http://romanefarsi.ir/ pishgamanrobot.ir asia sarzaminezaban.com

آخرین پست‌ها (بخش نرم افزارویرایش فیلم)

دانلود Wondershare Video Editor 4.9.1.0

Wofndershare

نرم افزارWondershare Video Editor یک ویرایشگر فیلم با کاربردی آسان و دارای تمامی قابلیت های مورد نیاز برای ایجاد و سفارشی سازی حرفه ای فیلم های می باشد. این برنامه همچنین امکان ایجاد و ویرایش فیلم های خانگی به لحاظ کیفیت شبیه فیلم های هالیوودی، و اعمال متن، فیلتر، ترنزیشن و و جلوه های ویژه روی تمام فیلم ها را ممکن می سازد.

دانلود

دانلود SolveigMM Video Splitter 4.0.1412.10 Business Edition

 دانلود SolveigMM Video Splitter 4.0.1412.10 Business Edition

SolveigMM Video Splitter 4.0.1412.10 Business Edition | 25.21 MB

نرم افزار SolveigMM Video Splitter  یک ویرایشگر ویدئو حرفه ای  MPEG-2، AVI، WMV، ASF، MP3، WMA بدون از دست دادن کیفیت می باشد.این ویرایشگر  lossless(حفظ تمام داده های فایل اصلی ) و سریع می باشد،  قسمت های ناخواسته ی فیلم را تنها با چند کلیک ماوس از جدا می کند.
و به نقص و به طور کامل فایل های صوتی و تصویری را به هم وصی می کند.
رابط  این برنامه کاربر پسند جذاب و گرافیکی با گاربردی ساده می باشد.
SolveigMM Video Splitter  بدون استفاده از فرایند های کدگذاری و کدگشایی،  کیفیت  و سرعت باور نکردنی  را به پروسه س ویرایش می دهد.
فن آوری های پیشرفته SolveigMM  حدود ۹۹٪  از داده ها از داده  های فایل اصلی را حفظ می کند و تنها فریم های ابیتدا و انتهای بخش های  فیلم را ترانسکد می کند و از این رو حفظ فایل های اصلی و سرعت ویرایش MPEG2  مثال زدنی می باشد.

(بیشتر…)

دانلود

دانلود Nero Video 2015 16.0.02100

Nero%20Video دانلود Nero Video 2015 16.0.02100

Nero Video 2015 16.0.02100 Multilingual | 934 MB

نرم افزارNero Video 2015 نرم افزاری مناسب برای ویرایش و تبدیل و کار برروی ویدیوها و تبدیل فیلم های خود به فیلم های هالیوودی واقعی می‌باشد. این برنامه امکان ایجاد فیلم هایی با انیمیشن های جالب و انتشار و یا رایت آنها را برایتان فراهم می آورد. این نرم افزار از کیفیت های فول اچ دی پشتیبانی می کند و شامل تم های بسیار زیبا، ابزار های رفع لرزش فیلم و بسته های افکت و جلوه های خاص می باشد. همچنین این برنامه امکان مرتب سازی و طبقه بندی فلیم های  لپ تاپ، رایانه، گوشی های هوشمند، تبلت و حتی درایو آنلاین شخصی شما را فراهم می آورد. از دیگر قابلیت های آن می توان به اشتراک گذاری فایل های خود با دوستان،رایت آنها وحتی قرار دادن آنها در USB اشاره کرد.این نرم افزار میتوانید انواع ویدیوها را که مربوط به دوربین‌ها ، موبایل و دیگر فایل‌های ویدیوی می‌باشد را ویرایش کنید و تغییراتی را در آنها انجام دهید.PC

(بیشتر…)

دانلود

دانلود Elecard StreamEye Studio 1.3.131003 Portable

9898 دانلود Elecard StreamEye Studio 1.3.131003 Portable

Elecard StreamEye Studio 1.3.131003 | 12.8 Mb

نرم افزارElecard StreamEye Studio  برنامه ای قدرتمند و کاربردی برای حرفه ای های عرصه رسانه برای بررسی کیفیت ویدئو، حل و فصل مشکلات در جریان کد گذاری برای بهینه سازی بیشتر فشرده سازی ویدیویی  و اطمینان از انطباق با استانداردهای ویدئویی می باشد.
نرم افزار Elecard StreamEye Studio شامل، برنامه های Elecard YUVElecard StreamEye application, Elecard YUV Viewer, Elecard Video QuEst, Elecard Stream Analyzer, Elecard Buffer Analyzer. می باشد.
Elecard StreamEye Studio Pro قابلیت پیشرفته ی این ابزار ها را برای تجزیه و تحلیل جامع روی فیلم  را پیاده سازی و اجرایی می کند.

اگر شما در صنعت پردازش های ویدئویی و تصویری و برنامه نویسی هستید، بنابراین این برنامه بک جزئ لاینفک کارتان ی باشد.این برنامه ای قدرتمند برای کدگذاری ویدئویی توسط حرفه  ای های امراستفاده می شود برای اینکه نه تنها این برنامه از جزییات فرمت هایی چون   (MP4، MP2، و غیره)، بلکه از  جزئیات  Core codec ها نیز پشتیبانی میکند.

(بیشتر…)

دانلود

دانلود BlackMagic Design Davinci Resolve 11.1.2

Black دانلود BlackMagic Design Davinci Resolve 11.1.2

BlackMagic Design Davinci Resolve 11.1.2 | 214 MB
نرم افزارDaVinci Resolve 11 ترکیبی از پیشرفته ترین ابزار های تصحیح رنگ را به همراه با ویرایش چندین لایه حرفه ای فیلم را به شما عرضه می کند. با استفاده از این برنامه دیگر قادر به  ویرایش، تصحیح رنگ ، کامل کردن پروژه خود ازسیستم خودتان می باشید. ونیازی به صرف هزینه های هنگفت ندارید. Davinci Resolve  از قابلیت های ویرایش سطح بالایی از جمله دراستودیو ها و خط تولید فیلم هالیوود برخوردار است. با این نرم افزار می توان رنگ فیلم  را تصحیح نمود!
از ویژگی های دیگر این برنامه می توان به نوآوری، سازگاری، سرعت و کیفیت خارق العاده تصویریست  که این برنامه برایتان فراهم می کند  و این ویژگی ها انرا به برنامه شماره ی یک برای ویرایش و تصحیح رنگ فیلم های هالیوودی بدل ساخته است.
(بیشتر…)

دانلود