dars telegram asia repair

tank

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژه بهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود. این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

click

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tank

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

click

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید.بهترین سرور های دنیا و پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین قیمت هایی بسیار مناسب را با هم تجربه کنید.
همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com


mihanwebhost
paneldomain

دانلود نرم افزار تبدیل انواع فایل ها به فایل های CAD و بلعکس

دانلود نرم افزار تبدیل انواع فایل ها به فایل های CAD و بلعکس
3 (60%) 2 votes
1469353977 print2cad دانلود نرم افزار تبدیل انواع فایل ها به فایل های CAD و بلعکس
Print2CAD 2017.8 8th Generation v15.92

Print2CAD نرم افزاری قدرتمند در زمینه تبدیل انواع فایل ها به فایل های CAD و بالعکس می باشد. از این نرم افزار می توانید برای تبدیل فایل های PDF ،DWG ،HPGL ،HPGL-2 و فایل های تصویری JPEG ،TIFF ،BMP به فایل های  DWG یا DXF استفاده کنید که از این طریق می توان آنها را در نرم افزارهای مختلف مهندسی با رایانه وارد کرده و همچنین ویرایش نمایید. این نرم افزار می تواند فایل های PDF را علاوه بر تبدیل به فایل های DWG یا DXF ، به فرمت های تصویری مانند JPEG ،TIFF ،BMP تبدیل کند. گفتنی است که همه متن ها و تصاویر پیکسلی، منحنی ها، خطوط، وکتورها، دایره ها و سطوح را می توان به کمک این برنامه به فایل های DWG وDXF تبدیل کرد و می توان تصاویر پیکسلی را نیز به وکتورها و فایل های مجزا تبدیل کرد. لایه بندی ها و ترکیب فایل های متنی و PDF نیز طبق فرمت های CAD تنظیم و تبدیل می شود. لازم به ذکر است که همه رنگ های موجود در عکس ها و فایل های تصویری در هنگام تبدیل کردن و قالب رنگ بندی RGB در فایل های CAD منظور می شوند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Print2CAD:
– امکان تبدیل انواع فایل ها به فایل های CAD و بالعکس
– امکان تبدیل تصاویر PDF به وکتورهای رنگی یا سیاه و سفید
– امکان تبدیل فایل های تصویری به وکتورهای رنگی یا سیاه و سفید
– امکان تبدیل فایل های PDF به DWG یا DXF برای تمامی فایل های CAD
– امکان تبدیل فایل های PDF به JPEG ،TIFF ،GIF ،PNG و …
– امکان تبدیل فایل های DWG به فایل های PDF به صورت سه بعدی
– امکان تبدیل فایل های DWG و DXF به PDF ، HPGL و HPGL-2 به DWG\DXF
– قابلیت نمایش ساختار فایل های DWG و DXF با DeepView
– قابلیت نمایش PDF ،DWF ،TIFF ،JPEG ،HPGL با PVGview
– امکان ایجاد فایل های DWG و DXF با پشتیبانی در Autodesk
– قابلیت پشتیبانی از رنگ، متن و لایه های موجود در عکس ها و فایل های PDF
– امکان بهره گیری از فناوری تشخیص کاراکتر نوری ( OCR )
– حجم قابل قبول و کاربری آسان برای تمامی کاربران
راهنمای نصب

در ادامه بخوانید  دانلود Aiseesoft PDF to Image Pro نرم افزار تبدیل اسناد به تصاویر

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.


Print2CAD is an application that converts PDF, DWG, HPGL, HPGL-2 and Raster (JPEG, TIFF, BMP etc.) files into a DWG or DXF file that can be imported and edited into any CAD system. Print2CAD also converts PDF into raster formats (TIFF, JPEG, etc.)

Print2CAD also converts DWG or DXF files into PDFs. Print2CAD is a stand alone program that works independently with all CAD systems. In other words, you do not need a CAD program to use Print2CAD.Print2CAD is based on own PDF libraries and converts files directly into DWG, DXF or raster files. The resulting files then have excellent accuracy and quality. Print2CAD also supports the newest version of PDF. Print2CAD converts files into DWG version 14, 2000-2015 or DXF version 12, 2000-2015. All vectors, lines, circles, arcs, surfaces, splines, text and pixel images are transferred into DWG or DXF. The pixel images can be converted into vectors, embedded or stored in separate files. Special functions generate circles and arcs. PDF layer structure is supported, or if not available in the file, this can be created on the basis of color or line widths. PDF characters are put together to create new texts. PDF properties such as line widths and line types are also converted into CAD properties. Print2CAD converts PDF colors into CAD indexed colors or full RGB colors. Print2CAD also supports TTF fonts. With multi-page PDF documents, you can specify which pages are to be converted.

Here are some key features of "Print2CAD":
- Print2CAD Features Autodesk TrustedDWG Technology
- DWG and DXF output with 100% Autodesk® Compatibility
- Print2CAD Features OCR (Optical Character Recognition) Technology
- Print2CAD Features English and German as Native Languages and Units
- Print2CAD Features English, German, Spanish, Italian and French Interfaces
- Contains DWG and DXF Structure Viewer DeepView 2016
- Contains PDF/ DWF/ TIFF/ JPEG / HPGL Viewer PVGview
- Assistant for Easy Conversion
- OCR Recognition of PDF / TIFF / JPEG / DWF / HPGL Text
- Coordinate Calibration with Free Calibration Points
- Line Type Recognition
- Vectorization of PDF raster images black / white or color
- Vectorization of TIFF, JPEG raster images black / white or color
- 28 Training Video Clips
- PDF and Multimedia Reference Manual
- Text Height Normalization
- Vectorization Expert Settings
- PDF to DWG or DXF Conversion (for all CAD systems)
- DWG to 3D PDF Conversion (with new PRC Format)
- PDF to JPEG / TIFF Conversion (LZW, G4, G3)
- PDF to JPEG, TIFF, GIF, PNG Conversion
- TIFF / JPEG / BMP/ PNG/ GIF to DWG/DXF Conversion (for all CAD systems)
- DWF/ EPS/ PS/ PostScript to DWG/DXF Conversion (for all CAD systems)
- DWG/ DXF to PDF conversion- HPGL and HPGL-2 to DWG or DXF conversion (for all CAD systems)
- Command Line and Batch Support
- Conversion into DWG and DXF Version 12, 14, 2000, 2002, 2004,2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017
- Support of PDF Text
- Support of PDF Layers
- Extraction of PDF Pixel Images as JPEG or TIFF Files (optional)
- Recognition of Circles and Arcs
- Rotation and Scaling of DWG and DXF Coordinates
- Purge and Merge Polylines
- Reconstruction of DWG and DXF Layer Structure
- DWG and DXF RGB Color conversion
- Start with thousands of PDF, HPGL, TIFF, JPEG, DWF Files in One Run
- High precision of DWG or DXF Coordinates
- Optimization of Polylines
- Convert all PDF Pages into Separate DWG or DXF
- Assign PDF Line Weight to DWG or DXF Entities
- Extract embedded raster images from PDF as BMP, JPEG, PNG or GIF
- Convert embedded raster images from PDF as Solids or Lines
- Supports TIFF and JPEG Vectorization

لینک دانلود:

اگر از این فایل استفاده کردید لطفا به آن رأی دهید!

رمز فایل:

  • پسورد:www.mihandownload.com

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاًinternet download managerاستفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزارWinrarو یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارتwww.mihandownload.comمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

هاست دانلود

ارسال دیدگاه

mwh mwh