buy windows 11 pro test ediyorum