دانلود بازی جدید Evolution Battle for Utopia برای آیفون

Evolution Battle for Utopia نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته در سبک استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا شما مقرر های خود را میسازید و با دشمن به جنگ میپردازید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید Cooking Mama برای آیفون

Cooking Mama نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا شما نقش یک آشپز کوچک را دارید که باید با استفاده از مهارت های خود آشپزی کنید و از بازی لذت ببرید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید Doodle Smash برای آیفون

Doodle Smash نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا و جذاب شما نقش یک دختر بچه کوچک را دارید که باید با استفاده از مهارت های خود به بازی بپردازید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید و سرگرم کننده Back To Eggs برای آیفون

Back To Eggs نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا شما باید جوجه های یک رنگ رو به دقت بزنید و به مرحله های بالاتر بروید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید Demon Avengers برای آیفون

Demon Avengers نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی زیبا شما باید با استفاده از مهارت های خود به دشمن حمله کنید و آن را شکست دهید و به مرحله های بالاتر برید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی اکشن 3D Zombie Crisis 3 برای آیفون

۳D Zombie Crisis 3 نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته اکشن برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما , فرد و اسلحه مورد نظر خود را انتخاب میکنید و به یک شرکت خراب شده و دور افتاده میروید و …

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی جدید استراتژیک Brave Guardians برای آیفون

Brave Guardians نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته در سبک استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما باید با استفاده از فرماندهان دیگر به دشمنان خود حمله کنید و نزارید به منطقه های شما نفوذ کنند .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی سرگرم کننده Rotten Egg برای آیفون

Rotten Egg نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . در این بازی شما یک تخم مرغ را هدایت و کنترل میکنید و باید نزارید این تخم مرغ به زمین بیافتد .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی استراتژیک Bowman War برای آیفون

Bowman War نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته در سبک استراتژیک برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . شما در این بازی نقش فرمانده دزدان دریایی رو دارید که باید با استفاده از مهارت های خود به دشمن حمله کنید .

ادامه‌ی خواندن

دانلود بازی سرگرم کننده Angry business man برای آیفون

Angry business man نام یک بازی جدید و بسیار بسیار زیبا و جذاب و البته سرگرم کننده برای سیستم عامل های آیفون و آیپد است . داستان این بازی از این قرار است که اقای پر کار ما همیشه دیر به اوتوبوس میرسد و …

ادامه‌ی خواندن