http://romanefarsi.ir/ pishgamanrobot.ir asia sarzaminezaban.com

آخرین پست‌ها (بخش نرم افزار انتی ویروس)

دانلود ۳۶۰ Internet Security 5.0.0.5104

Internet

نرم افزار 360 Internet Security برنامه ای قدرتمند و کاربردی و محصوی شزکت Qihoo در زمینه ی حفاظت همه جانبه از امنیت آنلاین شما در برابر انواع نرم افزارهای مخرب می باشد.این برنامه قدرتمند با مجهز بودن به موتورهای انتی ویروس های قدرتمندی چون QVM II ، Bitdefender AV و 360 Cloud Engine حفاظتی همه جانبه و در زمان واقعی را در برابر انواع تهدیدات را برایتان فراهم می کند. این نسخه از نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی ویندوز پشتیبانی می کند.

دانلود

دانلود Kaspersky Anti-Virus / Internet Security 2015 v15.0.2.322 MR2

Security1 دانلود Kaspersky Anti Virus / Internet Security 2015 v15.0.2.322 MR2

Kaspersky Anti-Virus / Internet Security 2015 v15.0.2.322 MR2 | 188 Mb/ 189 Mb

نرم افزارKaspersky Small Office Security برنامه ای قدرتمند و موثر در زمینه ی خنثی سازی و محافظت در برابر ویروس ها، کرم ها و دیگر برنامه های مخرب، و حملات هکرها، اسپم و نرم افزارهای جاسوسی می باشد و این برنامه به طور خاص برای  ادارات و کسب و کارهای کوچک طراحی شده است که خواهان محافظت ازرایانه ها، دستگاه های تلفن همراه و اطلاعات محرمانه خود در برابر تهدیدات مختلف رایانه ای و اینترنتی می باشند. Kaspersky Small Office Security امنیتی در سطح جهانی را برایتان فراهم می آورد و  راه اندازی و اجرای رای رایانه های شخصی مبتنی بر ویندوز و فایل سرورها و گوشی های اندیشه و تبلت ها آسان می باشد.

(بیشتر…)

دانلود

دانلود Kaspersky Virus Removal Tool 11 12.06.2014

Kaspersky Virus دانلود Kaspersky Virus Removal Tool 11 12.06.2014

  ۱۱ ۱۲٫۰۶٫۲۰۱۴ | ۱۵۶٫۸ MB
نرم افزارKaspersky Virus Removal Tool ابزار قدرتمند و شناخته شده در زمینه ی حذف ویروس وانواع تهدیدات از کامپیوتر می باشد. Kaspersky Virus Removal Tool از الگوریتم های تشخیص موثر  آنتی ویروس و AVZ را استفاده می کند.
این ابزار کسپرسکی  از سوی دیگر  برخی از اقدامات حفاظتی را اتخاذ می کند:
می توان آن را بر روی کامپیوتر آلوده نصب  کرد، حتی در Safe Mode،   به طور خودکار می تواند حذف ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا نرم افزارهای جاسوسی را صورت دهد.
طرح کاربر پسند و فرآیند سریع  اسکن
نصب و راه اندازی این برنامه بسیار سریع است و روند اسکن بسیار سریع انجام میشود
رابط  این برنامه گرافیکی می باشد

(بیشتر…)

دانلود

دانلود Avira Antivirus Pro 2014 14.0.7.468 Final

14201 دانلود  Avira Antivirus Pro 2014 14.0.7.468 Final

Avira Antivirus Pro 2014 14.0.7.468 Final | 167.32 MB

نرم افزار Avira AntiVir Premium ! یک شرکت نرم افزار آنتی ویروس آلمانی است.
آنتی ویروسی قدرتمند و شناخته شده می باشد که از رایانه ی  شما در برابر انواع  تهدیدات ، ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، روت کیت ها، phishings، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، رباتها و “drive-by” خطرناک حین دانلود کردن، محافظت کامل را فراهم می اورد و با سرعت شناسای فوق سریع خود و فراهم آوردن بالاترین ضریب امنیتی پشیرفته ترین سطح امنیتی را براتان فراهم می کند… در این برنامه علاوه بر برقراری امنیت در برابر اولیه دیگر سطوح امنیتی در بخش های مختلف از جمله  حفاظت ایمیل POP3، AntiPhishing، ضدجاسوس افزار ها، ضدبدافزار ها و …. فراهم می کند.
با سیستم اسکن در لحظه ، مشخصات مبتنی  و برنامه ریزی اسکن کامل سیستم  به طور روزانه و به روز رسانی، نهابت سطح امنیتی برایتان امکان پذیر میشود.
این برنامه یک MailScanner بر اساس پروتوکل POP3 می باشد که ایمیل ها را قبل ازقرار گیری وذخیره در دستگاه های  شما اسکن میکند . با یک مرکز کنترل کاربر پسند ، مدیریت قرنطینه، عملکرد سریع در تشخیص نرم افزار های مخرب،Avira AntiVir Premium حفاظت حیاتی از سیسمتان را فراهم می آورد.

AntiVir Personal حفاظت موثر در برابر ویروس های کامپیوتری  روی یک ایستگاه های کاری را برایتان مهیا می کند.
این برنامه  ویروس هارا تشخیص و حذف می کند و شامل ویزارد -به روز رسانی اینترنتی برای ساده سازی به روز رسانیآن می باشد.

(بیشتر…)

دانلود

دانلود COMODO Internet Security 8.0.0.4337 Final

Comodo Internet Security دانلود COMODO Internet Security 8.0.0.4337 Final

COMODO Internet Security 8.0.0.4337 Final | 213.8 Mb

نرم افزار Comodo Internet Security  یک بسته رایگان  و قدرتمند برای حفاظت جامع از کامپیوترتان در برابر ویروس ها، تروجان ها و دیگر برنامه های مخرب و هکرها می باشد. استفاده از آن آسان می باشد و هیچ وقت بار اضافی روی سیسمتان تحمیل نمی کند. به کمک این نرم کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای موجود در این نرم افزار امنیت مناسبی را برای ارتباطات اینترنتی خود برقرار نمود و مانع از نفوذ هکرها به سیستم خود شوند و همچنین از اجرای برنامه های خرابکارانه این افراد جلوگیری نمایند.این آسان برای استفاده از برنامه است که به هیچ وجه افزایش بار بر روی کامپیوتر شما. (بیشتر…)

دانلود