Advanced System Protector 2.1.1000.14138 | 5.4 Mb

نرم افزار Advanced System Protector آخرین ابزار امنیتی برای حفاظت از سیستم ویندوز شما را از انواع افزارها یجاسوسی ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، وبلاگ نویس های مهم، hijackers، مرورگر، تروجان و دیگر برنامه های مخرب که ممکن است به اتهام جاسوسی بر روی سیستم شما می باشد. سیستم محافظ و جوی پیشرفته محافظان  در زمان واقعی، که می تواند کامپیوتر شما را از هر گونه حمله محافظت کند .

این ابزار جامع ترین برای حفاظت از افزار جاسوسی می تواند عفونت های ریشه ای را حذف اسکن، شناسایی و کند. به روز رسانی به طور منظم به طوری که زمان واقعی به خوبی با تعاریف مجهز PC خود را در برابر هر گونه تهدید نرم افزارهای جاسوسی ایمن کنید.

پایگاه داده به روز از شما  در برابر  صدها هزار افزارها ی جاسوسی ، تروجان ها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، نگه داشتن اطلاعات شما محافظت می شود.

 

 

در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی “Advanced System Protectorعبارتند از:
سیستم محافظ و جستجوی پیشرفته  اسکن سریع سیستم شما را انجام می دهد . به طوری که شما می توانید کامپیوتر خود را هر روز صبح چک کنید، بدون صرف زمان زیادی ر اسکن. این ویروس های مسیر فایل را بررسی و به شما هشدار  در صورت هر گونه ویروس می دهد.که در آن فایل ها و پوشه ها برای ویروس بر اساس مسیر فایل و MD5، یک تکنولوژی تشخیص فایل جستجو می شوند. در صورتی  ویروسی یافت می شود، شما باید این گزینه را حذف، نادیده بگیرد، قرنطینه یا حذف کنید، .
حافظت در زمان واقعی سیستم تان برای وجود فایل های مشکوک

برنامه های حفاظتی در زمان واقعی:
· BHO گارد
· این محافظ نظارت بر پلاگین های نصب شده در مرورگر اینترنت اکسپلورر و  زمانی که شما یک پلاگین  را نصب کنیدهشدار می دهد.

· AppInit DLL گارد
فایل های دی ال ال  که کنترل شروع برنامه را بر عهده  دارند ، توسط این محافظ مانیتور شده است.  تضمین می کند که هیچ برنامه  در فهرست خودکار شروع شما بدون اجازه شما شروع به کار نکند.

· Winlogon گارد شل
این محافظ شبیه به قبل است. این مانیتور تنظیمات رجیستری ویندوز شل و جلوگیری ازاندازی  هر برنامه  

گارد فایل میزبان 
 · این محافظ نظارت بر فایل میزبان و تغییرات را محدود کرده است.

·مورد اعتماد IE  گارد سایت های
· اینترنت اکسپلورر یک لیست از سایت های قابل اعتماد، که در آن مرورگر اجازه می دهد کاربران درحال بازدید از امنیت کمتری نگه می دارد. این گارد  بررسی  فهرست و هر وب سایت را انجام می دهد.

· IE گارد وب سایت صفحه اصلی 
· این محافظ تضمین می کند که زمانی که کامپیوتر شما شروع به کار کرد، شما   صفحه ی  نخست را ببینید کامپیوتر خود را تعیین، و نه هر گونه شیء ناخواسته خانه صفحه طراحی شده را به شما فریب را به دام.

· گارد فرآیند در حال اجرا
·این محافظ به شما اجازه می دهد با محدود کردن اجرای هر فرایندهای جدید در لیست کار خود را، اطمینان حاصل کنید  که هیچ نرم افزارهای مخرب به صورت خودکار بر روی کامپیوتر شما شروع نشود.

· محافظ راه اندازی
· این محافظ طراحی شده است برای جلوگیری از هر گونه نرم افزار های ناخواسته و مخرب از ورود به پوشه   راه اندازی، جلوگیری از اج رای هر گونه نرم افزارهای مخرب .
گارد فایل های راه اندازی رجیستری
· این محافظ نظارت بر فایل های رجیستری را بر عهده دارد .

این برنامه می تواند هر گونه نرم افزارهای جاسوسی و یا مخرب بر روی کامپیوتر خود را برای حفاظت از سیستم شما قرنطینه کند. این به این معنی است که فایل ها را در یک اطاق امن قرار داده شده، یا فرمت آنها را تغییر می دهد. این فایل می تواند از هر گونه آسیبی به کامپیوتر شما جلوگیری  کند .قرنطینه طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که نرم افزارهای جاسوسی  که در برنامه های کاربردی دیگر تعبیه شده، بدون توقف برنامه از خرابی و آسیب جلوگیری،  به عمل آورد

 

 

download دانلود Cyberlink Media Suite 10 Ultra v10.0.0.2021 Finalدانلود با لینک مستقیم | با حجم 5 مگابایت

password دانلود Cyberlink Media Suite 10 Ultra v10.0.0.2021 Finalپسورد : www.mihandownload.com

سـایت سـازنده

url دانلود Cyberlink Media Suite 10 Ultra v10.0.0.2021 Finalمنبع : وب سایت میهن دانلود

 

 

.

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: حسن بذرافشان
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری