“http://www.sibvas.com/” asia sarzaminezaban.com

بازی جدید به سوی روم

marchtorome.ir

بازی جدید به سوی روم با داستانی متفاوت خلاصه نسخه فارسی خودش رو رونمایی کرد

 زمانی که رومیان در اوج قدرت بودن همسایگان انان در امان نبودند اما هم اکنون روم ضعیف شده و بهترین زمان برای انتقام قوم پرشین از انان است به جمع هزاران فرمانده ایرانی بازی به سوی روم بپیوندید و با ارش کمانگیر قلب روم را نشانه بگیرید
همین الان به جمع فرماندهان ایرانی در این بازی بپیوندید

شما فرمانروای شهری در سرزمین رومیان خواهید بود، آینده درخشان امپراتوری شما از لحظه ورود به بازی آغاز میگردد. در کنار مشاوران خود در بازی و استفاده از ویژگی های منحصر بفرد بازی میتوانید سلطه خود را بر سرزمینی که قرنها تحت سلطه رومیان میباشد را آغاز کنید.

ورود به سایت

آخرین پست‌ها (بخش نرم افزار انتی ویروس)

سر تیتر

دانلود UVK Ultra Virus Killer 7.2.3.0 Final نرم افزار حذف ویروس ها

UVK Ultra Virus Killer

نرم افزار UVK ابزار قدرتمند حذف ویروس و ابزار تعمیر ویندوز پس از پاک سازی سیستم می باشد. این برنامه دارای رابط کاربری ساده و گرافیکی می باشد و به کاربران امکان شناسایی و حذف انواع نرم افزارهای مخرب و جاسوس افزارها را از سیستم های آلوده را می دهد.

دانلود
سر تیتر

دانلود Avira Antivirus Pro / Internet Security 15.0.9.502 Final

Avira

نرم افزار Avira Internet Security 2015 آنتی ویروسی نام آشنا و قدرتمند می باشد که اطمینان کامل را برای تمام اعضای خانواده در زمینه ی کار، بازی و.. فراهم می کند! این آنتی ویذروش قدرتمند از حساب های بانکی و خرید های انلاین شما، پشخ موسیقی و فیلم و یا فعالیت شما در سایت های شبکه های اجتماعی ،رمز های عبور، عکس ها و فایل های مهم تان و حریم خصوصی محافظت کامل را بعمل می اورد.

دانلود
سر تیتر

دانلود Bitdefender AntiVirus Plus /Internet Security -Total Security 2015 Build 18.22.0.1521

Bitdefender

نرم افزار BitDefender AntiVirus Plus 2015 آنتی ویروسی قدرتمند و شناخته شده می باشد که امنیت بسیار بالا و حیاتی و خاموش در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، حملات فیشینگ و سرقت هویت را در قالب همه یک رابط کاربر پسند و قابل تنظیم، بدون کند کردن سرعت کامپیوتر تان را برایتان فراهم می کند

دانلود
سر تیتر

دانلود Zemana AntiMalware 2.9.1.467

Zemana

نرم افزار Zemana antimalware آنتی ویذوسی قدرتمند و کم حجم وچند موتور به منظور شناسایی و حذف نرم افزارهای مخرب و نجات سیستم های آلوده می باشد. قابلیت دیگر این برنامه داشتن عملکردی سریع، اسکن کارآمد و حذف کامل نرم افزارهای مخرب می باشد. حتی زمانی که از دیگر محصولات آنتی ویروس ناامید شده اید این برنامه به کمکتان می آید و سیستم شما را نجات می دهد.

دانلود
سر تیتر

دانلود Ashampoo Anti-Virus 2015 1.2.0 DC 11.03.2015

Ashampoo

نرم افزار Ashampoo Anti-Virus 2015 آنتی ویروس شناخته شده از شرکت نرم افزاری Ashampoo با طراحی منحصر به فرد و اختصاصی در زمینه ی محافظت از کامپیوتر تان در برابر ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و مخرب های دیگر می باشد. Ashampoo AntiVirus قابلیت عملکرد اتوماتیک ، اسکن فایل های کاربر و اجزای سیستم عامل وشناسایی ویروس های شناخته شده و آیتم های مشکوک ناقل حامل بالقوه ویروس ها را نیز دارا می باشد.

دانلود
سر تیتر

دانلود AVG Internet Security 2015 15.0

AVG

نرم افزار AVG Internet Security 2015 انتی ویروسی بسیار پیشرفته و قدرتمند و محصول شرکت AVG می باشد که عملکردی فوق العاده هوشمند در زمنیه ی تشخیص و حذف ویروس های کامپیوتر شما با مسدود کردن لینک های آلوده هنگام مرور اینترنت، چک کردن فایل ها قبل از دانلود انها ، و حفاظت از اطلاعات شخصی آنلاین و کامپیوتر خود با ویژگی های حفظ حریم خصوصی قدرتمند از خود نشان داده است.

دانلود
سر تیتر

دانلود Ashampoo Anti-Virus 2015 1.2.0

Ashampoo

Ashampoo Anti-Virus 2015 آنتی ویروس از شرکت نرم افزاری شناخته شده به منظورمحافظت از کامپیوتر تان در برابر ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و مخرب های دیگر می باشد.این آنتی ویروس می تواند در حالت اتوماتیک عمل می کند، فایل های کاربر و اجزای سیستم عامل را اسکن کرده و ویروس های شناخته شده و و مشکوک که ممکن است حامل بالقوه ویروس ها باشند را شناسایی کرده و از بین ببرد.

دانلود
سر تیتر

دانلود Bitdefender Total Security 2015 Build 18.21.0.1497

Bitdefender

نرم افزار BitDefender Total Security 2015 آنتی ویروسی قدرتمند و جامع از کمپانی مشهور می باشد که از سیستم شما در برابر همه تهدیدات امنیتی موجود در اینترنت از جمله ویروس ها، جاسوس افزارها، هکرها، اسپم و .... حفاظت بلادرنگ بعمل می آورد و همچنین بدون کند کردن سرعت کامپیوتر های شخصی شما،مشکلات سیستم را تعمیر و از فایل های سیستمی پشتیبان گیری می کند.

دانلود
سر تیتر

دانلود HitmanPro 3.7.9 Build 236

HitmanPro

نرم افزار Hitman Pro سریعترین و مطمئن ترین نرم افزار در زمینه ی شناسایی ویروس های آلوده کننده ی سیستم می باشد. این نسخه از نرم افزار قابل حمل است و می توان ان را از یک USB فلش درایو، سی دی / دی وی دی، هارد دیسک های محلی و یا شبکه اجرا کرد. Hitman Pro 3 یک ابزار سریع و کامل می باشد که به شما در شناسایی و حذف ویروس ها، جاسوس افزارها، تروجان ها، روت کیت ها و نرم افزارهای مخرب دیگر کمک شایانی می کند.

دانلود
سر تیتر

دانلود McAfee VirusScan Enterprise 8.8 Patch 4 Final

Mcee1

نرم افزار McAfee VirusScan Enterprise انتی ویروس، ضد جاسوس افزار، دیوار آتش، و فن آوری پیشگیری قدرتمند در برابر نفوذ ،متوقف کردن و حذف انواع نرم افزار های مخرب می باشد. این برنامه همچنین از سیستم شما در برابرخطرات جدید با کمترین تاثیر بر عملکرد سیستم محافظت می کند.

دانلود