استفاده بسيار زياد از اينترنت سبب شده تا بد افزار ها (كه شامل انواع ويروس ها ،‌تروجان ها ، كرم ها  و … مي شنود ) اين راه را براي گسترش خودشان به كار گيرند و  امروزه بخش زيادي از خرابي كامپيوتر ها به دليل مشكلاتي است كه بدافزار ها ايجاد مي كنند  .  Rising PC Doctor ، نرم افزار امنیتی با هوش و حرفه ای برای کاربران کامپیوتری است  كه داراي هفت کاربرد کلیدیِ زير است : تحلیل بدافزار اتوماتیک، ایمنی سازی دستگاه های ذخیره یو اس بی، توانایی برای تعمیر ویندوز و  اینترنت اکسپلورر، بلوک کننده و یابنده رفتار تروجان، محافظت در مقابل وب سایت های مشکوک، محافظت در مقابل اینترنت اکسپلورر و مسدود کننده دانلود تروجان،  مسدود کننده و یابنده رفتار تروجان . Rising PC Doctor می تواند اغلب تروجان ها و حتی تعداد قابل توجهی از دیگر بد افزارها را درهنگام بالا آمدن قبل از اینکه آنها بتوانند کاربرد مشکوک خود را اجرا کنند پیدا کنند. این کارکرد بطور قابل ملاحظه ای محافظت در مقابل تهدیدات سایبر را برای شما افزایش می دهد. از قسمت هاي مهم اين نرم افزار ، مسدود کننده دانلود تروجان است .بسیاری از ویروسها بطور خودکار شروع به دانلود تعداد زیادی از تروجان ها و دیگر بد افزارها می نمایند. تکنولوژی مسدود کننده تروجان Rising PC Doctor این اطمینان را بدست می دهد که حتی اگر كاپيوتري دچار ویروس شده ، هیچ ویروس دیگری را دانلود نکند و گسترش کل خانواده های تروجان ها را متوقف  مي کند. همچنين اين نرم افزار داراي بخشي جهت تحلیل خود کار بدافزار ها مي باشد . در هنگام بوت Rising PC Doctor بطور خودکار در مورد بدافزار ناشناخته بالقوه عمل اسکن را انجام می دهد. وقتی از کابر اجازه گرفت، بدافزار احتمالی بطور خودکار به تحلیل گر بدافزار خودکار Rising (RsAMA) برای تحلیل مفصل منتقل می شود. کاربر در مورد نتیجه تحلیل آگاه شده است و می تواند بسرعت نسبت به تهدیدهای جدید که برای آن محافظت معمول هنوز بدست نیامده است واکنش نشان دهد. متاداده های تحلیلی جمع آوری شده توسط مجموع کاربران  Rising (ابر امنیتی Rising) در پایگاه داده امنیتی Rising (RsSD) ذخیره خواهد شد، و اطلاعات بروز شده ای در مورد امنیت سایبر فراهم خواهد کرد.

كاربرد هاي اصلي Rising PC Doctor 6.0.0.95 :
– اسکن آسیب پذیری با طراحی مجدد کامل. اسکن آسیب پذیری با طراحی مجدد کامل Rising PC Doctor می تواند آسیب پذیری در مایکروسافت ویندوز، تنظیمات امنیتی آن و نرم افزار هاي ديگر را پیدا کند. با واسطه استفاده آسان، حتی کاربران بدون تجربه می توانند با آسیب پذیری ها درسیستم عملیاتی و تعداد زیاد دیگری از برنامه های نرم افزاری اصلی مقابله کنند.
– توانایی بالا برای ترمیم اینترنت اکسپلورر مایکروسافت و ویندوز. Rising PC Doctor می تواند اینترنت اکسپلورر را در بسیاری از کامپیوترها که صفحه اولیه آنها با یک بدافزار تغییر کرده است را ترمیم کنند که بطور دائم  نرم افزار تبلیغاتی نشان می دهند یا توسط مسایل بسیاری بستوه می آید. در این کامپیوترها Rising PC Doctor می تواند به شما کمک کند تا رجیستری سیستم، تنظیمات سیستم و فایل میزبان را ترمیم کنید.
– پردازش قوی و مدیریت راه انداز. این کارکرد به شما کنترل بهتری بر روی درایورها، برنامه های بار شده در بوت، کنترل Active X و دیگر نرم افزارهای مهم تاثیر گذار بر عملیات کامپیوتر شما می دهد.
– ابزار پیشرفته برای کاربران با تجربه. Rising PC Doctor ابزاری اضافی برای کاربران کامپیوتری باتجربه مثل Disk Cleanup, System Startup Management, Service Management, Network Application Management, LSP Repair, File Shredder, and Special Virus Removal Tools فراهم می آورد که برای حذف تنها تعداد محدودی از ویروسها طراحی شده اند.

دیگر کارکردها:
– حذف و اسکن جاسوس افزار. Rising PC Doctor می تواند انواع مختلفی از جاسوس افزار مضر ویژه را در کامپیوتر شما پیدا کند و به طور کامل حذف کند.
– محافظت قوی در برابر تروجان های موجود. Rising PC Doctor میلیون ها تروجان موجود طراحی شده برای سرقت اطلاعات کاربری ارزشمند مثل حسابهای بانکداری آنلاین یا بازی را پیدا و نابود کنند..
– محافظت از فضای خصوصی. Rising PC Doctor از مسائل خصوصی شما محافظت می کند. با Rising PC Doctor، حتی کاربران بی تجربه می توانند بطور معمول اطلاعات حساس بالقوه مثل جستجوگر و سابقه پخش چندرسانه ای یا فهرستی از فایلهای اخیراً باز شده تحت مایکروسافت آفیس را حذف کنند.

باکس دانلود
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: اسماعیل نژاد
نظرات: ۱ نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

1 نظر ارسال شده
  1. اسماعیل نژاد گفت:

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری