دانلود بازی اکشن 3D Zombie Crisis 3 برای آیفون

۳D Zombie Crisis 3 نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته اکشن برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما , فرد و اسلحه مورد نظر خود را انتخاب میکنید و به یک شرکت خراب شده و دور افتاده میروید و …

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید استراتژیک Brave Guardians برای آیفون

Brave Guardians نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته در سبک استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما باید با استفاده از فرماندهان دیگر به دشمنان خود حمله کنید و نزارید به منطقه های شما نفوذ کنند .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی سرگرم کننده Rotten Egg برای آیفون

Rotten Egg نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما یک تخم مرغ را هدایت و کنترل میکنید و باید نزارید این تخم مرغ به زمین بیافتد .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی استراتژیک Bowman War برای آیفون

Bowman War نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته در سبک استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . شما در این بازی نقش فرمانده دزدان دریایی رو دارید که باید با استفاده از مهارت های خود به دشمن حمله کنید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی سرگرم کننده Angry business man برای آیفون

Angry business man نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . داستان این بازی از این قرار است که اقای پر کار ما همیشه دیر به اوتوبوس میرسد و …

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی استراتژیک Titan Souls برای آیفون

Titan Souls نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته در سبک استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است .  در این بازی زیبا شما باید از منطقه های جنگی خود محافظت کنید و نزارید دشمنان به شما نفوذ کند .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید Cooking Mama برای آیفون

Cooking Mama نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است آیا شما هم عاشق بازی های مدیریتی هستید ؟ پس عجله کنید این بازی یکی از بهترین بازی های مدیریتی است .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی اکشن Doodle Wars Modern Warfare برای آیفون

Doodle Wars Modern Warfare نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب اکشن و استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی نقش یک فرمانده رو دارید که باید با استفاده از سربازان خود به دشمن خود حمله کنید و دشمنانتان را شکست دهید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید و استراتژیک Tiny City برای آیفون

Tiny City نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما تقریبا نقش یک شهردار رو دارید که باید در شهر آرامش ایجاد کنید . فضای سبز و … بسازید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید Hello Moto برای آیفون

Hello Moto نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب موتورسواری برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا شما نقش یک پسر بچه ای را دارید که باید با استفاده از موتور از جاهای پرشیب و دراز بگذرید و به مرحله های بالاتر بروید .

ادامه‌ی خواندن