detail episode 1 where the dead lie (6)

اپیزود 1 بازی The Detail به دنیای بازی عرضه شد. بازی Episode 1 Where the Dead Lie  The Detailیک بازی ماجراجویی است که جرم و جنایت را دریکی از شهرهای آمریکا نشان می دهد. کاراگاهان و سربازان کهنه کار و کارآزموده ای در این بازی حضور دارند که همیشه در حال تقابل و مبارزه با جنایت کاران و قاتلان هستند. شما نقش یک کاراگاه ماهر را بازی می کنید که می خواهد خانواده اش را از قاتلان و جنایت کاران دور نگه دارد و از آنها محافظت کند.در بازی Episode 1 The Detail این کاراگاه برای محافظت از شهر و خانواده ی خود و برای مبارزه با دشمنان به مشکلات زیادی برمی خورد و معماهای پیچیده ای را باید حل کند. شاید در موقع مواجهه با جنایتکاران عصبانی شوید و مجبور به بی قانونی شوید اما شما باید در همه حال عدالت و قانون را رعایت کنید. این بازی جذاب ماجراجویی را هرچه زودتر دانلود کنید و از آن لذت ببرید. این بازیرا به دوستانتان نیز معرفی کنید.

ویژگی های بازی:

*این بازی چندین مرحله دارد که پر از معماهای پیچیده است. باید به دنبال سرنخ هایی باشید تا به وسیله ی این سرنخ ها بتوانید معماها را حل کنید.

*شما نقش یک کاراگاه را بازی می کنید. همیشه در حال بازرسی و تحقیق هستید.

*غیر از نقش کاراگاه چند کاراکتر دیگر در این بازی وجود دارد که می توانید آنها را هم انتخاب کنید.

*باید بین سیاست، قضاوت و قانون تعادل برقرار کنید.

 

detail episode 1 where the dead lie (8) detail episode 1 where the dead lie (9) detail episode 1 where the dead lie (10) detail episode 1 where the dead lie (1) detail episode 1 where the dead lie (7)

سیستم مورد نیاز :

 

توجه :

به دلیل عدم استقبال از این بازی و قدیمی شدن آن لینک های مستقیم آن پاک شده اند

 

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: فرشاد شمسی خانی
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری