آموزش حرفه ای عکاسی از محصولات 2

آموزش حرفه ای عکاسی از محصولات 2، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های عکاسی را آماده کرده است.معمولا در اطراف همه ما شخصی هست که یا محصولی برای فروش داشته باشد و یا بخواهد برای کسب و کار جدیدش تبلیغ کند و یا حتی خود شما ممکن است تصمیم گرفته اید دست سازه های سنتی خود را برای فروش در اینستاگرام یا یک مارکت آنلاین تبلیغ کنید پس بین بحث های دوستانه و گپ های روزانه صحبت پیدا کردن گروهی متخصص برای عکاسی از محصولات و تبلیغات برندها دور از ذهن نیست.آیا در مورد عکاسی صنعتی و تبلیغات حوزه برند ها اطلاعاتی دارید که با دوستانتان به اشتراک بگذارید و یا بتوانید بهترین فرد را برای کارتان انتخاب کنید؟ به عبارتی هر نوع عکاسی که عکس‎برداری با هدف فروش صورت گیرد در زیر شاخه عکاسی صنعتی قرار می‎گیرد. عکاسی صنعتی عکس‎برداری از محصولات، خدمات و حتی افراد مشهور را در بر می‎گیرد تا در کمپین‎های تبلیغاتی مانند مجلات، روزنامه‎ها، کاتالوگ‎های تبلیغاتی و موارد متعدد دیگر از این تصاویر برای تبلیغ مشتریان یا محصولات و خدمات آن‎ها استفاده شود. تصاویر زیبا و با کیفیتی که بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی، کاتالوگ‎های محصولات، وب‎سایت‎های تجاری، موارد تبلیغاتی و غیره مشاهده می‎کنید زیرشاخه عکاسی صنعتی محسوب می‎شوند. این شاخه از عکاسی به طور کلی به منظور بالا بردن سطح فروش و ایجاد آگاهی از برند در مشتری برای تبلیغ یک کالا یا خدمات استفاده می‎شود.هدف اولیه و مهم عکاسی صنعتی، وفاداری به وقایع و به نمایش گذاشتن جلوه‎های واقعی یک محصول است. به شکلی که توسط نورپردازی و طراحی صحنه در تبلیغ یک کالا غلو نشود. یک عکاس حرفه‎ای در حوزه صنعتی عکس محصول را به نحوی می‎گیرد تا خصوصیات و ویژگی‎های ممتاز آن را به تصویر بکشد.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش حرفه ای عکاسی از محصولات 1

آموزش حرفه ای عکاسی از محصولات 1، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های عکاسی را آماده کرده است. عکاسی صنعتی نوعی عکاسی است که به کالای خاصی که قصد فروش آن را دارید، توجه می‎کند. شما می‎توانید عکاسی صنعتی را شبیه به یک “تصویر استوک” بدانید که در زمان جستجو برای یک کالای خاص در محیط آنلاین دیده‎اید. هدف عکاسی صنعتی به سادگی به تصویر کشیدن ماهیت یک محصول به بهترین شکل ممکن است. مصرف‎ کننده محصولی که می‎خواهد بخرد را می‎شناسد، حال زمان آن فرا رسیده است که او قانع به خرید این محصول خاص شود و این کار توسط عکاسی صنعتی و نشان دادن جلوه‎های زیبای این محصول به او صورت می‎گیرد.عکاسی صنعتی بر جزئیات فنی سوژه، به عنوان مثال محصولات، ساختمان‎ها، مواد غذایی و غیره توجه دارد. قصد اصلی آن نشان دادن واضح ویژگی‎های سوژه برای به نمایش گذاشتن نحوه استفاده از آن است.هدف اول آن به نمایش گذاشتن سوژه در محیط آنلاین یا تبلغیات چاپی برای اهداف تجاری است. فروشندگان اغلب اوقات از تصاویر صنعتی به عنوان تکه‎های اطلاعاتی استفاده می‎کنند تا مشتریان بالقوه بابت آن راغب به خرید شوند. پس‎زمینه و نورپردازی باید خنثی باشد و نباید حواس بینندگان را از سوژه اصلی دور کند. در نتیجه، اکثر سایت‎های فروشگاهی آنلاین نیاز به پس‎زمینه‎هایی به رنگ سفید دارند.در عکاسی صنعتی، شما به بهترین تجهیزات ممکن نیاز دارید از جمله لنزهای زاویه باز، زوم مناسب، سه‎پایه، نورپردازی با کیفیت برای نشان دادن جزئیات و فیلترهای ضروری.هم‎چنین ممکن است از یک برنامه دیجیتالی با کیفیت برای ویرایش عکس استفاده کنید تا هرگونه نقص احتمالی برطرف شود. در عکاسی صنعتی مهم است که به یاد داشته باشید همه چیز در مورد محصول است. نورپردازی، پس زمینه و طراحی صحنه همه باید به شکلی صورت گیرد که توجه به محصول را افزایش دهد و حواس مشتری را از آن پرت نکند.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
mihanwebhost
paneldomain
FILM

آموزش عکاسی کودکان

عکاسی » هنر
1 مهر 1399
34 بازدید

آموزش عکاسی کودکان

آموزش عکاسی کودکان، عکاسی از کودکان یکی از لذت بخش ترین و پر هیاهوترین انواع عکاسی است. این نوع از عکاسی از این جهت متفاوت و شاید کمی سخت باشد که پر از اتفاقات پیش بینی نشده است. نیاز به مهارت و سرعت عمل دارد و از آن مهمتر نیازمند شناخت عمیقتری از دنیای کودکان است.عکس پرتره کودک جدا از زیبایی شیطنت آمیزی که دارد، دارای پروسه دشواری است. اکثر کودکان عاشق شلوغ بازی و شیطنت هستند. اکثر آن ‌ها سریع و پر جنب و جوش اند و گیر انداختن آن ‌ها، حتی برای مدت کوتاه عکاسی، واقعا امری دشوار و زمانبر است. ثبت عکس پرتره کودک یکی از پروژه ‌های سخت، اما بسیار شیرین است که مهارت ‌های خاص خود را نیز می ‌طلبد. در حالی که بسیاری از عکاسان تمایل دارند تا با دوربین خود به ثبت یک لبخند زورکی و یا تصنعی حاصل از سیـــب گفتن بپردازند، معدود عکاسانی هستند که با سر لوحه قرار دادن قوانینی فراموش شده، سعی بر آن دارند تا از ماهیت واقعی کودک عکس بیاندازند. این دسته از عکاسان سعی دارند که هنر را آنطور که هست، مشاهده و در معرض نمایش بگذارند. واژه سیب به یکی از ملزومات عکاسی کودک تبدیل شده و گویا جزء لاینفک عکس پرتره کودک است. این در حالی است که گفتن این واژه توسط کودک، القای یک حالت تصنعی به شمار می ‌رود. بنابراین، اگر به دنبال انداختن تصاویری واقعی و بدون هیچگونه محدودیت زمانی هستید، این واژه را از فرهنگ لغت خود حذف کنید. بدین وسیله، دست تان در عکاسی بازتر شده و به شیوه خود کودکان را می خندانید.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش عکاسی صنعتی خیمه عکاسی

آموزش عکاسی صنعتی خیمه عکاسی، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های عکاسی را آماده کرده است.یکی از ابزارهای مهم برای عکاسی از محصولات، خیمه‌های نور هستند. خیمه نور یا Light Tent در اغلب موارد یک جعبه نیمه شفاف است که عکاسان تبلیغاتی، محصولات مختلف را در آن می‌گذارند و از آن‌ها عکس می‌گیرند. این جعبه‌های نیمه شفاف را Light Box هم می‌نامند که در واقع اشاره به همان عملکرد آن‌هاست که نور را از همه جهت به طرف محصولی که در آن قرار دارد می‌تابانند.به همین دلیل هم هست که اغلب فروشگاه‌های اینترنتی، عکس‌های محصولات را در زمینه‌های روشن و سفید رنگ نمایش می‌دهند و در واقع این مدل عکاسی، تبدیل به یک استاندارد عمومی در فروشگاه‌ها شده است. اما سؤال اینجاست که چرا محصولات را با این شیوه عکاسی می‌کنند؟ چرا این خیمه‌های نور، اغلب به رنگ روشن هستند و اصولاً چه تأثیری روی عکس‌های ماکرو و تبلیغاتی دارند؟ در ادامه به خیمه نور و روش‌های و دلایل استفاده از آن می‌پردازیم.فرقی ندارد که برای عکاسی از محصولات، از فلاش‌های استودیویی استفاده می‌کنید یا از فلاش‌های اکسترنال که توسط تریگر‌ها، از راه دور کنترل می‌شوند. در هر حال، نور شدید و نسبتاً تیز این منابع نوری باعث می‌شود تا سایه‌های شدیدی روی محصولاتی که از آن‌ها عکس می‌گیرید ایجاد شود.این سایه‌ها، خصوصاً وقتی محصول دارای سطح غیر یکنواخت و بافت‌دار باشد، احتمالاً موجب می‌شود تا در برخی زوایای خاص با خوبی دیده نشود یا ظاهر آن متفاوت از چیزی واقعاً هست ثبت گردد. به همین دلیل یکی از اصول عکاسی تبلیغاتی از محصولات این است که سطح کنید تا جای ممکن، سطوح آن به صورت یکنواخت روشن باشد و از ایجاد کنتراست روی سطح آن پرهیز کنید.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
FILM

آموزش عکاسی معماری

عکاسی » هنر
1 مهر 1399
29 بازدید

آموزش عکاسی معماری

آموزش عکاسی معماری، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های عکاسی را آماده کرده است. معماری یکی از اشکال هنریست که از آن بسیار تقدیر شده است و به زمان قبل از ساخت اهرام سه گانه مصر بر میگردد.در گذشته، معماری اشکال زیادی را در بر داشت،حتی ساده ترین خطوط هندسی به عنوان معماری در نظر گرفته میشدند.با گذشت زمان، آثار پیچیده تری به جهان معرفی شدند.امروزه، هر کار معماری بیش از یک طرح را نشان میدهد و هر کار، خود، دارای هویت، ویژگی ها و معنای متمایز است.حتی با اینکه زندگی های امروزه ی ما توسط تکنولوژی تسخیر شده است، معماری به پیشرفت خود ادامه میدهد.چه یک ساختمان مسکونی و چه پیشرفته ترین دفتر مرکزی یک شرکت،هر دو، کاری هنری هستند و شاهکار یک معمار میباشند.با اینحال، بسیاری از مردم از این کار تقدیر نمیکنند.تنها عده اندکی از مردم وقت خود را صرف تحسین یک ساختمان یا فضای داخلی ان میکنند.برخی ممکن است عکس بگیرند و اینکار، کاریست که بیشتر انها انجام میدهند.این چیز خوبیست و سپس عکاسان معماری هستند که میدانند که چگونه به ساختمان ها زندگی ببخشند.هیچکس واقعا نمیداند که دقیقا در چه سالی عکاسی معماری وارد عرصه گشت.اگرچه، حدس هایی وجود دارد که گفته میشود عکاسی معماری قبل از سال 1860 توجه دیگران را به خود جلب کرد،زمانیکه معماران یکی پس از دیگری شاهکارهایی را خلق میکردند.این کارهای بی نظیر، معمولا مکان هایی بودند که بطور پیچیده و سخاوتمندانه طراحی میشدند.از عکاسی برای ثبت کارشان استفاده میکردند.در قرن بیستم، تغییرات زیادی از جمله توجه بیشتر و تحسین معماران، صورت گرفت.از این رو، نیاز برای ثبت و جاودانه کردن اثر انها بر روی تصاویر، به امری بسیار مهم تبدیل شد.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
FILM

آموزش عکاسی خیابانی

عکاسی » هنر
1 مهر 1399
33 بازدید

آموزش عکاسی خیابانی

آموزش عکاسی خیابانی، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های عکاسی را آماده کرده است. عکاسی خیابانی به عنوان بدنه هنر عکاسی، صحنه‌هایی از زندگی روزمره مردم را سوژه اصلی خود قرار می‌دهد. خیابان‌ها، پارک‌ها، مساجد، محل‌های خرید و مراکزی که مردم گرد هم می‌آیند، محل اصلی تهیه عکس‌های خیابانی است. هر چند این عکاسی شاخه‌ای از عکاسی مستند به‌شمار می‌آید اما از بعضی لحاظ با هم متفاوت هستند از جمله اینکه هدف اصلی عکاسی خیابانی به تصویر کشیدن مردم است و نه پوشش یک اتفاق. در واقع این شاخه از عکاسی آیینه‌ای است در برابر مردم که گاهی نیز با شوخ‌طبعی یا لحنی طعنه‌آمیز پیام‌های سیاسی یا اجتماعی را منتقل می‌کند که در چنین شرایطی به عکاسی مستند نزدیک می‌شود. سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۰ نقطه اوج و شکوفایی تاریخ عکاسی خیابانی است. به عنوان ابتدایی‌ترین تعریف، عکاسی خیابانی یک عکاسی بی پرده از موقعیت‌های عمومی است. در اصطلاح عکاسی، بر عکس ظاهر کلمه، «خیابانی» به معابر محدود نمی‌شود. این کلمه و نوع برای هر مکان عمومی به کار می‌رود. عکاسانی مانند هلن لویت، گری وینوگرند، تونی ری جونز، رکوبیر سینک، دائیدو موریاما و جوئل میروویتز روش‌های مختلفی در عکاسی خیابانی دارند، و در چند دهه اخیر این اصطلاح بیشتر مطرح و به کار برده می‌شود. رسان‌های اخیر مانند Street Photography Now, HCSP, اینستاگرام و انجمن آنلاین خیابانی این قلمرو را به روشی قابل فهم گسترش داده‌اند و عکاسی خیابانی را به سطح جدیدی از محبوبیت رسانده‌است. نظرات و رویکردها متفاوت است، اما اساساً عکاسی خیابانی تصویری از زندگی واقعی است که با آگاهی از زیبایی‌شناسی بصری القا می‌شود.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
FILM

آموزش مبانی عکاسی

عکاسی » هنر
1 مهر 1399
38 بازدید

آموزش مبانی عکاسی

آموزش مبانی عکاسی، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های عکاسی را آماده کرده است.عکاسی یا فَرتورنِگاری یا فُتوگِرافی در لغت به معنای روش عکاسی و عکسبرداری است و همچنین به عمل و شغل عکاس نیز گفته می‌شود. این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمهٔ یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است. بنابراین، فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است.عکاسی یعنی ثبت و ایجاد یک تصویر؛ که در دو مرحله انجام می‌شود: نخست، به‌دست‌آوردن تصویر به وسیلهٔ دوربین و ثبت آن روی نگاتیو (فیلم) یا گیرنده تصویر الکترونیکی و دوم، ظاهر کردن تصویر مخفی حاصل از دوربین عکاسی و پایدارکردن آن. در این فرایند، دریافت و ثبت نور بر روی یک سطح حساس به نور، مانند نگاتیو یا گیرنده تصویر، باعث می‌شود الگوهای نوری بازتابیده شده یا ساطع شده از اشیاء بر روی سطح حساس به نور (نقره کلرید یا گیرنده) تأثیرگذارد و باعث ثبت تصاویر گردد.عکاسی دارای سه جنبهٔ علمی، صنعتی و هنری است؛ به‌عنوان یک پدیدهٔ علمی متولد شد، به‌شکل یک صنعت گسترش یافت و به عنوان هنر تثبیت شد. عکاسی توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است، بلکه نتیجهٔ تلاش بسیاری از افراد در زمینه‌های مختلف و اکتشافات و نوآوری‌های آنان در طول تاریخ است و سال‌ها قبل از اختراع عکاسی، اساس کار دوربین عکاسی وجود داشته‌است اما اولین تصویر لیتوگرافی نوری در سال ۱۸۲۲ میلادی توسط مخترع فرانسوی، ژوزف نیسه‌فور نیِپس تولید شد و پس از آن توانست عکسی دائمی از طبیعت به نام اصطبل و کبوترخانه را خلق کند. او با همکاری لوئی داگر، آزمایش‌هایی را بر ترکیبات نقره براساس یافته‌های یوهان هاینریش شولتز انجام دادند و داگر در سال ۱۸۳۷ توانست روش داگرئوتایپ را اختراع کند. تئوری عکس رنگی سه‌رنگ، توسط جیمز کلرک ماکسول در سال ۱۸۵۵ پیشنهاد شده بود. برپایهٔ نظریهٔ او، نور مرئی از سه رنگ اساسی قرمز، سبز و آبی، تشکیل شده‌است. پس فیلمی از سه لایه ساخت که هر لایهٔ آن نسبت به یکی از سه رنگ‌های اولیه حساس بود و توانست نخستین عکس رنگی را در سال ۱۸۶۱ به ثبت برساند.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
FILM

آموزش دیافراگم در عکاسی

آموزش دیافراگم در عکاسی، سه عامل اصلی و خیلی کاربردی در عکاسی وجود دارد که امروز نمایندگی کانن به یکی از آن ها میپردازد. دیافراگم و دو مورد مهم دیگر، ایزو (ISO) و سرعت شاتر (Shutter Speed) ​​مواردی هستند که هر عکاسی باید به آن بیشتر توجه کند. دیافراگم در عکاسی، یکی از اصلی ترین تنظیمات دوربین در حالت های مختلف عکاسی می باشد،همین موضوع باعث شده است که بر روی تصویر هایی که شما ثبت می کنید بسیار تأثیر گذار است.دیافراگم در دوربین عکاسی به تیغه‌هایی گفته می‌شود که درون لنز قرار گرفته‌اند و با گشاد و تنگ شدن، میزان عبور نور را از روزنه میانی آن‌ها که به آن اپرچر گفته می‌شود، کنترل می‌کنند. این تیغه‌ها که به‌طور معمول ۶ تا ۹ عدد هستند، طوری طراحی شده‌اند که با بازشدن، میزان نور را زیاد و با تنگ شدن، میزان نور را کم می‌کنند. بسیاری از دیافراگم‌ها مانند عنبیه و اپرچر همچون مردمک چشم کوچک و بزرگ یا تنگ و گشاد می‌شوند و با این عمل نور کمتر یا بیشتری به درون دوربین راه می‌یابد. میزان بازبودن این روزنه توسط عددهایی تعریف می‌شود که از تقسیم فاصله کانونی بر قطر مؤثر لنز به دست می‌آید. پله‌های کامل عدد دیافراگم در عکاسی به صورت زیر می‌باشد: ۱.۴-۲-۲.۸-۴-۵.۶-۸-۱۱-۱۶-۲۲-۳۲-۴۵ به‌طور مثال، اگر فاصله کانونی یک لنز قرار گرفته بر روی یک سنسور ۳۵ میلی‌متری، ۵۰ میلی‌متر باشد و دیافراگم لنز بر روی ۲ تنظیم شده باشد، قطر روزنه ایجاد شده توسط تیغه‌ها (که به آن‌ها دیافراگم گفته می‌شود)، ۲۵ میلی‌متر خواهد بود. اگر دیافراگم لنز بر روی عدد ۸ قرار گرفته باشد، قطر روزنه ۶.۲۵ میلی‌متر خواهد بود. این اعداد از تقسیم فاصله کانونی بر اپرچر به دست می‌آید و هرچه اپرچر کوچکتر باشد، قطر روزنه یا اپرچر بیشتر خواهد بود. به این دلیل است که اپرچر کوچکتر باعث باز شدن روزنه و اپرچر بزرگتر، باعث تنگ شدن روزنه می‌شود.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
FILM

آموزش عکاسی پرسنلی

عکاسی » هنر
1 مهر 1399
32 بازدید

آموزش عکاسی پرسنلی

آموزش عکاسی پرسنلی، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های عکاسی را آماده کرده است.در گذشته انداختن عکس پرسنلی احتیاج به تخصص فراوان داشت وعکاسی هم شغل بسیار سختی محسوب میشد اما با گسترش دنیای دیجیتال و وجود دوربین های دارای حافظه پاک شونده این موضوع هم آسانتر شد و جنبه امروزی تری به خود گرفت امروزه دیگر همه ما یک دوربین با کیفیت خوب، پشت تلفن همراه خود داریم که دست کمی از دوربین های دیجیتال کامپکت ندارد و همین کیفیت مطلوب در واقع فروش دوربین های جیبی را بسیار کاهش داده است. برای عکس گرفتن بهتر است بر روی صندلی نشسته و کمر کاملآ صاف باشد اما در نبود صندلی میتوانید بایستید. صورت (سر نه بالا و نه پایین باشد) و بدن کاملآ مستقیم باشد ،ایستاده و یا نشسته به دوربین نگاه کنید این حالت بهترین حالت برای عکس های پرسنلی می باشد . بهتراست برای عکس های پرسنلی پس زمینه یا همان بک گراند ، از رنگ سفید استفاده شود و فراموش نکنید که وقتی زمینه عکس سفید می باشد بهتر است که فرد لباسی تیره به تن داشته باشد تا عکس زیباتری حاصل شود .ولی شما می توانید برای عکس های 3*4 که می خواهید در جاهای مختلفی ارائه دهید که نیاز به ضوابط و یا شرایط خاص ندارد و یا عکس های پرسنلی کودکان ، از بک گراند های رنگی هم استفاده کنید فقط تک رنگ باید باشد مثلآ بک گراند صورتی برای دختران و یا بک گراند آبی برای پسران و بگ گراند قرمز یا بک گراند سبز برای بزرگسالان  اگر تمایل به استفاده از عکس هایی با بک گراند رنگی داشته اید می توانید با بک گراند سفید عکستان را گرفته سپس از قسمت توضیحات چاپ عکس پرسنلی سایت عکس رتوش درخواست بک گراند رنگی کنید تا آنها اینکار را برای شما انجام دهند . حال برای این عکس هایی که ضوابط خاصی ندارد مانند عکس های ارائه شده به بعضی از شرکتهای خصوصی تمامی شرایط ذکر شده در مورد عکس گرفتن و نحوه نشتن باید رعایت شود ولی می توان برای زیباتر شدن عکس صورت در زاویه 30 درجه قرار گیرد به جای حالت مستقیم و عکستان را باندازید.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
FILM

آموزش تهیه تصاویر منتقدانه

آموزش تهیه تصاویر منتقدانه ، این دوره آموزشی به شما این امکان را خواهد داد تا در مورد یک موضوع خاص که می خواهید در مورد آن توضیحاتی را ارائه دهید عکس بردای کرده و یک تصویر موفق که گویای همه چیز است را ایجاد نمایید. بعد از فتوگرافی می تواند آن را بهبود داده و قابلیت های زیبای ویرایش برای این منظور بهره مند شوید. انتقاد می‌تواند هنرمندان جوان و باتجربه را به یک‌شکل هدایت کند تا کار خود را اصلاح کنند. نوشتن نقد شامل ارزیابی عناصر فنی و ترکیبی تصویر می‌شود. تجزیه‌وتحلیل کنید که چگونه عناصر مختلف باهم کار می‌کنند و راه‌هایی برای بهبود کار عکاس پیشنهاد دهید. لحن خود را ملایم اما سازنده نگه‌دارید و توصیه‌هایی فراتر از علاقه‌ی شخصی داشتن یا نداشتن به تصویر ارائه دهید. باکمی ساختار و از طریق تجزیه‌وتحلیل، می‌توانید نقدهایی بنویسید که به عکاسان کمک می‌کنند یاد بگیرند و رشد کنند. در هنگام نگاه کردن به‌عکس، افکار و پیشنهادهای اولیه خود را یادداشت کنید. لیستی از نکات کلیدی تهیه کنید و آن‌ها را به ترتیبی که می‌خواهید ارائه دهید، لیست کنید. جزئیات نزدیک به نکات سخنرانی خود را قرار دهید تا نقد را گسترش دهید. همان‌طور که برای حفظ نظم می‌نویسید، به خلاصه‌های خود مراجعه کنید. سازمان‌دهی انتقادات درک روشنی از دیدگاه شما به عکاس می‌دهد. با یک پاراگراف از معرفی دیدگاه و برداشت‌های کلی خود شروع کنید. سپس از بدنه برای گسترش افکار خود استفاده کنید و توصیه‌های خاص‌تری را ارائه دهید. هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس

“askiran”
رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری