dars میرداماد asia repair

mihanwebhost

اگر سایت پربازدید دارید و مایلید بدون داشتن دردسر مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی به فعالیت خود ادامه دهید میهن وب هاست برای هر میزان بازدید شما هاست میزبانی نا محدود پرسرعت فراهم خواهد کرد,همچنین سرویس های هاست ارزان برای میزبانی سایت های معمولی با ارزانترین قیمت اماده شده اند. همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com


mihanwebhost
paneldomain

دانلود مستند مهندسی یک امپراطوری Engineering an Empire

cover-engineering an empire.jpgامروز با یک مستند 13 قسمتی در خدمت دوستان علاقه مند به تاریخ هستیم…
مستند مهندسی یک امپراطوری ، کاری از شبکه History می باشد که به بررسی  بزرگترین شاهکارهای تمدن های بشری روی کره زمین ، دوران طلایی، دوره های تاریخی و تمدن های مهم می پردازد. در این مستند شما با مقایسه امپراطوری های مختلف از نظر صنعت و مهندسی و … روبه رو خواهید شد.سیاری از رازها و شک و شبهات در مورد سازه های عظیم دوران باستان در این مستند بر ملا می شود.شبیه سازی های کامپیوتری نیز دریچه تازه ای برایمان به سوی دوران باستان باز میکند
13 قسمت این مستند شامل 13 امپراطوری بزرگ دنیا می باشد که عبارتند از :
قسمت 1- امپراطوری مصر
قسمت 2- امپراطوری یونان
قسمت 3- عصر اسکندر
قسمت 4- آزتکها
قسمت 5- کارتاژ
قسمت 6- مایا
قسمت 7- روسیه
قسمت 8- دوران خون و فلز در بریتانیا
قسمت 9- پارس
قسمت 10- چین
قسمت 11- ناپلئون
قسمت 12- بیزانس
قسمت 13- عصر داوینچی
حجم هر قسمت تقریبا 350 مگابایت می باشد که با کیفیت XviD برای شما عزیزان آماده شده است

جهت مشاهده شرح هر قسمت  و دانلود آن و دیدن تصاویر به ادامه مطلب مراجعه نمایید 

قسمت 1- امپراطوری مصر
2500 سال قبل از فرمانروایی Julius Caesar ، مصر باستان قدرت مهندسی آن دوران را به شکل بی سابقه و ماهرانه ای در اختیار داشت.معابد مصری ، استحکامات نظامی ، هرم های پر رمز و راز مصری، و مکانهای دیگری که هرگز مشابه آنها ساخته نخواهد شد!این قسمت به آن دوران مصر و رازهای ساختن اهرام ثلاثه مصر و راجع به معماران  آنها می باشد.
Egypt.jpgدانلود قسمت اول از لینک مستقیم

قسمت 2- امپراطوری یونان
 تمدن یونان نقش بسزایی درتمدن غرب دارد.زیر بنای تمدن یونان به حدود 3000 سال قبل از تاریخ اروپا باز می گردد.فیلسوف هایی مانند سقراط و ارسطو ، و خدایان کوه المپ را می توان از عوامل مهم ایجاد دموکراسی و گسترش فرهنگ یونان باستان نامید.این قدرت به همراه قدرت مردم دست در دست هم و دوشادوش شاهکارهای جاودانه ای را در جهان ساختند.به عنوان مثال می توان به Tunnel of Samos اشاره کرد که با طولی بیش از 1000 مایل از میان کوهستانی بزرگ از سنگ آهک سخت ،اشاره کرد.در این مجموعه زیر بنای دانش معماری یونان باستان مورد تحلیل قرار خواهد گرفت.
Greece.jpgدانلود قسمت دوم از لینک مستقیم

قسمت 3- عصر اسکندر
( در قرن سوم پیش از میلاد ) و سه قرن پس از وی که به عصر یا دوران هلنی مشهور است درخشانترین عصر هنری فرهنگی یونان است . یونان مهد هنر می گردد و هنرش به شرق راه می یابد . البته این تاثیر دو جانبه بوده است . هنر برای اولین بار خصلت جهانی می یابد . دوران هلنی از لشکرکشی های اسکندر به شرق آغاز می شود و از فتوحات او تا استقرار سلطه روم تا آسیای صغیر و مصر به طول می انجامد ( از قرن سوم قبل از میلاد تا اول میلادی ) . با درآمیختگی تمدن شرق و غرب ( یونان و خاور میانه ) این دوران هر روز شکوفاتر می گردد .
اسکندر مقدونی که خود اهل علم و دانش بود موانع سیاسی را که از تقابل فرهنگی جلوگیری می کرد از میان برداشت . او به هر سرزمینی که پا می گذاشت پس از فتح آن آنجا را مرکز آداب و رسوم و فرهنگ یونانی ها قرار می داد . زبان و ادبیات – معماری – ورزش و سایر دستاوردها و رسوم یونانی را با خود به آنجا می برد و در جهت بسط و گسترش آن می کوشید . او برای اولین بار حکومت یونان را که قبلا به صورت ایالتی اداره می شد به شکل مستقل و واحدی درآورد .این قسمت به شرح این دوران می پردازد
Greece Age of Alexander.jpgدانلود قسمت سوم از لینک مستقیم

در ادامه بخوانید  دانلود Maserati Quattroporte 2013 HD مستند مازراتی کواتروپورو

 قسمت 4- آزتکها
آزتک‌ها، یک تمدن مزو آمریکایی را در مکزیک مرکزی شامل می‌شدند که دارای اسطوره بسیار غنی بودند.آزتک‌ها خود را بیشتر مکزیکا صدا می‌کردند، که از آن امروزه نام کشور مکزیک مشتق شده‌است.پایتخت آزتک‌ها تنوشتیتلان (Tenochtitlan) نام داشت و از سال ۱۳۲۵ تا ۱۵۲۱، دوازده نفر بر آن فرمانروایی کردند. پس از جنگهای خونین، در ۱۳ اوت ۱۵۲۱، آخرین حکمران آزتک‌ها خود را تسلیم اسپانیایی‌ها کرد.ینان پرستشگاهها و برجها و خانه‌های بسیاری را با مصالح سنگی ساخته بودند . در رشته نجوم، حقوق و حکومت ، پیشرفت کرده بودند . در بسیاری از هنرها و پیشه‌ها صاحب مهارت شده بودند . به موسیقی ، رقص، نمایشنامه، و ادبیات علاقه‌مند بودند.گذشته از اینها آزتک‌ها چندین باغ گیاه‌شناسی یا گیاه پروری داشتند که اروپائیها تا آن زمان با چنین چیزی آشنا نشده بودند. در سرزمین آزتک‌ها شبکه بزرگی برای آبیاری زمینهای کشاورزی ایجاد شده بود. صنعت بافندگی ، شکل گرفته بود. در میان این مردم ، تاسیساتی مانند تیمارستان با پزشکان و جراحان متخصص وجود داشت.
The Aztecs.jpgدانلود قسمت چهارم از لینک مستقیم

قسمت 5- کارتاژ
نام شهری باستانی در شمال آفریقا -جایی که اکنون کشور تونس جای گرفته‌است-. جای این شهر در گوشه خاوری دریاچه تونس درامتداد مرکز شهر تونس کنونی بود.تمدن کارتاژ در سده‌های سوم و دوم پیش از زایش مسیح همدوره و هماورد جمهوری روم و در کشاکش با این دولت بر سر چیرگی بر مدیترانه باختری بود. این هماوردی به سه دوره جنگ میان کارتاژ و روم انجامید که به جنگ‌های کارتاژی یا پونیک نامیده‌می‌شود. در همه این جنگ‌ها کارتاژ شکست خورد و از نیرویش کاسته شد و باج‌های هنگفتی که برای کنارگذاشتن جنگ به روم پرداخت اقتصاد آنان را به سراشیب کشاند. سومین جنگ کارتاژی به ویرانی شهر کارتاژ انجامید و رومیان بازمانده سرزمین‌های کارتاژ را به خاک خود چسباندند

Carthage.jpg
دانلود قسمت پنجم از لینک مستقیم

قسمت 6- مایا
در اوج شکوه خود ، این تمدن اسرار آمیز با قلمرو 125.000 مایل مربع به وجود آمد. در سراسر گواتمالا ، مکزیک ، هندوراس ، السالوادور گسترش یافت.در این بخش در مورد این که این تمدن از چه زمانی آغاز شده و اینکه چطور از جمعیت نسبتا کم شکارچیان به یک جمع گسترده ای شکوفا شده اند،می پردازد. در زمینه مهندسی نیز به اسمان معبد ، اهرام ، کاخ ها پر اب و تاب و پیشرفته با سیستم هیدرولیکی می پردازد .در ادامه به بررسی فاجعه ای که ناشی از فروپاشی این تمدن به وجود آمده است؟ پرداخته است.از معبد – اهرام در Tikal ، به مقبره سلطنتی در Palenque ، به رصد ستارگان در چیچن ایتزا ،مراجعه می کند و به معماری و زیرساخت های ظهور و سقوط تمدن مایا باستان را بررسی می نماید.
The Maya.jpgدانلود قسمت ششم از لینک مستقیم

در ادامه بخوانید  دانلود Pearl Harbor 2012 HD مستند پرل هاربر

قسمت 7- روسیه
امپراتوری روسیه دولتی بود که از ۲۲ اکتبر ۱۷۳۱ تا سرنگونی آن در ۲ مارس ۱۹۱۷ به دست انقلاب فوریه سرکار بود. نام حاکم این امپراتوری «تزار» بود.پایتخت این امپراتوری سنت پترزبورگ نام داشت و زبان رسمی آن روسی،اولین پادشاهش, پطر کبیر و آخرین آن, نیکلای دوم نام داشت.
Russia.jpgدانلود قسمت هفتم از لینک مستقیم

قسمت 8- دوران خون و فلز در بریتانیا
در قدیم، امپراتوری بریتانیا هر قاره ای را پوشانده بود حدود  یک چهارم از مساحت زمین در تسخیر این امپراطوری قرار داشت.از دید مهندسی به اینکه چطور حاکمان وقت از نیروگاه عظیم استفاده می کردندو شاهکارهای مهندسی فوق العاده ای که باعث تبدیل امپراطوری بریتانیا به غول پیکر صنعتی و نظامی ، مملو از ثروت جهان شده بود  نیز اشاره شده است. برخی از آنها عبارتند از لوکوموتیو ،شاهراه  فاضلاب زیرزمینی ، کاخ وستمینستر ، و نیروی دریایی قدرتمند ترین و فنی پیشرفته در عصر بادبان..
Britian.Blood.and.Steel.jpgدانلود قسمت هشتم از لینک مستقیم

قسمت 9- پارس
ایران باستان را می توان مبهم ترین تمدن جهان دانست.امپراطوری ایران توسط کوروش بزرگ و با ایجاد سیاست مذهبی و تغییرات فرهنگی و تربیتی پرورش یافت.یکی از شاهکارهای دوران باستان در ایران ایجاد و ابداع روش جدیدی برای مدیرت آب بود که در زمین همواری به وسعت 1500 مایل ایجاد شده بودو و یک کانال که توسط رود نیل به دریای سرخ متصل می شد.(کانال سوئز) داریوش بزرگ به دلیل اهمیت راه دریایی میان مصر و ایران دستور ساخت آبراهی میان دریای سرخ و دریای مدیترانه را از راه نیل در اواخر سدهٔ ششم پیش از میلاد داد تا کشتی‌های ایرانی بتوانند به راحتی از آن عبور کنند. سرپرستی ساخت این آبراه را مهندس «ارتاخه» از مهندسان ایرانی عصر هخامنشی به عهده داشت.
از شاهکارهای دیگر ایران باستان می توان به یکی از عجایب هفتگانه اشاره نمود،آرامگاه قالیکارپناسوس یکی از عجایب هفتگانه جهان می باشد. رقابت بین ایرانیان و یونان باستان همواره وجود داشت و همین امر سبب جنگ سی ساله معروف بین دو تمدن بزرگ گشت که حاصل این جنگ این جهانی است که در آن زندگی می کنیم.
The Persians.jpgدانلود قسمت نهم از لینک مستقیم

قسمت 10- چین
.زمان این تمدی به 3500 سال پیش باز می گردد.تمدن چین یکی از قدیمی ترین تمدن های موجود و ادامه دار تاریخ بشریت می باشد.
دیوار چین یا دیوار بزرگ چین، یک بنای عضیم چینی است که حدود 4000 مایل طول دارد. ساخت آن حدود ۱۴۰۰ سال، یعنی از قرن دوم قبل از میلاد تا قرن هفدهم (میلادی) ادامه پیدا کرد و به منظور مقابله با هجوم اقوام مهاجر عشایر، همچون مغول‌ها، ترک‌ها و هون‌ها ساخته شده بود.
China.jpgدانلود قسمت دهم از لینک مستقیم

قسمت 11- ناپلئون
قرن ها پس از سقوط امپراتوری روم ، پادشاهی فرانسه تلاش زیادی را برای کنترل کلیسا و اشرافیت انجام داد. هرج و مرج و جنگ های خونین افزایش یافته بود تا جایی که  فرانسه را بر روی لبه ی فاجعه ی مطلقی به نام انقلاب فرانسه قرار داد.بعد از یک دوره سرکوب وحشیانه.ظهور یکی از بزرگترین شخصیت های نظامی در تاریخ به نام ناپلئون در فرانسه تحولات زیادی را به ارمغان آورد.ناپلئون در طول سلطنت خود ، شاهکارهای بزرگی را به جهان معرفی نمود.
Napoleon.jpgدانلود قسمت یازدهم از لینک مستقیم

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار Free Nokia Converter v2.0.5.6
قسمت 12- بیزانس
بنیانگذار امپراتوری بیزانس (امپراتوری هزار ساله روم شرقی) کنستانتین یکم بود.روم پس از چند شکست سخت در جنگ‌های با ایران، برای اداره و برون رفت از مشکلات جنگ‌های ایران و روم علاقه‌مندی‌هایی که در شام داشتند، در روزگار کنستانین، پایتخت امپراتوری را از رم به دهکده بیزانتیوم در کنارِ تنگه بسفر منتقل کردند. این شهر بعدها به نام کنستانتین(قسطنطنیه) نامیده شد. پس از چندی تئودسیوس کبیر امپراتور روم این امپراتوری را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم کرد و دو پاره شدن امپراتوری روم در سالِ 395 پس از میلاد را صورت داد.
The Byzantines.jpgدانلود قسمت دوازدهم از لینک مستقیم

قسمت 13- عصر داوینچی
در قرن پانزدهم، رنسانس مترقی یا پیشرفته شکل می‌گیرد و در این دوره، بزرگترین هنرمندان و نقاشان عصر رنسانس و حتی تاریخ هنر پا به عرصه وجود می‌گذارند. در این دوره، شاهد نقاشانی همچون میکلانژ ، داوینچی، تیسین  و رافائل  هستیم که هر یک از این نقاشان در تاریخ هنر کم‌نظیر هستند، به طوری که این دوره را عصر داوینچی نامیده‌اند.داوینچی علاوه بر نقاش به عنوان یک مهندس نیز مشهور می باشد.در نامه‌ای به دوک میلان او اظهار داشت قادر به تهیه و ساخت دستگاه‌هایی هم برای دفاع از شهر و هم برای محاصره می‌باشد.هنگامی که او به ونیز فرار کرد شاگردی را پیدا کرد که با کمک او تنواست یک سنگر متحرک را طراحی کند.او حتی طری برای منحرف کردم مسیر رودخانه آمو داشت …پروژه‌ای که نیکولو ماکیاولی نیز بر روی آن کار کرد.مقالات داوینچی شامل تعداد بسیار زیادی از اختراعات عملی و قابل اجرا و غیر عملی شامل آلات موسیقی پمپ‌های هیدرولیک توپ‌های بخار سپرهایی خاص و … می‌گشت.تعداد زیادی از دست نوشته‌های داوینچی مربوط به طرح‌ها و نقشه‌های اختراعات او هستند.برخی از ابداعات او به شرح زیر می باشد:
-طراحی برخی از لباس‌های مربوط به کارنوال‌ها و فستیوال‌ها و برخی از لباس‌های زرهی
-ماشین الات جنگی همچون سراحی یک تانک زره پوش یک تیر انداز غول پیکر و دستگاه خوف انگیز که با حرکت خود پاهای سربازان را قطع می‌کند.البته هیچ یک از وسائل بالا در زمان لئوناردو ساخته نشد.
-سدها و کانال‌ها آب
-یک پل چوبی که قابلیت حمل داشت و می‌توانست آن را از هم باز و دوباره سرهم کرد
-وسائلی که با بال‌هایی که داشتند قابلیت پرواز داشتند هلیکوپتر چتر نجات و گلایدر. چتر نجات ابداعی داوینچی در قرن بیستم ساخته شد و کار کرد.
-خط معکوس یکی دیگر از اختراعات داوینچی می باشد. او برای این که کسی نتواند نوشته‌هایش را بخواند، نوعی خط را اختراع کرد که برعکس نشوته کمی شد و باید برای خواندن آن از آینه استفاده می‌شد.
-دیگر اختراعات او شامل مسلسل، باد سنج، ساعت، تلمبه می‌شوند.
Da Vincis.jpgدانلود قسمت سیزدهم از لینک مستقیم

پسورد : www.mihandownload.com

نکته -رفع ارور احتمالی:
دوستان اگر هنگام دانلود با دانلود منیجر IDM با خطای زیر روبه رو شدید
.cannot download this file
Details:
HTTP/1.1 500 Internal Server Error
کافیست  در دانلود منیجر لینک خود را چند بار Resume کنید..
پس از حد اکثر 10 بار Resume کردن دانلود آغاز خواهد شد

هاست دانلود

50 دیدگاه در “دانلود مستند مهندسی یک امپراطوری Engineering an Empire”

 • به نظرتون بهتر نیست به جای اینکه 1 فایل رو 10-20 بار resume کنیم از یک سرور دیگه هم اپلود کنید.مثل مدیا فایر.
  چون واقعا سرورتون بدرد نمیخوره.

 • این چه حرفیه میزنی. این سایت یکی از بهترین و پرسرعت ترین سرورها رو داره

 • ممنون از سایت خوبتون

 • salam.bande yeki az taraf daraton hastam ke har roz beheton sar mizanam . ta hala axare mostanadetono download kardam , alanam ye khahesh dashtam , age mishe update nod32 ro bezarin afline nemikham . merr3330000 montazeramaa

 • سلام.
  اگه میشه این مستندا رو برای خرید تو سایت قرار بدید.

 • سلام سعید عزیز
  آپدیت ها و کلا بحث نرم افزار به من مربوط نمی شود
  شما در پست های مربوط به آپدیت باید درخواست خود را مطرج کنید تا رسیدگی شود
  موفق باشید

 • سلام محسن عزیز
  حتما برای خرید قرار داده خواهد شد

 • سلام…
  لطفا زیر نویس فارسی شو بزارید.
  ممنون مشم.
  متتظر هستم…

 • پس ایران کوش

 • سلام ماهان عزیز
  قسمت 9- پارس همون ایرانه دیگه

 • باسلام
  قسمت اول با پسوورو http://www.mihandoenload.comبازنمیشه پسوورد جدیدش چیه؟
  تشکر

 • سلام محمد عزیز
  پسورد رو اشتباه وارد می کنی
  پسورد هست https://www.mihandownload.com

 • عالیه
  از وب سایت قهرمان جهان محمدرضا جعفری سرمربی تیم ملی ساندا
  http://WWW.SANSHOU.IR

 • باسلام
  قسمت اول با پسوورو https://www.mihandownload.com بازنمیشه ???/?

 • سلام محمد عزیز
  این قسمت رو تست میکنیم و نتیجه رو اطلاع میدیم

 • من عاشق چنین مستند هایی هستم
  دستت درد نکنه
  باز هم از این مستند های قشنگ بذارید

 • Thanks a lot dear “حمیدرضا”
  Honestly ! I’m not in Iran so I can’t order those documentaries to purchases. However, if you fix it up , I will suggested your useful site and these documentaries to my friends .

 • واقعا سایت تون حرف نداره فقط اگه ممکنه فیلمهای آموزشی Cisco و Mcts را هم قرار بدهید با تشکر

 • لینک ها کار نمی کنند

 • زیرنویس قسمت 9 (پارس) رو بزایرید لطفا.

 • سلام محمد عزیز
  هاست جدید رو راه اندازی کردیم..
  همانند قبل همگی می تونید به راحتی دانلود کنید…
  از اینکه این چند روزه مشکلات رو تحمل کردید ممنون

 • پس این زیرنویس چی شد ؟

 • زیر نویس قسمت 9؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

 • چرا با کیفت بلوری نگذاشتید شما که در ضمینه ی قرار دادن مستندها با کیفیت 720p این کاره بودید؟

 • سلام محسن عزیز
  این مستند با کیفیت BluRay منتشر نشده بود..
  اگر با این کیفت یافت میشد حتما براتون قرار میدادم

 • حمید رضا جان باسپاس از توجه و زحمتهاتون پرسشم اینه که امکان بار گذاری زیرنویس وجود داره یا خیر ؟

 • واقعا از شما ممنونم

 • سلام مانی عزیز
  در صورت پیدا شدن زیرنویس در اینترنت ، حتما برای شما در سایت قرار خواهیم داد
  موفق باشید

 • خیلی ممنون . فوق العاده بود این مجموعه

 • خیلی خیلی جالب فقط ایکاش زیر نویس داشت

 • سلام
  خسته نباشید
  قسمت اول مجموعه پسورد https://www.mihandownload.com رو قبول نمیکنه
  لطفا پسورد این قسمت رو بذارید ممنونم

 • سلام ونوس خانم
  قسمت اول رو دانلود کردیم.تست کردیم با پسورد همیشگی باز شد..
  خطای شما به احتمال زیاد به دلیل دانلود ناقص هست..
  دقیقا اروری که دریافت میکنید رو بهم بگید تا راهنمایی کنم

 • زیر نویس نیاز استتتتتتتتتتتتتت شدیدا

 • ممنون از مجموعه فوق العاده قشنگتون. در مورد زیرنویسش پیشنهادی دارین؟؟؟

 • سلام سارا خانم
  والا ما که زیرنویسی برایش پیدا نکردیم.
  شما اگر پیدا کردید ممنون میشم بهم اطلاع بدید

 • سلام
  مستند خوبی است ولی قسمت 3 و8و9 کار نمی کنه
  چرا؟

 • سلام. هر چی resume میکنم باز هم کار نمی کنه، لطفا از یک سرور بهتر استفاده کنین، یا سرور خودتون رو تغییر بدین یا از سرویس هایی مثل mediafire ,… استفاده کنین.
  مرسی.

 • سلام وعرض خسته نباشیدوممنون ازاین همه زحمت وزیبایی درسایت
  لطفاکاری برای زیرنویسش بکنیدچون درآن صورت کیفیت تماشا چندبرابرخواهدشد.باتشکر

 • سلام رضا عزیز
  اگر زیرنویس موجود باشد حتما قرار خواهیم داد

 • متاسفانه این مستند حتی زیرنویس انگلیسی هم نداره! تا چه برسه به زیرنویس فارسی. اگر از دوستان کسی زیرنویس انگلیسیش را هم پیدا کرد لینکش را به سایر دوستان اطلاع بده.

 • با درود

  من چند وقت پیش در این قسمت نظرات عرض کردم که این مجموعه رو از شما خریداری کردم ولی یکی از قسمتها در دی وی دی اصلا وجود نداره یعنی فولدرش هست ولی خالیه و یکی دیگه از قسمتهاش هم اشکال داره ولی متاسفانه تا این لحظه جوابی نگرفتم لطف کنید و پیگیری نمایید و در صورت امکان یک بار دیگه این مجموعه رو به صورت کامل برایم ارسال کنید.

  با سپاس

 • سلام امید عزیز
  من پیغام شما رو به مدیریت اطلاع دادم…اما پیگیری آن تا بعد از تعطیلات به طول خواهد انجامید

 • سلام
  *سال نو مبارک*
  ممنون میشم *مستند در گذر زمان ساختمان امپایر استیت* نیز در سایتتان بگذارید.

 • سلام نیکان عزیز
  شما دقیقا اسم لاتین فیلم مورد نظر رو واسم بنویس تا در صورت وجود داشتن در نت براتون قرار دهم

 • سلام
  فکر کنم نام لاتین مستند Timewatch
  The Empire State Story است.که جزء مستندهای در گذر زمان شبکه بی بی سی هستش البته من این مستند رو بصورت دوبله برای فروش در اینترنت دیدم.

 • سلام نیکان عزیز
  فیلم مورد نظر شما به لیست در خواستی اضافه شد

 • salam mamnoon az site khubetooon lotfan zir nevisesham bezarin

 • لینک دانلود زیرنویس
  قسمت پارس
  تقدیم به دوستان

  http://sajadmohammadi87.persiangig.com/other/Engineering.an.Empire.The.Persians.srt

 • http://sajadmohammadi87.persiangig.com/other/Engineering.an.Empire.The.Persians.rar/download

  لینک دانلود زیرنویس
  قسمت پارس
  تقدیم به دوستان

 • خیلی ممنون واقعا عالیه ولی این مجموعه در اصل 14 قسمته که قسمت اولش رم هستش .
  لینک ویمئوشو من براتون میزارم

  https://vimeo.com/74871850

ارسال دیدگاه

mwh mwh