یکی از بهترین بازی های  این دهه و محبوب ترین بازی استرتژی دنیا در انتظار شماست.
برای اولین بار در ایران با کرک تست شده توسط تیم نرم افزاری میهن دانلود
نام بازی:Starcraft II
سازنده:Bllizard
ناشر:Bllizard
سبک:استرتژی هم زمان
تاریخ عرضه: 5 مرداد 1389
امتیاز از سایت های معتبر: هنوز سازنده بازی اجازه نقد را صادر نکرده ولی احتمال 9.5/10 خواهد گرفت.
بخت اول  بهترین بازی سال و یکی از بهترین بازی این دهه
بی شک یکی از محبوبترین و پر طرفدار ترین بازی های سبک RTS در صنعت بازی سازی به شمار می آید.بازی که هنوز با اینکه سال های زیادی از ساخت شماره اول بازی گذشته در سراسر دنیا میلیون ها گیمر به بازی این اثر جاودانه می پردازند.علت جاودانه شدن این سری که تازه شماره دوم بازی روانه بازار می شود تا چند روز آینده، مسابقات بین المللی است که با استارکرفت انجام می شود.سازنده بازی همان سازنده وارکرفت معروف است که همه باهاش آشنایی نسبی دارند.آمار نشان می دهد که تا به اکنون بیش از 12 میلیون کاربر آنلاین وارکفت بازی می کنند که شاید این عدد بسیار باورنکردنی باشد ولی حقیقت کامل است که این اثر انقدر مشهور در سراسر جهان به حساب می آید.از مدت ها پیش اعلام  شده بود که Bllizard  قسمت دوم این اثر را در دست ساخت دارد و تا به این لحظه اطلاعات خوبی از جنبه های مختلف بازی ارائه شده است.طبق گفته سازندگان داستان بازی حدود 4 سال بعد از حوادث نسخه  SC:blood war  دنبال می شود و این بار XelNega  نژاد باستانی و فضایی  که به نوعی منشا خلق نژاد های  protoss  و zerg  است نقش مهمی در داستان خواهند داشت .نژاد های قابل بازی همان 3 نژاد نسخه اصلی خواهند بود و طبق گفته بلیزارد یک نژاد جدید هم وارد بازی نشده است ولی با تمرکز بیشتر روی همین سه نژاد آن ها را از هر جنبه قوی تر و متفاوت تر کرده اند.البته قرار است که 2 بسته الحاقی نیز بعدا در طول سال عرضه شوند  که هر کدان از این بسته ها روی یکی از این نژاد ها متمرکز خواهند شد.نسخه ای که روانه بازار شده است SC : Wings of liberty نام دارد که به نژاد terran می پردازد و دو بسته دیگر به دو نژاد دیگر خواهند پرداخت.هرکدام از این سه بازی تفاوت های چشم گیری در زمینه گیم پلی خواهند داشت،برای مثال بسته اول بازی حالتی اکشن داشته و به نبردهای سنگین خواهد پرداخت.در مورد دو بسته دیگر در آینده توضیحات کاملی را مشاهده خواهید کرد.دو بسته دیگر به محض ریلیز شدن در میهن دانلود به همراه توضیحات کامل گذاشته خواهد شد.
برای دانلود ودیدن عکس حیرت انگیز این اثر جاودانه به ادامه مطلب بروید.

توضیحات زیر شاید کمی گمراه کننده باشد برای کسانی که  تا به حال استارکرفت بازی نکرده اند ولی اگر با دقت بخوانید به قدرت بسیار قوی بازی و نحوه عملکرد قسمت های بازی پی خواهید برد.
بیشترین تغییرات از بابت ساختمان و نیرو برای نژادهای Terran و Zerg بوده است و نژاد Protoss هم در نتیجه کمترین تغییرات را داشته است. در کنار تعدادی از نیروها و ساختمان های قدیمی، هشت ساختمان و ده نیروی جدید برای نژاد Terran اختصاص یافته است؛ Command Center و ساختمان الحاقی آن ComSat Station از بازی قبل با Orbital Command جایگزین شده است که ارتقا یافته Command Center می باشد. Command Center می تواند به ساختمان Planetary Fortress هم ارتقا یابد که در نتیجه به یک توپ قوی مسلح می شود. یکی از ساختمان های جدید که جایگزین به حساب نمی آید Sensor Tower نام دارد. این ساختمان به بازیکن این اختیار را می دهد که تا محدوده زیادی حرکت نیرو های دشمن در دراخل مه را به صورت نشانهای با علامت تعجب مشاهده کند اما موقعیت این ساختمان و محدوده کارکردش برای بقیه بازیکن ها مشخص می شود. Ghost Academy ترکیبی است از ساختمان های Covert Ops Center و Nuclear Silo بازی قبل به این صورت که تحقیقات Ghost و امکان ساخت موشک اتمی را در خود جای دارد. ساختمان الحاقی Physics Lab هم که در بازی قبل تحقیقات Battlecruiser را شامل می شد در اینجا جای خود را به ساختمان مستقل Fusion Core داده است.

ساختمان های الحاقی به دو مورد کاهش یافته اند. ساختمان های الحاقی Tech Lab جایگزین ساختمانهای Science Facility ،Machine Shop ،Academy به علاوه Control Tower از بازی قبل محسوب می شوند که فقط به ساختمان های تولیدی یعنی Factory ،Barracks و Starport وصل می شوند و تحقیقات مربوط به نیروهای همین ساختمان ها را دارا می باشند. Reactor هم دیگر ساختمان الحاقی می باشد که همانند ساختمان Tech Lab فقط برای ساختمانهای تولیدیست و این اختیار را می دهد که بتوان حداکثر دو نیرو به طور همزمان تولید کرد. Auto-Turret هم تنها ساختمان با عمری محدود می باشد که توسط نیروی پشتیبانی جدید Raven قابل ساخت است و توانایی حمله به اهداف زمینی و هوایی را دارد.

Mule کارگر رباتیک جدید برای استخراج کانی می باشد که نسبت به SCV بهتر عمل می کند اما عمری محدود دارد. Marauder و Reaper ها نیرو های پیاده جدید هستند. Marauder ها نیرویی سنگین به حساب آمده و فقط می توانند به اهداف زمینی حمله کنند. این توانایی را هم دارند که از سرعت حرکت اهدافشان بکاهند. Reaper ها هم مانند Marauder ها توانایی حمله به اهداف زمینی را دارند اما سریع بوده و این امکان را دارند که از موانع پرش کنند. Hellion جایگزین Vulture از بازی قبل است با این تفاوت که فقط به یک شعله افکن دور برد مجهز است و از این بابت می تواند جایگزینی برای Firebat هم محسوب شود. Thor نیروی زمینی جدیدی می باشد که همانند Battlecruiser یک واحد پشتیبانی بزرگ و قدرتمند است. توانایی حمله هم به اهداف زمینی و هم هوایی را دارد اما برای اهداف هوایی ضعیفتر عمل می کند. به یک توپ دور برد قوی هم مجهز است که فقط برای اهداف زمینی کاربرد دارد.

Viking جایگزینیست برای دو نیروی متفاوت. در حالت اصلی مانند Valkyrie عمل می کند یعنی فقط توانایی حمله به اهداف هوایی را دارد. ارتقای آن باعث می شود که به نیرویی زمینی تبدیل شده و جای خالی Goliath را پر کند با این تفاوت که در این حالت فقط توانایی حمله به اهداف زمینی را داراست. (مشاهده تصویر 3) Medivac همان Dropship سابق است اما اینبار می تواند کار Medic را هم انجام دهد یعنی نیروهای پیاده را مداوا کند. Raven جایگزین Science Vessel است اما با توانایی های متفاوت. می تواند نیروی هوایی و ساختمان زمینی پشتیبانی بسازد و موشکهای هدایت شونده پرتاب کند. Wraith از بازی قبل هم با Banshee جایگزین شده است اما برعکس آن امکان حمله به اهداف هوایی را ندارد. Point Defense Drone هم تنها نیروی هوایی ثابت با عمری محدود است که توسط Raven تولید می شود و می تواند حملات موشکی را خنثی کند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل : مایکروسافت
ویندوز ایکس پی (SP3) / ویندوز ویستا (SP1) / ویندوز 7

پردازنده : اینتل پنتیوم
چهارم در 2.2 گیگاهرتز یا معادل آن AMD پردازنده Athlon

کارت گرافیک : 128 مگابایت
VRAM — انویدیا جیفورس 6600 / Radeon 9800 طرفدار آتی

حافظه : 1 گیگابایت رم
(ایکس پی) / 1.5 گیگابایت رم (برنده 7 و ویستا)

هارد دیسک : 5 گیگابایت
فضای رایگان هارد درایو

صدا : سازگار با کارت صدا
DirectX

مستقیم اکس : 9.0c

کنترل : صفحه کلید و ماوس

نصب و راه اندازی : دی وی
دی درایو

شبکه : اتصال پهنای باند

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل : مایکروسافت
ویندوز ایکس پی (SP3) / ویندوز ویستا (SP1) / ویندوز 7

پردازنده : اینتل پنتیوم
چهارم در 2.2 گیگاهرتز یا معادل آن AMD پردازنده Athlon

کارت گرافیک : 128 مگابایت
VRAM — انویدیا جیفورس 6600 / Radeon 9800 طرفدار آتی

حافظه : 1 گیگابایت رم
(ایکس پی) / 1.5 گیگابایت رم (برنده 7 و ویستا)

هارد دیسک : 5 گیگابایت
فضای رایگان هارد درایو

صدا : سازگار با کارت صدا
DirectX

مستقیم اکس : 9.0c

کنترل : صفحه کلید و ماوس

نصب و راه اندازی : دی وی
دی درایو

شبکه : اتصال پهنای باند

عکس های فوق العاده بازی:

بازی فراتر از آن است که شما تنها با چند عکس پی به قدرت بالای بازی ببرید،تا بازی را تجربه نکنید نمی توانید نظری در مورد این شاهکار چند سال اخیر بدهید ،به عنوان یک علاقه مند  بازی های رایانه ای این شاهکار را با تمام وجود به مشا توصیه می کنم.

براي خريد
بازي

Starcraft II

در 3 دي وي دي اريجينال با پك و جعبه اصلي شكليل و زيبا با
قيمت 5800 تومان روي دكمه خريد پستي زير كليك كنيد و در
هركجاي ايران كه هستيد ادرس خود را وارد كنيد و اين مجموعه را دريافت كرده درب منزل
سپس مبلغ را بپردازيد.(توجه اين نسخه نسخه كامل بازي بوده و هيچ
گونه ويرايشي در دمو ها وجود ندارد و كيفيت ان بالا تر از نسخه براي دانلود است)
همچنين بازي هاي ارائه شده از سوي بنياد بازي هاي رايانه اي داري مجوز ميباشند.


دانلود
قسمت 1 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 2 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 3 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 4 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 5 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 6 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 7 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 8 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 9 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 10 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 11 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 12 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 13 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 14 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 15 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 16 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 17 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 18 با حجم 400 مگابایت
دانلود
قسمت 19 با حجم 400 مگابایت

پسورد:www.mihandownload.com

 

دانلود کرک بازی

نحوه کرک کردن بازی: ابتدا کرک داده شده را دانلود و در دو مسیر زیر قرار دهید.توجه داشته باشید قبل از قرار دادن کرک از فایل های خود پک آپ بگیرید و در یک مکان دیگر یک نسخه از آن را داشته باشید .مسیر هایی که کرک بازی را باید در آن جا قرار دهید به صورت زیر است:
the Battle.net-patch.MPQ should go to the StarCraft
II\Battle.net\ and replace the existed one
the SC2.exe should go to the StarCraft II\Versions\Base15405 and replace
the existed one
start game and click on Orange Button > Start Campaign ,not the
single player up left
توجه:
برای اینکه بازی بعد از سیو کردن از همان جا بیاد باید وارد My Documents بشید و بعد پوشه StarCraft II رو باز کنید و بعد اون هم پوشه Save رو باز کنید و روی LibertyCampaignSave.SC2Save کلیک کنید و وارد بازی بشید از همان جا می آید

امیدواریم این بازی انتظارات شما عزیزان را برآورده کند .


بحث
پيرامون اين مطلب در انجمن هاي گفتگو
,
اموزش نصب و كرك را در اينجا مطالعه كنيد!

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: اسماعیل نژاد
نظرات: 101 نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

101 نظر ارسال شده
 1. اسماعیل نژاد گفت:

  c&c در حدی نیست که بشه اونو با قولی مثل stracraft II مقایسش کرد بازی که بعد از 12 سال از نسخه یک هنوز طرفداران میلیونی در دنیا داره نمی تونه رقیبی داشته باشه.هم اکنون در سرتاسر دنیا فروش سراسری بازی شروع شده و مردم از خوشحالی زیاد دیوانه شدند.از لینک زیر می توانید عکس های فروش سراسری بازی رو در چین و مسکو مشاهده کنید.
  http://azadlahijan.com/forum/thread-141-post-461.html#pid461

 2. اسماعیل نژاد گفت:

  اگه مثه C&C 3 باشه منم میـــــــــــــــــــــــــــخوامش

  http://www.cheapshoping.ir

 3. اسماعیل نژاد گفت:

  با عرض سلام .
  وقعا سایت بسیار خوبی دارید .
  من یک برنامه بسیار مفیدی دارم که از لحاظ گرافیکی بسیار شیک و همین طور فارسی هست .
  برنامه دفتر خاطره خصوصی.
  این برنامه هیچ جا نیست و نسخه یک هم میباشد.
  اگر خواستید بزارید تو سایت :
  http://aks98.com/images/x5pnnoz7ly2t1n7vinj8.rar

 4. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  با تشکر از سایت خوبتون/.
  می خواستم ازتون خواهش می کنم که فیلم های آموزشی ورزش پارکور را در سایتتون بزارید/.
  البته میدونم اینجا نباید میگفتم اما چون بخش بازی های خیلی زود به زود update میشه منم گفتم اینجا بزارم تا زود خونده بشه/.
  اینم یه لینک از اون
  http://yekmarket.biz/Products.aspx?prodID=imc581&s=9122
  با تشکر

 5. اسماعیل نژاد گفت:

  دوستان همانطور که می دانید اخبار این روز ها در مورد بازی استارکرافت بسیار داغ دنبال می شه .به طوری که فروش سرسام آور آن در روز های اول همگان را متعجب کرده.
  از سایت های مختلف موارد زیر را جمع آوری کردیم تا کار برای شما عزیزان راحت باشد.به علت حجیم بودن مطالب آن را در سایتی برای شما قرار دادیم که شامل موارد زیر است:
  اخبار
  پیش نمایش
  مصاحبه
  و به زودی نقد کامل بازی همه را می توانید از لینک زیر دریافت کنید.بسیار مطالب مفید و جالبی هستند که می تواند اطلاعات شما را در مورد بازی بسیار بیشتر کند و بیشتر از بازی لذت ببرید.
  http://azadlahijan.com/forum/thread-141-post-494.html#pid494

 6. اسماعیل نژاد گفت:

  امیدوارم به پای بهترین این ژانر, C&C, برسه

 7. اسماعیل نژاد گفت:

  اقا دمتون گرم خیلی سریع گذاشتید کف کردم

 8. اسماعیل نژاد گفت:

  خسته نباشید
  چه فرمتی هست؟reloaded؟سالمه؟
  من تا حالا 2 تا دانلود کردم خراب بوده دیگه تحمل صبر کردن رو ندارم

 9. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام عالی بود مثل همیشه،وای نمیدونم چی بگم!! دست مریزاد

  ممکنه نسخه قابل نصب Crysis warhead روهم برای دانلود بذارین؟

  ممنون از زحمات بی منتتون.

 10. اسماعیل نژاد گفت:

  بله کامل سالم هست .این لینک توسط یکی از دوستان تست شده و الان در حال بازی هست.نگران نباشید.تمام بازی های خراب تا یه هفته آینده تمام لینک ها درست خواهند شد.

 11. اسماعیل نژاد گفت:

  جون مادرتون بازی GEAR OF WAR 1 رو هم بزاریـــــــــــــــد

 12. اسماعیل نژاد گفت:

  آقا دستتون درد نکنه!
  خیلی باحاله!!!

 13. اسماعیل نژاد گفت:

  عالی بود

 14. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام !!!! بابا دمت گرم خیلی عالیه باورم نمیشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. اسماعیل نژاد گفت:

  خوبه

 16. اسماعیل نژاد گفت:

  خیلییییییییییییی باحالههههههههههههههههههههههههههههههه

 17. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام خسته نباشید بازی باحالی بوددددددددددددد

 18. اسماعیل نژاد گفت:

  دوستان لطفا بازی ها و نرم افزارهای حجم بالا رو در یک قسمت برای دانلود بزارید .
  اینجوری کار ما خیلی سخت میشه .

 19. اسماعیل نژاد گفت:

  toooooooooooooooooooop
  man ke kaf kardam
  vaghean kheili sari gozashtinesh to site
  vali kash mishod baraye har bazi ye link download koli mizashtid ta onaye ke adsl darand saritar va rahat tar download konand
  kheili mamnoon

 20. اسماعیل نژاد گفت:

  لطفا بازی هایی که پارت پارت نیستند

  و حجمشان پایین 30

  مگا بایت هستند

  در سایتتون بذارید

  باتشکر

 21. اسماعیل نژاد گفت:

  با اين كه سرعت 512 دارم ولي پير مي شم تا دانلود بشه

  ولي بازم ممنون

 22. اسماعیل نژاد گفت:

  آقا دمتون گرم خیلی عالی دارین کار میکنید امیدوارم پیروز باشید

 23. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  باورم نميشد روزي اين بازي رو براي دانلود بذارين
  واقعا دستتون درد نكنه خسته نباشيد.
  فقط يه سوال دارم
  اين بازيه استار كرافت 2 رو چطور بايد دانلود كنم؟ همه ي پارت هايي كه گذاشتين رو بايد دانلود كنم؟
  اگه همشونو دانلود كردم ميشه 19 تا فايل زيپ.
  لطفا نحوه ي extract رو بگين خيلي ممنون.

 24. اسماعیل نژاد گفت:

  بابا این چیه؟

 25. اسماعیل نژاد گفت:

  با تشکر .من این گیم 10 سال پیش با ویندوز 98 بازی کرده بودم ولی این بازی با ویندوز xp مشکل داشت و من قیدشو زده بودم .تا این که شب قبل از عرضه این بازی من به طور ناخوداگاه به فکر حل مشکل نسخه اول ان در ویندوز 7 شدم و سایت های مختلفی را نگاه میکردم و مشکل و حل کردم ولی ناگهان چشم به نسخه دوم بازی خورد که 7 ساعت بود که عرضه شده بود .من خیلی خوشحالم که بازی تو سایت میهن دانلود رسیده . ولی من باید به علت عدم داشتن اینترنت پر سرعت از دانلودش محروم هستم . من منتظر dvd هاش میمونم .امیدوارم زود برسه

 26. اسماعیل نژاد گفت:

  آقا شماها چطور اين بازيه استار كرافت 2 رو دانلود و بازي كردين؟
  ممنون ميشم اگه يكي برام توضيح بده.

 27. اسماعیل نژاد گفت:

  من قبلا star craft i رو داشتم بازی خیلی خوبی بود اما می خوام بدونم حالا که 19 پارت این بازی رو که دانلود کردم چه جوری اونا رو اکسترکتش کنم؟

 28. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  ممنون از گذاشتن این بازی با این سرعت
  فقط میخواستم مطمئن شم نسخه بتا نیست؟

 29. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  آیا این بازی به صورت تک نفره و آفلاین هم اجرا میشه ؟
  با تشکر

 30. اسماعیل نژاد گفت:

  ایول
  دستتون درد نکنه

 31. اسماعیل نژاد گفت:

  کاری نداره که همه ی پارتها رو توی یک فایل قرار میدی به پارت اول پسورد میدی اکسترکش می کنی خودش تا آخر میره

 32. اسماعیل نژاد گفت:

  پس قسمتهای بعدی Pixar Shorts Collection چی شد؟
  دیشب قسمت دومشو هم دانلود کردم ولی ظاهرا امروز از سایت برش داشتید , چرا؟

 33. اسماعیل نژاد گفت:

  درود بر شما
  واقعا سايتتوم محشره
  راستي منم سوال دوستم رو دارم وقتي همه رو دانلود كردم چطوري بايد بازي رو اجرا كنم ؟
  شاد باشيد و سرافراز

 34. اسماعیل نژاد گفت:

  ما سرعتمون بالا تره

 35. اسماعیل نژاد گفت:

  آقا متين خيلي ممنون ولي اگه بتوني يه كم واضحتر بگو. ممنون ميشم.
  در ضمن از سايت هم خواهش ميكنم اگه ممكنه بازي ها رو تو يه قسمت براي دانلود بذاره. تشكر
  اگه يكي بهتر از آقا متين بتونه روش extract و اجراي بازي رو برام بگه خيلي ممنون ميشم.

 36. اسماعیل نژاد گفت:

  خیلی با حال بود مرسی

 37. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  خیلی عالیه
  می خواستم بدونم آیا تو این نسخه امکان بازی با کامپیوتر ویا به صورت LANوشبکه ای می باشد؟یا باید باز هم اکانت خرید؟؟؟
  خیلی توپ هست

 38. اسماعیل نژاد گفت:

  تنها جایی که می شناختم به احتمال زیاد تا الان باید بازی رو برای دانلود گذاشته باشه شما بودید. درست فکر می کردم. ممنون

 39. اسماعیل نژاد گفت:

  بابا بیخیال دیگه.
  عمرا فکر نمی کردم به این زودی بازی رو بذارید.

 40. اسماعیل نژاد گفت:

  ميهن دانلود تو كانادا معروفه همه همكاراي خارجي منم دانلود ميكنند به خصوص كار مهندس سينا,دم همه بچه هاي ميهن گرم
  قيمت اين بازي اينجا به اندازه دست مزد 10 روز كار من هست
  ميهن دانلود دوست داريم

 41. اسماعیل نژاد گفت:

  با سلام . با تشکر از این زحمات فوق العادتون . می خواستم ببینم اگر این نسخه رو دانلود کنیم فقط می شه بصورت single player بازی کرد ؟؟؟ یعنی اگر بعدا تونستیم license رو خریداری کنیم می شه با همین نسخه ای که شما برای آپلود گذاشتین بازی کرد یا نه ؟؟؟ خیلی ممنون می شم اگر پاسخ بدین .

 42. اسماعیل نژاد گفت:

  لطفا بازی GEARS OF WAR 1 رو هم بزارید

 43. اسماعیل نژاد گفت:

  فوق العاده بود

 44. اسماعیل نژاد گفت:

  چرا بازی رو فشرده نمیکنید؟حجمش کمی بالاست.
  به هر حال ممنون

 45. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام

  میخواستم بدونم بازی و کرک تست شده است که بازی رو دانلود کنم

  با تشکر

 46. اسماعیل نژاد گفت:

  دانلود کمی سرعت دانلودشود وبازهم متشکریم

 47. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام . .

  سینا جان مثل همیشه عالی بود . .

  با تشکر . .

 48. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام میخواستم اول تشکر کنم و بعد هم بگم من همه فایل ها را دانود کرم هسچ مشکلی ندارن و بازی را هم الان دارم انجام می دم یکم زمان میبره ادم یاد بگیره اما اینا بگم امروز تا حالا 2 ساعته دارم بازی را انجام میدم به دوستان خوره بازی پیشنهاد می دم دانلودش کنند ارزش داره مخصوصا که اکانک راپید شر ادم هم مصرف نمی شه یک بار دیگه از شما بخاطر سایت خوبتون تشکر میکنم

 49. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  آقا اينجا كسي نميتونه بگه نحوه ي دانلود اين بازي و extract چطوريه؟
  ممنون ميشم اگه يكي توضيح بده.

 50. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  میشه بازی های : Serious Sam HD : The Second Encounter و (APB(All Points Bulletin 2010 رو بذارید؟

 51. اسماعیل نژاد گفت:

  salam
  1 soal daram
  bayad hameye bakhsh`haro download kard,ta bazi ejra beshe?
  yani har 19 ghesmat?
  mersi

 52. اسماعیل نژاد گفت:

  خیلی عالیه ممنون اززحمات بی منتتون

 53. اسماعیل نژاد گفت:

  na noskhe betaie en bazi faghat 1.36 gige

 54. اسماعیل نژاد گفت:

  salam
  agha mehdi are bayad hamasho download koni bezani ye pushe;badesham avali ro extract kon khodesh ta akhar mire;bad hamun extract shode ro avalisho ye baram extract kon; kar tamume.

 55. اسماعیل نژاد گفت:

  سايت به اين باحالي نوبره . تبريك

 56. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام آقا دمتون گرم کا رتون درسته من الان گذاشتم برای دانلود .خیلی خیلی باحالین فقط یک خواهش همش یک پارت بود بهتر بودش ولی باز هم ممنونم مرسی از زحماتتون

 57. اسماعیل نژاد گفت:

  عجب بازیه حرف نداره!!!!!!!!!!!

 58. اسماعیل نژاد گفت:

  عجب گیمیه!!!!!!!!!

 59. اسماعیل نژاد گفت:

  با سلام
  نحوه دانلود: همه 19 پارت رو دانلود می کنید که به وسیله یک دانلود منیجر که شیره نت رو بکشه انجام بشه بهتره مثل دانلود منیجر!!! 🙂
  بعد از دانلود تمام پارت ها روی پارت 1 2 بار کلیک کرده تا با نرم افزار وین رر باز بشه فایل ، بعد از باز شدن فولدری که توی فایل باز شده می بینید رو بندازین بیرون نرم افزار وین رر! بعد از این کار بازی از فایل زیپ خارج میشه.
  برای نصب من این بازی رو نمیدونم چون دانلود نکردم ولی فکر نمیکنم زیاد سخت باشه بعد دانلود توضیح میدم احتمالا 3-4 هفته دیگه چون 2-3 تا بازی تو نوبت دارم.
  خداحافظ

 60. اسماعیل نژاد گفت:

  lmanam ba ishon movafegham

 61. اسماعیل نژاد گفت:

  باسلام به دوستان وهمکاران میهن دانلود من ازاین سایت خیلی خوشم میاد چون همیشه آپ میکنه ونرم افزارهای مطلوبی میزاره منم بخاطر همین تو بلگفای خودم لینک میهن دانلود رو گذاشتم که ببیننده یه سری هم به شما بزنه وحال کنه باتشکراززحمات بی نظیر شما

 62. اسماعیل نژاد گفت:

  salam

 63. اسماعیل نژاد گفت:

  Salam be tamamie dostan
  1 soal daram
  inja kasi az shiraz hast ke baham gharar bezarim va in bazi ro vasam roye DVD bezane va behem bede?
  Az babate hazine man hazeram shear beshe
  ya agar kasi mael bashe,vasam ba post befreste?
  Mersi
  akhe sorate internet ba inke ADSL daram,bazi vaghta kheili kam mishe

 64. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام لطفا یکی جواب منو حتما بده…..
  من بازی رو دان کردم اکسترکت کردم نصب کردم و اجرا شد اما وقتی میره تو بازی میگه اسم اکانتتو بنویس هر کار کردم نرفت…..رفتم تو سایت battle.net اکانت ساختم وقتی میخام لوگین کنم اگه به اینترنت وصل نباشه میگه اگه میخای آفلاین بازی کنی مثلا اینو بزن وقتی میزنم ارور میده اگر هم به اینترنت وصل باشه از بازی خارج میشه لطفا یه راه چاره بدین حتما………..

 65. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام میشه یک توضیحات کاملی درباره ی نصب و اومدن بازی بدی من وقتی نصب میکنم میگه اپدیت کن کرک قبل اپدید بدم یا بعد و توضیحات کامل برای ما ناوارد ها

 66. اسماعیل نژاد گفت:

  ممنون

 67. اسماعیل نژاد گفت:

  sorate danlod kheylii balast (5 mb bar sanyeh) chon man alan to japan hastam.
  mersiiiiiiiii

 68. اسماعیل نژاد گفت:

  گیم age of mythology the titans expansion pack ro رو واسه دانلود بذارید.

 69. اسماعیل نژاد گفت:

  ممنون.
  فقط یک سوال.سیستم پیشنهادی با سیستم مورد نیازش فرق نداره؟

 70. اسماعیل نژاد گفت:

  توی این وضع بدبختی اطلاعات و داده ها که توی ایران داریم و با این همه تحریم که بازم دارن بد بخت ترمون میکنن توی همه چیز .. من شخصا افتخار میکنم به این سایت و اپراتور هاش که اینقدر به روز هستن.. دستتون درد نکنه

 71. اسماعیل نژاد گفت:

  مستقیم ایکس رو خیلی خوب اومدی.

 72. اسماعیل نژاد گفت:

  نه به آن صورت فرقی نداره.سیستم پیشنهادی از سوی سازندگان برای هرچه راحتر و بهتر اجرا شدن گفته می شود در حالی که سیستم مورد نیاز این بازی را می کشد ولی ممکن است که کامل راحت و روان اجرا نکند در حالی که سیتم پیشنهادی تا حد امکان تست شده و قابل اطمینان است.امیدوارم واضح بوده باشه.

 73. اسماعیل نژاد گفت:

  باید ببینیم به پای warcraft می رسه یانه:دی

 74. اسماعیل نژاد گفت:

  دوست گرامی که نرم افزاری به نام دفترچه خاطرات برای دانلود در کامنتها گذاشتید ،نکن اینکارهارو به خدا هکر نمیشی با اینکارهات.برو دو تا کلاس آموزش شبکه و امنیت ،بهتر از این آماتور بازیهاست.
  برای باقی دوستان هم توضیح بدم که اون نرم افزار رو دانلود نکنند چون آلوده به ویروس و تروجان هست.

  پایدار باشید

 75. اسماعیل نژاد گفت:

  خیلی دیوانه تا به عمرم هم چین بازی ندیده بودم تو کفش موندم

 76. اسماعیل نژاد گفت:

  خواهشمندم بازی ها را آبدیت کنید

 77. اسماعیل نژاد گفت:

  با سلام.
  ازتون خيلي ناراحتم.يه چند وقتي هستش فقط مستند و انيميشن ميگذاريد.وقتي هم كه بازي ميگذاريد 4 گيگ!!!!!!يادم نمي ياد كي بازي اكشن گذاشتيد!!!!
  به هر حال باز هم از زحمات شما متشكرم ولي اي كاش بازيهايي همچون 4 بازمانده 2(فشرده!!!!!!!!!!!!!)بگذاريد.اون هم سريع.

 78. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام من همه 19 پارت رو دانلود كردم ولي وقتي ميخوام از زيپ درش بيارم ميزنه فضاي هاردت كمه در صورتي كه هر درايوم 45 گيگ فضا داره چيكار كنم ؟ لطفا يكي راهنماييم كنه

 79. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام به بزرگترین سایت دانلود ایران.شما که بهترین هستین لطفا حداقل کرک کامل بازی بتلفید بد کمپانی رو بزارین. چون هر جا رو که گشتم نتونستم پیداش کنم. من خود بازی رو دارم ولی پون کرکش درست نیست تو اخر اون مرحله که باید بری تو اتاق ها تا یخ نزنی بازی خود به خود میاد بیرون چند بارهم امتحان کردم ولی باز تکرار شد. اگه کرکش رو بزارین ممنون میشم.

 80. اسماعیل نژاد گفت:

  با تشکر از سایت بسیار فعال و عالیتون ازتون تقاضا دارم بازی مافیا و پدرخوانده رو واسه دانلود بزارید مرسی مرسی مرسی از بازی های خوبی که میزارید

 81. اسماعیل نژاد گفت:

  برادر مشکل شما از کرک نیست رزولوشن بازی رو بیار پایین حله.مشکلت حل می شه.خودم هم همین مشکلو داشتم.

 82. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام می شه بازی nfs world را بزارین؟

 83. اسماعیل نژاد گفت:

  شما واقعا سلیت بروزی هستید اگه ممکنه بازی need for speed world روواسه دانلود بزارین .آخه هیچ جایی پیدا نمیشه.تورو قرآن بزارین

 84. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  آقا اين بازي استار كرافت 2 درست اكستركت نميشه به همين خاطر هم وقتي ميخام install كنم ميگه دي وي دي استار كرافت 2 رو وارد كن.
  كي ميدونه مشكلش چيه؟
  اگه يكي توضيح بده ممنون ميشم.
  خيلي ممنون از سايت فعالتون.

 85. اسماعیل نژاد گفت:

  سرعت اينترنتم خيلي پائينه شايد تادانلود شه 7تاكفن پوسونده باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ولي بازم ممنون.

 86. اسماعیل نژاد گفت:

  راست ميگي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 87. اسماعیل نژاد گفت:

  بابا این سرعتش خیلی پایین باید 8صبح دانلود کرد 8شب تمام میشه

 88. اسماعیل نژاد گفت:

  با سلام
  من بازی رو نصب کردم شروع نصب نیاز به اتصال اینترنت داره
  نصب 100% شد و بلافاصله خواست تا آپدیت شود بعد از آپدیت
  فایلهای داخل پوشه کرک را در دو پوشه مورد نظر کپی کردم که یکی نیاز به replace داشت بعد بازی را اجرا کردم پیغام an eror
  occrred starting starcraft II.please try again
  لطفا راهنمایی کنید

 89. اسماعیل نژاد گفت:

  man in file keyreg.exe ro ejra mikonam compteram error mideh, kasi miduneh che ra?

 90. اسماعیل نژاد گفت:

  متشکر

 91. اسماعیل نژاد گفت:

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  سلام
  نمیدونم چی بگم. با دیدن این صفحه تو این سایت حسابی شکه شدم.
  من کسی هستم که ورژن ا این بازی رو به همراه ورژی اکسپنشن بعدیش یعنی Starcraft I Original و Stacraft BroodWar رو سالهاستن دارم بازی میکنم و منتظر بودم ورژن 2 اش به دستم برسه. الانم از شدت هیجان از رو صندلیم بلند شدم دارم ایستاده این پیامو تایپ میکنم!
  نمیخوام دروغ بگم اما فکر نمیکنم کسی به اندازه من تو کل ایران ورژن 1 این بازی رو انجام داده باشه. یه مقدار عجیب بود وقتی فهمیدم 2 تا از بهترین یونیت های نژاد Terran از جمله Valkyrie و Goliath در ورژن 2 با یونیت های دیگه جایگزین شدن!
  اگرچه یونیتهای جدید قابلیت های خودشونو دارن.

  ورژن 1 این بازی یه ویرایشگر Map واسه بازی داره که میتونی خودت Map بسازی و خودت یه مرحله مفصل درست کنی. به علاوه میتونی Map های مختلف رو که حالت های:
  Free For All
  یا
  Use Map Settings
  دارن رو دانلود کنی و بازی کنی. من خودم یه بار 1000 تا Map رو تو یه فایل فشرده دانلود کردم… تا 2 سال سرگرم بودم!
  میخواستم بپرسم این ورژن مثل ورژن 1 ویرایشگر Map نداره؟

  با تشکر از سایتتون
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 92. اسماعیل نژاد گفت:

  من این بازی رو تو 5 ساعت و 34 دقیقه تموم کردم

  برای دانلود این بازی حدود 6 شبانه روز صبر کردم

  به نظر من این بازی از روی بازی mass effect 2 کپی شده بود (بعضی از صحنه ها) و از سایت خوبتون ممنونم که این بازی رو گذاشتید

  فقط یک سوالی داشتم که چطوری این بازی این همه امتیاز گرفته است

 93. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام ممنون از زحماتتون میشه بازیهارو بصورت خیلی فوق فشرده قرار بدید طوری که حجم این بازی ها به زیر 200 مگ برسد

  (همچین چیزی امکتن پذیر است)

 94. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  منم كرك رو گذاشتم تو پوشه اما همش
  eror
  occrred starting starcraft II.please try again
  و بازي بالا نمياد
  چيكار كنم؟

 95. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  من بازی رو به طور کامل دانلود و نصب کردم و بعد از آن به طور اتوماتیک آپدیت شد. و بعد کرک رو در دو مسیر خواسته شده قرار دادم.وقتی میرم تو بازی فقط میتونم بازی مرحله ای رو باز کنم و تمام قسمت های آن باز نمیشه مثل single pleyer یا هر قسمت دیگر آن
  خواهشا کمکم کنید

 96. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام
  من وقتی وارد بازی میشم و گزینه play a guest رو میزنم ارور میده و باید وارد اکانت بلیزاردم شوم و در قسمت Activate a Game Key کدی رو وارد کنم. اون کد رو از کجا بگیرم ؟

 97. اسماعیل نژاد گفت:

  آقا یکی بیاد دقیق بگه چیکار کنیم؟من 8گیگ دانلود کردم نمیتونم بازی کنم.یکی دبگه چه جوری میشه اینو نصب کرد.روش دقیقش چه جوریه.

 98. اسماعیل نژاد گفت:

  lol

 99. اسماعیل نژاد گفت:

  با تشکر از دوستانی که این بازی برای دانلود گذاشتند .
  با یه کم زحمت بالاخره بازیرو شروع کردم .
  جهت دوستانی که پیغام خطای زیر رو داشتند ، من به ترتیب زیر مشکلم حل شد :
  an error occrred starting starcraft II.please try again

  1- بازی رو نصب کنید .
  2- کانکت بشید و سپسبازی رو اجرا کنید.
  3- بازی از سایتش شروع به دانلود چندتا اپدیت در 3-4 مرحله میکنه که حدودا 70- 80 مگابایت میشه .
  4- پس از اتمام اپدیت، گزینه play فعال میشه.
  5- بازی رو ببندید و به ترتیبی که بالا گفته شده بازی رو کرک کنید .
  6- برید حالشو ببرید .

 100. اسماعیل نژاد گفت:

  سلام و تشکر بابت این شاهکار بلیزارد

  از امروز نمیتونم 2 قسمت اخر رو دانلود کنم بدجوری خورد تو پرم 🙁

  لطفا بررسی کنید ببینید مشکل از کجاست

  ممنون

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری