Hard Disk Sentinel Pro 4.50.11c6845 Beta | 20.2 Mb

 نرم افزار Hard Disk Sentinel برنامه نظارتی بر هارد دیسک شما می باشد که هدف آن تست و تشخیص و رفع مشکلات هارد درایو مشکلات و سلامت هارد رانشان می دهد. و توضیح و گزارشات کامل هارد داخلی ساتا و یو اس بی می دهد .دمای،سلامت و تمامی پارامتر های S.M.A.R.T می دهد.

همچنین  سرعت انتقال هارد دیسک را در زمان واقعی می سنجد که می تواند به عنوان یک معیار تشخیص برای خرابی دیسک سخت استفاده  شود، عملکرد دیسک را می توان به طور موثر برای جلوگیری از آسیب جدی یا از دست دادن داده ها چک می کند زیرا  این برنامه نسبت به سلامت هارد دیسک سیستم حساس می باشد به این ترتیب حتی یک مشکل کوچک را می توان پیش بینی کرد نمی توان  داده ها  را از دست دادو نسخه پشتیبان تهیه می کند. نسخه حرفه ای برنامه ریزی شده است و اتوماتیک (بر روی مشکل) گزینه پشتیبان برای جلوگیری از از دست دادن داده های ناشی از خرابی سیستم توسط نرم افزارهای مخرب و یا …

رافعال می کند

 

 

چند ویژگی کلیدی “Hard Disk Sentinel Professional”:

استفاده آسان و رابط کاربری ساده
تمامی اطلاعات در پنجره اصلی برنامه نمایش داده میشود. نظارت و دسترسی به تمام هارد دیسک، پارتیشن و اطلاعات متفاوت . عناصر رابط کاربری بصری نمایش اطلاعات با استفاده از سبز / زرد / قرمز رنگ برای نشان دادن میزان مشکل . شرح متن مفصل و راهنمایی به کاربر از طریق امکانات و گزینه های.
· 1.  نصب> 2. پیکربندی> 3.  محافظت شوید
با نصب، پیکربندی هشدار و گزینه های پشتیبان گیری و سیستم شما دیگر امن است. اطلاع دهی در صورت وجود مشکلات و نمایش وضعیت فعلی. محافظت  از داده ها در 24 ساعت ر روز، 7 روز هفته
تجزیه و تحلیل SCSI IDE، ATA   با ارتباط با S.M.A.R.Tو سریال دیسکهای سخت برای تشخیص وضعیت و دمای هارد ارتباط برقرار می کند ب. وضعیت دیسک بلافاصله نمایش داده و برای شما امکان  راه اندازی برنامه، بدون نیاز به تجزیه و تحلیل هارد دیسک برای یک دوره زمانی طولانی وجود دارد. .
این  برنامه می تواند تمام ویژگی های عمومی و فروشنده خاص و نظارت بر ارزش های خود را را تفسیر کند. برای کاربران پیشرفته، تمام داده های خام نیز نمایش داده می شود از جمله ساعت قدرت و یا در تعداد خواندن / نوشتن خطاها. SMART
· وضعیت دیسک در ویندوز اکسپلورر نمایش وضعیت سلامت فعلی و فضای مورد استفاده در ویندوز اکسپلورر و یا در هر برنامه دیگر، بنابراین شما همیشه مقدار فضای مورد استفاده برای هر پارتیشن و شرایط دیسک را در اختیار دارید.

· اطلاعات  مورد تقاضا   می تواند در حال حاضر درجه حرارت هارد دیسک و سلامت  سیستم را نمایش دهد ، و وضعیت را بر روی دسکتاپ خود را در یک پنجره کوچک مشاهده درجه حرارت متوسط ​​و حداکثر برای تمام هارد دیسک به سیستم وارد شده و این اطلاعات در نمودار برای اهداف آماری نمایش داده شود.
· ورود این برنامه تمام مشکلات در تمام پارامترهای SMART. برای مثال، اگر یک بخش غیر قابل تصحیح جدید بر روی دیسک سخت خود باشد، به شما اطلاع داده خواهد شد. · هشدارها این نرم افزار می تواند  هشدارنسبت به وجود مشکلات مختلف را نشان دهد.
· اطلاعات هارد دیسک شناسایی و نمایش هر اطلاعات در مورد هارد دیسک، از شماره ویرایش و بافر اندازه به تمام ویژگی های آن . حداکثر حالت انتقال در دسترس است و در حال حاضر نیز نمایش داده می شود.
· عملکرد هارد دیسک نمایش مقدار اطلاعات از عنوان خوانده شده و یا نوشتن بر روی دیسک سخت  نمایش سرعت انتقال فعلی برای  خواندن و نوشتن برروی  یک هارد دیسک خاص .
· پارتیشن های هارد دیسک نمایش پارتیشن برای هر یک از دیسکهای فیزیکی سخت
· خاموش کردن . این گزینه را می توان برای جلوگیری از از دست دادن داده ها استفاده می شود.
· مدیریت آکوستیک هارد ساتا و ای دی ای – این گزینه   برای کنترل سطح صوتی از آدی ای / ساتا هارد دیسک است که ممکن است که به افزایش کارایی  دیسک بیانجامد .
· هماهنگ سازی ساعت NTP این گزینه  برای همزمان سازی ساعت کامپیوتر با یک ساعت اتمی از طریق NTP می باشد.
· ارتقاء هارد دیسک به طور مداوم ویژگی های بیشتر به زودی در دسترس خواهد بود. اگر شما هر گونه ایده که می تواند مفید باشد، فقط به ما اطلاع دهید.

 

 

download دانلود IObit Malware Fighter Pro 2.5.0.8 DC 17.10.2014دانلود با لینک مستقیم | با حجم 20 مگابایت

password دانلود IObit Malware Fighter Pro 2.5.0.8 DC 17.10.2014پسورد : www.mihandownload.com

سـایت سـازنده

url دانلود IObit Malware Fighter Pro 2.5.0.8 DC 17.10.2014منبع : وب سایت میهن دانلود

 

 

 

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: حسن بذرافشان
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری