dars میرداماد asia repair

mihanwebhost

اگر سایت پربازدید دارید و مایلید بدون داشتن دردسر مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی به فعالیت خود ادامه دهید میهن وب هاست برای هر میزان بازدید شما هاست میزبانی نا محدود پرسرعت فراهم خواهد کرد,همچنین سرویس های هاست ارزان برای میزبانی سایت های معمولی با ارزانترین قیمت اماده شده اند. همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com


mihanwebhost
paneldomain

دانلود Digital Tutors Introduction to CINEMA 4D R14 فیلم آموزش نرم افزار سینما 4 بعدی

دانلود Digital Tutors Introduction to CINEMA 4D R14 فیلم آموزش نرم افزار سینما 4 بعدی
| دانلود رایگان فیلم 14 ساعته آموزش و معرفی نرم افزار CINEMA 4D R14 |

در این پست وب سایت میهن دانلود قصد داریم تا فیلم آموزشی Digital-Tutors – Introduction to CINEMA 4D R14 را به شما کاربران محترم معرفی نماییم. در این آموزش، ما درک خوبی از نحوه کار با نرم افزار CINEMA 4D را برای شما فراهم می کنیم. همانطور که با بسیاری از بخش های اصلی نرم افزار پیش می روید در این باره از چند مربی به عنوان آموزگار دیجیتال خواهید آموخت و این آموزش به شما برای تبدیل شدن به هنرمندی کارآمدتر در حوزه این نرم افزار کمک می کند.
ما آموزش مان را با بررسی رابط کاربری شروع خواهیم کرد و شماری از ویژگی ها و مفاهیمی را بررسی می کنیم که هنگامیکه شروع به کاوش عمیق تر این نرم افزار می کنیم‏ دانستن آن بسیار مهم است. از اینجا به بعد بصورت گام به گام فرآیند مدلسازی و بافت دادن را در وسیله پرواز آتی خودمان که از سینما 4بعدی و مجموعه بافت دهی BodyPaint استفاده می کند، ‏توضیح می دهیم.
جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

دانلود Digital Tutors Introduction to CINEMA 4D R14 فیلم آموزش نرم افزار سینما 4 بعدی

ما همچنین درباره فرآیند کامل تجهیز این وسیله برای حرکت، شما را راهنمایی می کنیم و سپس برخاستن و پرواز را برای این پروژه پویانمایی می کنیم. بدین وسیله ما نحوه استفاده از سیستم CINEMA 4D استاندارد را یاد خواهیم گرفت تا بخار واقعی را برای شلنگ سوخت گیری هواپیمای مان ایجاد کنیم و از طریق فرآیند ایجاد نورها، سایه ها و استفاده از بسیاری از ویژگی های رندرینگ سینما 4بعدی کل پروژه را تکمیل کنیم.
در نهایت ما این آموزش سینما 4بعدی را با آشناسازی شما با MoGraph به اتمام می رسانیم، MoGraph مجموعه ابزار بسیار نیرومندی در سینما چهار بعدی است که به شما اجازه خواهد داد تا با تلاش کم، گرافیک های متحرک بسیار پیچیده و با جزئیات زیاد را ایجاد کنید. همچنین فایل ها و پروژه های تمرینی که در هر درس مورد استفاده قرار میگیرد به صورت جداگانه همراه با فایل های ویدویی ارائه شده تا کاربران راحت تر بتوانند مطالب آموزشی هر درس را فرا بگیرند.

در ادامه بخوانید  دانلود رایگان بازی Sid Meier's Civilization V: GOTY

میهن دانلود قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:
به دلیل بالا بودن حجم فایل ها برای اینکه نگرانی دوستان برای دانلود این مجموعه به صورت کامل برطرف گردد تمهیداتی را وِیژه این فایل ها در نظر گرفته ایم و آن قابلیت بازیابی فایل هاست. فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار میهن دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.

 

هاست دانلود

ارسال دیدگاه

mwh mwh