sarzaminezaban.com

بازی جنگ خان ها

بازی

جنگ خان ها یک بازی استراتژی رقابتی با تعادل هیجان انگیز ازجهان قرون وسطی همه جانبه و در عمق مبارزه است.ساخت ساختمان ، استخدام سربازان ، تجارت با بازیکنان دیگر ، و نبرد برای سرزمین جدید؛ یک بازی مرورگر با میلیون ها نفر از بازیکنان در انتظار نفوذ خود است.
ساده در عین حال پیچیده, جنگ خان ها در قالبی طراحی شده است که حتی بی تجربه ترین بازیکن را به بازیکن جنگجو تبدیل میکند. هر کسی می تواند در قالب طرح منحصر به فرد پیشرفت کند و بطور منظم ریست می شود تا بازیکنان برتر مشخص شوند و پاداش گیرند
ایجاد یک امپراطوری - توسعه ارتش - و شکست دادن دشمنان خود .به جنگ حماسی بپیوندید و نام خود را در کتاب های تاریخ هک کنید !

ورود به بازی

پیام راشل کوری2

animation

شگفتی غربیها از این انیمیشن ایرانی پیشرفت باور نکردنی ایران درعرصه انیمیشن 3 بعدی را در این ویدیو ببنید جهت تماشای کامل این انیمیشن روی آن کلیک نمابید.
انیمیشن پیام راشل کوری 2 محصول گروه انیمیشن فاطمه زهرا(سلام ا..علیها)می باشد که با تلاش 1حدود سال و2 ماه آنهم بدون حمایت خاصی به صورت خودجوش ساخته شده است.
این انیمیشن در مدت نسبتا کوتاهی توانست طرفداران زیادی رادر داخل کشور وخارج کشور بدست آورد. این اثر با موضوع نبرد ایران ورژیم صهیونیستی ساخته شده وبه آینده ای نه چندان دور به پروزی سپاهیان اسلام می پردازد. تا به حال این اثر در کشورهای مختلفی نظیر فرانسه آمریکا ونیوزلند وآلمان به صورت خودجوش اکران گردیده است . گفتنی است این اثر خودجوش تا به حال 4 مرتبه واکنش رژیم صهیونیستی را برانگیخته است.

دانلود انیمیشن

آخرین پست‌ها (بخش نرم افزار انتی ویروس)

دانلود Kaspersky Anti-Virus / Internet Security 2015 v15.0.2.322 MR2

Security1 دانلود Kaspersky Anti Virus / Internet Security 2015 v15.0.2.322 MR2

Kaspersky Anti-Virus / Internet Security 2015 v15.0.2.322 MR2 | 188 Mb/ 189 Mb

نرم افزارKaspersky Small Office Security برنامه ای قدرتمند و موثر در زمینه ی خنثی سازی و محافظت در برابر ویروس ها، کرم ها و دیگر برنامه های مخرب، و حملات هکرها، اسپم و نرم افزارهای جاسوسی می باشد و این برنامه به طور خاص برای  ادارات و کسب و کارهای کوچک طراحی شده است که خواهان محافظت ازرایانه ها، دستگاه های تلفن همراه و اطلاعات محرمانه خود در برابر تهدیدات مختلف رایانه ای و اینترنتی می باشند. Kaspersky Small Office Security امنیتی در سطح جهانی را برایتان فراهم می آورد و  راه اندازی و اجرای رای رایانه های شخصی مبتنی بر ویندوز و فایل سرورها و گوشی های اندیشه و تبلت ها آسان می باشد.

(بیشتر…)

دانلود

دانلود Kaspersky Virus Removal Tool 11 12.06.2014

Kaspersky Virus دانلود Kaspersky Virus Removal Tool 11 12.06.2014

  ۱۱ ۱۲٫۰۶٫۲۰۱۴ | ۱۵۶٫۸ MB
نرم افزارKaspersky Virus Removal Tool ابزار قدرتمند و شناخته شده در زمینه ی حذف ویروس وانواع تهدیدات از کامپیوتر می باشد. Kaspersky Virus Removal Tool از الگوریتم های تشخیص موثر  آنتی ویروس و AVZ را استفاده می کند.
این ابزار کسپرسکی  از سوی دیگر  برخی از اقدامات حفاظتی را اتخاذ می کند:
می توان آن را بر روی کامپیوتر آلوده نصب  کرد، حتی در Safe Mode،   به طور خودکار می تواند حذف ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا نرم افزارهای جاسوسی را صورت دهد.
طرح کاربر پسند و فرآیند سریع  اسکن
نصب و راه اندازی این برنامه بسیار سریع است و روند اسکن بسیار سریع انجام میشود
رابط  این برنامه گرافیکی می باشد

(بیشتر…)

دانلود

دانلود Avira Antivirus Pro 2014 14.0.7.468 Final

14201 دانلود  Avira Antivirus Pro 2014 14.0.7.468 Final

Avira Antivirus Pro 2014 14.0.7.468 Final | 167.32 MB

نرم افزار Avira AntiVir Premium ! یک شرکت نرم افزار آنتی ویروس آلمانی است.
آنتی ویروسی قدرتمند و شناخته شده می باشد که از رایانه ی  شما در برابر انواع  تهدیدات ، ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، روت کیت ها، phishings، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، رباتها و “drive-by” خطرناک حین دانلود کردن، محافظت کامل را فراهم می اورد و با سرعت شناسای فوق سریع خود و فراهم آوردن بالاترین ضریب امنیتی پشیرفته ترین سطح امنیتی را براتان فراهم می کند… در این برنامه علاوه بر برقراری امنیت در برابر اولیه دیگر سطوح امنیتی در بخش های مختلف از جمله  حفاظت ایمیل POP3، AntiPhishing، ضدجاسوس افزار ها، ضدبدافزار ها و …. فراهم می کند.
با سیستم اسکن در لحظه ، مشخصات مبتنی  و برنامه ریزی اسکن کامل سیستم  به طور روزانه و به روز رسانی، نهابت سطح امنیتی برایتان امکان پذیر میشود.
این برنامه یک MailScanner بر اساس پروتوکل POP3 می باشد که ایمیل ها را قبل ازقرار گیری وذخیره در دستگاه های  شما اسکن میکند . با یک مرکز کنترل کاربر پسند ، مدیریت قرنطینه، عملکرد سریع در تشخیص نرم افزار های مخرب،Avira AntiVir Premium حفاظت حیاتی از سیسمتان را فراهم می آورد.

AntiVir Personal حفاظت موثر در برابر ویروس های کامپیوتری  روی یک ایستگاه های کاری را برایتان مهیا می کند.
این برنامه  ویروس هارا تشخیص و حذف می کند و شامل ویزارد -به روز رسانی اینترنتی برای ساده سازی به روز رسانیآن می باشد.

(بیشتر…)

دانلود

دانلود COMODO Internet Security 8.0.0.4337 Final

Comodo Internet Security دانلود COMODO Internet Security 8.0.0.4337 Final

COMODO Internet Security 8.0.0.4337 Final | 213.8 Mb

نرم افزار Comodo Internet Security  یک بسته رایگان  و قدرتمند برای حفاظت جامع از کامپیوترتان در برابر ویروس ها، تروجان ها و دیگر برنامه های مخرب و هکرها می باشد. استفاده از آن آسان می باشد و هیچ وقت بار اضافی روی سیسمتان تحمیل نمی کند. به کمک این نرم کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای موجود در این نرم افزار امنیت مناسبی را برای ارتباطات اینترنتی خود برقرار نمود و مانع از نفوذ هکرها به سیستم خود شوند و همچنین از اجرای برنامه های خرابکارانه این افراد جلوگیری نمایند.این آسان برای استفاده از برنامه است که به هیچ وجه افزایش بار بر روی کامپیوتر شما. (بیشتر…)

دانلود

دانلود Ad-Aware Free Antivirus+ 11.4.6792.0

Free%20Antivirus دانلود Ad Aware Free Antivirus+ 11.4.6792.0

Ad-Aware Free Antivirus+ 11.4.6792.0 | 460 Mb

نرم افزار Lavasoft Ad-Aware Free Antivirus آنتی ویروسی رایگان ، کاربردی و سریع است که نرم افزار ضد بدافزار های شرکت Lavasoft می باشد که با فناوری های فوق پیشرفته حفاظت غیر قابل قیاسی را در برابرانواع ویروس ها و نرم افزارهای مخرب، جاسوس افزارها، تروجان ها، روت کیت ها،هایجکرها، کی لاگر ها و دیگر تهدیدات بالقوه سایبری را فراهم می آورد.و امکان محافظت از امنیت آنلاین و حریم خصوصی تان را ممکن می سازد. این نرم افزار امکان ریشه کن کردن محتوای خطرناک روی سیستم ، شناسایی میزان تهدید، حذف و یا مسدود برنامه های مضر ،با حفظ اطلاعات مهم را میسر می سازد. (بیشتر…)

دانلود