asiatech
DOWNLOAD

دانلود بازی Deadstone

سایر موضوعات
۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
455 بازدید

Deadstone (1)

Deadstone یک بازی اکشن و جنگی است که در آن سیاره ی مریخ به محاصره ی دشمنان در آمده است. تمام افرادی که به این سیاره مهاجرت کرده اند در این جنگ بزرگ با دشمنان مبارزه می کنند اما در آستانه ی شکست خوردن هستند. در حقیقت مریخ به استعمار این افراد در آمده است و آنها مستعمره نشین هستند. افراد مهاجر توان مقابله با تعداد زیاد این دشمنان را ندارند. اما در این بازی یک عامل نفوذی از سرویس مخفی به نام Blake (بلیک) وجود دارد که سرزمین های زیادی را کنار مستعمره ی Deadstone سرنگون کرده و از بین برده است و حالا هم می خواهد در ایستگاه فضایی ایکاروس خرابی به بارآورد. آیا می توانید حدس بزنید که برای مهار کردن بلیک چه کسی به میدان مبارزه خواهد آمد؟ بله، همانطور که حدس زدید خودتان این کار را خواهید کرد. شما نقش یک جنگجوی ماهر را دارید باید بر دشمن سرسخت و بی رحم خود غلبه کنید و از میدان جنگ پیروز بیرون آیید. اما این پیروزی در گرو یک نقشه واستراتژی کارآمد بدست می آید. شما باید از Deadstone و مردمش دفاع کنید و جان آنها را نجات دهید. هرزمان ممکن است با یک حرکت اشتباه شما جان افراد مهاجر در Deadstone به خطر بیفتد یا حتی منجر به کشته شدن آنها شود پس باید کاملا حواستان را جمع کنید تا حتی مرتکب کوچکترین اشتباه هم نشوید. آیا می توانید جان افراد مهاجر در Deadstone را نجات دهید؟

ویژگی های بازی:

*50 ماموریت جنگی وجود دارد که باید همه ی آنها را به سرانجام برسانید.

*در جنگ می توانید سربازانتان را آرایش نظامی دهید، در مواقعی که لازم است عقب نشینی کنید، حالت تدافعی داشته باسید و در موارد لزوم حمله کنید. می توانید ازتجهیزات نظامی و سلاح های ویرانگری که در بازی تعبیه شده است استفاده کنید.

*مرگ شما در این بازی منجر به از دست دادن فرصت جنگ با دشمنان نخواهد شد بلکه اگر هم در یک جنگ جان خود را از دست دادید، قدرتمند تر می شوید! زیرا می توانید به منابع جدیدی دست پیدا کنید، توانایی ها و مهارت های جدیدی کسب کنید که با آنها دوباره به جنگ با دشمن بروید. پس نگران نباشید!

 

Deadstone (2) Deadstone (3) Deadstone (4) Deadstone (5)

دانلود مستقیم از سرور های میهن دانلود  :

 

info دانلود بازی Republique Episode 2دانلود  : Download


————————-

wi fi signal radio gsm bluetooth 512 دانلود بازی Republique Episode 2 منبع : وبسایت میهن دانلود

Lock 512 دانلود بازی Republique Episode 2پسورد: www.mihandownload.com

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: فرشاد شمسی خانی
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری