“http://www.sibvas.com/” asia adv sarzaminezaban.com

بازی جدید به سوی روم

marchtorome.ir

بازی جدید به سوی روم با داستانی متفاوت خلاصه نسخه فارسی خودش رو رونمایی کرد

 زمانی که رومیان در اوج قدرت بودن همسایگان انان در امان نبودند اما هم اکنون روم ضعیف شده و بهترین زمان برای انتقام قوم پرشین از انان است به جمع هزاران فرمانده ایرانی بازی به سوی روم بپیوندید و با ارش کمانگیر قلب روم را نشانه بگیرید
همین الان به جمع فرماندهان ایرانی در این بازی بپیوندید

شما فرمانروای شهری در سرزمین رومیان خواهید بود، آینده درخشان امپراتوری شما از لحظه ورود به بازی آغاز میگردد. در کنار مشاوران خود در بازی و استفاده از ویژگی های منحصر بفرد بازی میتوانید سلطه خود را بر سرزمینی که قرنها تحت سلطه رومیان میباشد را آغاز کنید.

ورود به سایت

آخرین پست‌ها (بخش نرم افزارویرایش فیلم)

سر تیتر

دانلود Portable Ashampoo Movie Studio Pro 1.0.17.1 DC 13.02.2015

Ashampoo

نرم افزار Ashampoo Movie Studio Pro نرم افزاری کامل و حرفه ای در زمینه ی ساخت و ویرایش فیلم های خانگی به گونه ی دلخواه خود می باشد. نرم افزار Ashampoo Movie Studio Pro شامل همهی ابزار های لازک در خصوص ویرایش و تولید فیلم های خانگی خود ز آغاز تا پایان و به روشی گام به گام با کاربردی آسان می باشد

دانلود
سر تیتر

دانلود Corel Roxio Creator NXT Pro 3 16.0

Corel

نرم افزار Roxio Creator NXT 3 ویرایشگر قدرتمند فیلم می باشد و به شما امکان تبدیل شدن به یک فیلم ساز بدون رفتن به هالیوود را می دهد! با در اختیار داشتن ابزارهای ویرایش و برنامه های صوتی و گرافیک، امکان ایجاد فیلم های زیبا، حرفه ای با فرمت های 2D و 3D فراهم میشود.

دانلود
سر تیتر

دانلود AVS Video Editor 7.1.1.259 Portable

AVS

نرم افزار AVS Video Editor برنامه ای عالی و جامع در زمینه یویرایش فایل های ویدئویی می باشد. با کمک AVS Video Editor همچنین می توانید به ضبط ویدئو ، اعمال انواع افکت ها، ایجاد و رایت دی وی دی، صادرات فیلم به فرمت های ویدیویی مختلف، تبدیل فیلم به فرمت های سازگار با آی پاد، PSP، تلفن های همراه و دیگر دستگاه های قابل حمل بپردازید.

دانلود
سر تیتر

دانلود Pinnacle Studio Ultimate 18.1.0

Pinnacle

نرم افزار Pinnacle Studio Ultimate برنامه ای حرفه ای و قدرتمند در زمینه ویرایش فیلم ها و یا کار حرفه ای بر روی آن ها می باشد. کاملترین نسخه ی این برنامه Pinnacle Studio 18 Ultimate می باشد که به شما امکان ساخت فیلم های فوق العاده حرفه ای را فراهم می آورد. این برنامه همچنین از ایجاد فیلم های با کیفیت فرا اچ دی 4K و از سیتم های 64 بیتی نیز پشتیبانی می کند.

دانلود
سر تیتر

دانلود ImTOO Video Converter Ultimate 7.8.6.20150130

ImTOO

نرم افزار ImTOO Video Converter برنامه ای حرفه ای و با کاربرد ساده در زمینه ی ویرایش و تبدیل ویدئو، صدا و تصاویر متحرک است. ویژگی های کلیدی آن شامل ایجاد یک ویدیو 3D از یک ویدیو استاندارد، تبدیل بین فیلم های HD مانند H.264 / MPEG-4 AVC، AVCHD (* .m2ts، * .mts)، MKV، HD WMV، MPEG2 / MPEG-4 TS HD، تبدیل فیلم از HD به SD، تبدیل بین فرمت های ویدیویی مختلف: AVI، MPEG-4، WMV، دیویکس ا، H.264 / AVC، و استخراج صدا و عکس گرفتن از فیلم می باشد.

دانلود