دانلود بازی ترسناک Cryptic Escape برای آیفون

Cryptic Escape نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب و التبه اکشن و ترسناک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . شما باید در این بازی زیبا و جذاب با استفاده از مهارت های خود به مرحله های بالاتر بروید و از این بازی لذت ببرید

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی موتورسواری Chaos Ride Episode 2 برای آیفون

Chaos Ride Episode 2 نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب موتورسواری برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . شما در این بازی زیبا موتورسواری را با سرعت ۶۰۰ مایل در ساعت تجربه میکند پیشنهاد میکنیم این بازی زیبا را از دست ندهید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی Stunt Gal برای آیفون

Stunt Gal نام یک بازی جذاب و بسیار بسیار زیبا سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا شما نقش یک دختر رزمی کار را دارید که باید با استفاده از مهارت های خود به مبارزه بپردازید و به مرحله های بالاتر بروید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی اکشن Call Of Duty Heroes برای آیفون

Call Of Duty Heroes نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب و التبه بسیار اکشن برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا و جذاب شما نقش یک فرمانده را دارید که باید با استفاده از سرباز ها و مهارت های خود با دشمن مقالبه کنید و به مرحله های بالاتر بروید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی سرگرم کننده Fruit Rush برای آیفون

Fruit Rush نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب و سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما باید میوه های هم رنگ را کنار هم قرار دهید و آن ها را بترکانید و از این بازی زیبا و جذاب لذت کافی را ببرید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید Subway Surfers Newyork برای آیفون

Subway Surfers Newyork نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب و التبه سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . حتما شما هم این بازی بسیار زیبا را میشناسید , این بار شرکت سازنده این بازی در شهر نیویورک را منتشر کرده است . امیدوارم از این بازی لذت ببرید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی سرگرم کننده Little Starfish برای آیفون

Little Starfish نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . شما باید با استفاده از مهارت های خود مرحله های زیبای این بازی رو پشت سر بگذارید و به مرحله های بالاتر بروید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید و جذاب Light Apprentice برای آیفون

Light Apprentice نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته بسیار هیجان انگیز برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی بسیار زیبا و جذاب شما نقش یک پسرک کوچک را دارید که باید با استفاده از مهارت های خود با دشمنان خود به مبارزه بپردازید و آن ها را شکست دهید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید Doodle Soccer برای آیفون

Doodle Soccer نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب و سرگرم کننده و التبه فانتزی برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی بسیار زیبا و جذاب شما باید تیم مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و با آن تیم به رقابت بپردازید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی فانتزی Fly By برای آیفون

Fly By نام یک بازی بسیار بسیار زیبا و جذاب در سبک شبیه سازی و فانتزی برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . شما در این بازی بسیار زیبا باید کنترل یک پشه را به عهده میگرید و باید ….

ادامه‌ی خواندن