دوره-آموزشی-داده-کاوی-متن-با-پایتون

پیشرفت های جدید در یادگیری ماشینی و تکنیک های یادگیری عمیق در حال حاضر امکان ایجاد محصولات داده های فوق العاده را در منابع متن فراهم می کند. یادگیری ماشین دقیقاً همان کاری را می کند که از عنوانش برمی آید. یادگیری ماشینی درواقع روشی است که با آن یک برنامه‌ رایانه ای می‌تواند بدون این که مستقیماً برنامه‌ریزی شده باشد، از روی تجربه و به طور خودکار یاد گرفته و بهبود یابد. در این دوره با درک اصول متن کاوی مدرن، استفاده از یادگیری ماشینی برای استخراج اطلاعات از متن، کار بر روی Skip-grams، CBOW و X2Vec و غیره آشنا می شوید.

عنوان مجموعه:آموزش نکات ترفندها و تکنیک های تری دی مکس

مدرس: Thomas Dehaene

مدت زمان: 3 ساعت و 40 دقیقه

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

حجم تقریبی: 1.88 گیگابایت

فرمت تصویری: MP4

نویسنده: قاسمی
نظرات: بدون نظر

آموزش ساخت یک گزارش در برنامه Microsoft Project

آموزش ساخت یک گزارش در برنامه Microsoft Project ، در این دوره آموزشی شما با استفاده از برنامه Microsoft Project می توانید گزارش ها و تجزیه و تحلیل های بسیار جامعی را با ویژگی های این برنامه ارائه کرده و در واقع کار راحت تری را نسبت به برنامه های مشابه دیگر داشته باشید. برنامه دارای بخش های متنوعی برای این منظور می باشد و از جمله بخش های آن می توان به امکان معرفی پروژه و همچنین کار در ورک های WBS اشاره کرد. برای ایجاد این گزارش ها شما تنها باید یک burnup ساده ایجاد کرده و سپس با استفاده از داده های مختلف آن را تکمیل نمایید. هم اکنون میتوانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر
mihanwebhost
paneldomain

 

آموزش گردش حرکت گرافیکی مایا توسط MASH

آموزش گردش حرکت گرافیکی مایا توسط MASH ، ابزار MASH که یک مجموعه قدرتمند را از ابزارهای طراحی انیمیشن وار در برنامه مایا ۲۰۱۶ فراهم آورده است به کاربران این امکان را میدهد تا رویه طراحی غیرخطی گرافیکی طرح ها را پیش گرفته و براحتی با کنترلرهای این ابزار طرح های خود را ارائه نمایند. در کنار این ابزار در راستای این دوره آموزشی ابزارهای پیشرفته دیگری نیز برای این منظور آموزش داده خواهد شد و کاربران می توانند براحتی توسط این ابزارها طراحی های گرافیکی را ارائه داده و آنها را ویرایش نمایند.  هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش کامل طراحی توپوگرافی

آموزش کامل طراحی توپوگرافی ، در این دوره آموزشی شما می توانید تا با طراحی توپوگرافی نقشه آشنا شده و بهترین ابزارهای لازم برای طراحی این منظور را فرا بگیرید. دوره دارای مباحث بسیار عالی در یک فضای باز می باشد که برحسب طراحی براساس محیط و طبیعت به کارآموزان آموزش داده می شود. طراحی پروژه های مختلفی در این دوره آموزشی باعث می شود که براحتی بتوانید مباحث را فرا گرفته و در نهایت در طراحی انها هیچ مشکلی را نداشته باشید. هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش سیستم های پیشرفته Cinema 4D

آموزش سیستم های پیشرفته Cinema 4D ، در این دوره آموزشی کاربران می توانند تا با برخی از ویژگی های اساسی نرم افزار Cinema 4D آشنا شده و در نهایت ویدئوهای پیشرفته را که می توان با این برنامه ساخت را فرا بگیریند. کار با ابزارهای بسیار پیشرفته برنامه نیازمند یادداشت های دقیقی برای این منظور می باشد که در این دوره آموزش داده شده و حتی روش های پویا و برنامه ریزی شده نیز فرا داده خواهد شد. استفاده از برخی از بال های مکانیکی می تواند در سریع کار کردن ابزار ها بسیار کارامد باشد. این دوره هم کنون آماده دریافت از سایت بزرگ میهن دانلود می باشد.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش سیستم رندر مایا

آموزش سیستم رندر مایا ، در این دوره آموزشی کاربران می توانند تا با فرایند مدل سازی سه بعدی آشنا شده و با رندر نیز آشنا شوند. دوره با داشتن مباحث خوبی از طراحی طاقت فرسای مدل ها اجتناب کرده و با استفاده از روش های خوبی که در مایا ۲۰۱۶ ارائه شده است به کاربران این امکان را می دهد تا چندین ارائه در پنجره های مختلف مدیریت کرده و به تمامی انیماتورها نیز دسترسی داشته باشند. برای دوره تنظیماتی نیز آموزش داده خواهد شد که در فرمت های مختلف ارائه شده است. این دوره هم کنون آماده دریافت از سایت بزرگ میهن دانلود می باشد.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش کامل نرم افزار Inventor 2017

آموزش کامل نرم افزار Inventor 2017 ، در این دوره آموزشی شما می توانید با جدیدترین نسخه از برنامه Inventor 2017 آشنا شده و ویژگی های جدید آن را مشاهده نمایید. شما در این دوره با سرعت تمام می توانید ویژگی های جدیدی را از این برنامه فرا گرفته و به سرعت مهارت های لازم را برای کار کردن با این برنامه فرا بگیرید. آموزش رسیدن به بخش های آموزنده و همچنین فیلم های آموزشی ارائه شده در این دوره نیازمند علاقه بوده و شما تنها با این فاکتور می توانید براحتی با این برنامه آشنایی کامل را پیدا کنید. این دوره هم کنون آماده دریافت از سایت بزرگ میهن دانلود می باشد.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش شخصیت پردازی و داستان نویسی برای انیمیشن

آموزش شخصیت پردازی و داستان نویسی برای انیمیشن ، تاکنون به این اندیشیده اید که چرا برخی از کاراکترهای انیمیشن به صورت بهتر و ماندگاری با مخاطب ارتباط برقرار کرده و می تواند تاثیر خودش را داشته و محبوب شود؟ این قضیه یک پروسه بسیار حرفه ای و خلاقانه می باشد که در عین توجه به خود کاراکتر به خط داستانی وی نیز بستگی دارد. در این دوره آموزشی کوتاه شما با این بصیرت همراه خواهید شد و می توانید به این درک رسیده که یک کاراکتر چگونه می توانید ماندگار شده و در واقع ذهن خلاق بوجودآورنده این شخصیت چگونه می تواند چنین طرح و داستانی را ارائه داده و موجب ایجاد یک شخصیت برجسته در دنیای انیمیشن ها شود. این دوره هم کنون آماده دریافت از سایت بزرگ میهن دانلود می باشد.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش جامع شیرپوینت ۲۰۱۳

آموزش جامع شیرپوینت ۲۰۱۳ ، در این دوره آموزشی کاربران عزیز سایت میهن دانلود می توانند تا با استفاده از نرم افزار شیرپوینت ۲۰۱۳ یک مرکز داده ای را به صورت آسان طراحی کرده و همه آنچه که برای به اشتراک گذاری آسان داده ها نیاز دارند را در اختیار داشته باشند. آموزش و بروزرسانی این قابلیت ها می توانید بسیار به کاربران کمک کرده و موجب برنامه ریزی بهتر وظایف تسک در این برنامه شود. شما می توانید از تمامی بخش های برنامه استفاده کرده و از طریق ایمیل و سایر روش های ارسال مدارک پیش برید. این دوره هم کنون آماده دریافت از سایت بزرگ میهن دانلود می باشد.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

آموزش تجزیه و تحلیل رگرسیون

آموزش تجزیه و تحلیل رگرسیون ، این دوره آموزشی به صورت ویژه و کامل به آموزش تحزیه و تحلیل رگرسیون پرداخته و به شما این امکان را می دهد تا پیش بینی و آمارهای ویژه ای را تهیه کرده و بتوانید از متغیر های این تحلیل بهتر استفاده نمایید. این پیش بینی ممکن است در داده های آماری صورت گرفته و یک گزارش بسیار جامعی را نیز برای شما به همراه داشته باشد. هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.

نویسنده: بردبار
نظرات: بدون نظر

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس

“askiran”
رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری