dars asia repair

mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندیدسرور های دنیا و پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین قیمت هایی بسیار مناسب است.
همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com


mihanwebhost
paneldomain

آخرین پست‌ها (بخش بازی استراتژیک)

دانلود For The King بازی برای پادشاه برای کامپیوتر

For.The .King 1 دانلود For The King بازی برای پادشاه برای کامپیوتر
For The King

For The King یک بازی استراتژیک نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو بازی سازی IronOak Games در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.در سرزمین های پادشاهی Fahrul آشوب عجیبی به پاست و دلیل آن نیز کشته شدن پادشاه آن سرزمین توسط شخصی ناشناس می باشد و با کشته شدن پادشاه این سرزمین یک هرج و مرج عجیبی در آن سرزمین به پاست.و ممکن است حوادث بسیار بدتر از این در این قلمرو اتفاق بیفتد و در این بین ملکه آن سرزمین در طی یک نامه از وجود یک اتفاق و لعذابی بسیار بد خبر می دهد و حال شما باید در این بازی جناح خود را مشخص کرده و با نیرو هایی که در اختیار دارید به سرزمین های دشمنانتان حمله کرده و آنها را به تصرف خود در بیاوریدو همچنین می توانید با مذاکره بین دیگر گروه ها می توانید اتحاد خود و قدرت خود را بسیار بالا ببرید.این بازی دارای یک گیم پلی زیبا و جذاب می باشد که شما می توانید این بازی را هم اکنون از میهن دانلود دانلود نمایید.

دانلود

دانلود Unclaimed World بازی جهان تصرف نشده برای کامپیوتر

Unclaimed World 1 دانلود Unclaimed World بازی جهان تصرف نشده برای کامپیوتر
Unclaimed World

Unclaimed World بازی که در سبک شبیه ساز استراتژیک می باشد که توسط استودیو بازی سازی  Refactored Games OÜ در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.شما در سال ۲۲۳۸ قرار دارید و جایی که پس از نابودی زمین انسان ها در تلاش برای تصرف یک سیاره دیگر هستند که بتوانند در آنجا سکونت کنند و در آنجا زندگی نماییند البته برای رسیدن به این سیاره انسان ها یک سفر صد ساله را پیموده اند که به سیاره مربوطه برسند و در آنجا سکونت کنند حال شما باید در این بازی نقش مدیریتی را ایفا کرده و با تولید محصولات و کنترل بر منابع مهم انسان و مدیریت بر آنها دوباره این انسان را به دوران اوج که زمانی در سیاره زمین داشتند در این سیاره برسانید.شما در این بازی شاهد یک مدیریت بسیار قوی خواهید بود که باید در یک جنگ بی نظیبر با طبیعت رو به رو شده و در این نبرد به پیروزی برسید.شما باید در ایبن بازی از تمام فرصت هایی که برایتان پیش می آید استفاده کرده و نهایت بهره را ببرید.

دانلود

دانلود EADOR IMPERIUM بازی امپراطوری روکتا برای کامپیوتر

EADOR.IMPERIUM.1 دانلود EADOR IMPERIUM بازی امپراطوری روکتا برای کامپیوتر
EADOR IMPERIUM

EADOR IMPERIUM بازی که در سبک استراتژیک نقش آفرینی است و توسط استودیو بازی سازی  Snowbird Games در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.شما در این بازی باید از قلمرو خود در برابر تعداد بسیار عظیم دشمنانی که دارید محافظت کنید و آن را در برابر آسیب های که ممکن به آن برسد محافظت نمایید و این کار تنها با داشتن نیرو های قوی و برجسته امکان پذیر است.شما در این بازی نیروهای قوی را استخدام کنید و با استفاده از این نیرو ها یک ارتش قوی در مقابل دشمنان خطرناک خود بسازید و در برابر آنها از قلمرو خود دفاع نمایید.شما در این بازی در نقش یک جوان که به تنهایی زندگی می کنند در صلح و آرامش زندگی می کنید ولی در یک روز سربازان قصد حمله به سرزمین شما را می کنند و بلرای اینکار ابتدا وارد خانه شما می شوند و معلم شما را به طرز فجیعی به قتل می رسانند و شما در قبال کار آنها تصمیم میگ یرید که انتقام خون معلم خود را از این افراد بگیرید.

دانلود

دانلود Hello Neighbor بازی سلام همسایه برای کامپیوتر

Hello Neighbor 258 دانلود  Hello Neighbor بازی سلام همسایه برای کامپیوتر
Hello Neighbor

Hello Neighbor بازی که در سبک ماجراجویی استراتژیک می باشد و توسط استودیو بازی سازی : tinyBuild در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.باز به گونهای می باشد که یک سری از دزد ها به خانه شماا و همسایه ها حمله کرده و در پی یافتن اسرار و گنجینه های ترزشمندی که در خانه وجود دارد می گردند و حال وظیفه شما در این بازی این است که نگذارید این دزد ها به خواسته و هدف شوم خود برسند و با هوش و ذکاوت خود این کار را از آنها بگیرید.شما در این بازی لذت زیبای پریدن از بالا و رفتن به حیاط خلوت همسایه ها را می برید البته باید کاملا مراقب باشید که خرس هایی که در آن حیاط وجود دارند به شما آسیبی نزنند.این بازی دارای یک گیم پلی بسیار خوب باشد که می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند همچنین شما با محیط گرافیکی خوبی که دارد می تواند شما را به خود جذب نماید.هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از میهن دانلود دانلود نمایید.

دانلود

دانلود Dawn of Andromeda بازی سحر اندروما برای کامپیوتر

dawn of adromeda 1 دانلود Dawn of Andromeda بازی سحر اندروما برای کامپیوتر
Dawn of Andromeda

Dawn of Andromeda بازی که در سبک استراتژیک می باشد و توسط استودیو بازی سازی Iceberg Interactive در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.سرزمین اندوراما یک سرزمین فضایی در کهکشان قرار دارد که دوران بسیار سختی را گذرانده و تمدن ین کهکشان در حال نابود شدن می باشد و این وظیفه شماست که این کار را انجام دهید شما در این بازی وظیفه دارید که دوباره تمدن این سیاره فضایی را برگردانید و تمدن را در این سیاره زنده کنید و از خطراتی که در کمین این سیاره است نجات دهید و مراقبت کنید.شما در این بازی می توانید با یک تفکر آزاد و خلاقانه در نقش یک امپراطوری به سبک واقعی ایفای نقش کنید و در این سرزمین فرمانروایی کنیدحتی می توانید در این بازی با سایر سیارات دیگر به گفتگو بپردازید و در مورد تکنولوژی های روز و اختراعات به بحث و تبادل نظر بپردازید و شما می توانید که ناوگان خود را قدرتمند کرده تا هیچ دشمنی نتواند به خود اجازه حمله به شما را دهد.

دانلود

دانلود RimWorld بازی ریمورد برای کامپیوتر

RimWorld 1 دانلود RimWorld بازی ریمورد برای کامپیوتر
RimWorld

RimWorld بازی که در سبک استراتژیک شبیه ساز می باشد و توسط استودیو بازی سازی Ludeon Studios در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.یک بازی در سبک علمی تخیلی می باشد که توسط یک هوش مصتنوعی بیان می شودآغاز بازی بدین گونه می باشد که سه نفر از بازماندگان کشتی فضایی که در یک حادثه ناگوار سقوط و تمام خدمه آن کشته شدند آغاز می شود و فقط سه نفر از آن کشتی فضایی جان سالم به در برده اند و حال در دنیایی عجیب و غریب و ناشناخته گرفتار شده اند و حال زندگی آنها به شما بستگی دارد و با یک اشتباه شما آنها به کام مرگ می روند شما در این بازی باید مدیریت آنها را در دست بگیرید و هدایتشان کنید.این سه فضانوارد که گرفتار این محیط شده اند باید سالیانسال در این مکان زندگی کنند و برای زندگی نیاز به خوراک سر پناه و بیماری و …. است و شما با امکاناتی که در اختیار دارید باید این زندگی را در آن محیط هموار کنید تا زنده بمانند.

دانلود

دانلود From the Depths بازی از اعماق برای کامپیوتر

From the Dephts 258 دانلود From the Depths بازی از اعماق برای کامپیوتر
From the Depths

From the Depths بازی که در سبک ماجراجویی استراتژیک می باشد و توسط استودیو بازی سازی  Brilliant Skies Ltd در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.شما در این می توانید انواع ادوات نظامی از جمله کشتی قایق و هواپیمای جنگی را ساخته و هدایت این ادوات را برعهده بگیرید و با این اسباب نظامی به جنگ با دشمنانتان رفته و آنها را نابود سازید این بازی در ی محیط بسیار وسیع اجرا می گردد و دارا انواع نوع بازی در این بازی می باشید مانند شکل مرحله ای بازی که دارای بیش از 1000 جزیره می باشد و قسمت داستانی بازی با 15 مرحله و هر کدام در 8 جناح مختلف شکل می گیرد این بازی از ویژگی های مهم آن به اوج خشونت و حملات هوایی به دشمنان می توان نام برد که هیجان ذا به بازی می آورد شما ممکن است مورد حمله غافلگیر کننده دشمن قرار گیرید که باید در مقابل آنها ایستادگی کرده و آنها را شکست دهید و پیروز این میدان نبرد باشید.

دانلود

دانلود Parkitect بازی معماری پارک برای کامپیوتر

mihan 09090 دانلود Parkitect بازی معماری پارک برای کامپیوتر
Parkitect

Parkitect یکی از جذاب ترین بازی های ارائه شده توسط گروه بازی سازیTexel Raptor می باشد. این بازی در سال 2016 منتشر شده است و در سبک مدیریتی است.  داستان بازی از این قرار است که شما می خواهید یک پارک جدید بسازید و با راه اندازی شهر بازی جدیدی به کسب درآمد بپردازید. هر چقدر که میزان بازدید کنندگان از شهر بازی شما بیشتر باشد ، بلیط های بیشتری فروخته خواهد شد و درآمد شما هم افزایش پیدا می کند. اما بازدید کنندگان به همین راحتی به شهر بازی تان نخواهند آمد. باید سعی کنید علاوه بر زیباسازی محیط پارک ، از دستگاه های جدید هم استفاده کنید؛ از roller coaster گرفته تا ترن هوایی و به این ترتیب بازدید کنندگان را راضی نگه دارید. همچنین باید داخل پارک سیستم حمل و نقل مناسبی را برای تردد افراد در نظر بگیرید. شما در این پارک باید همه امور را مدیریت کنید و هدف نهایی شما جذب مشتری بیشتر و گسترش شهر بازی تان می باشد.

دانلود

دانلود Realpolitiks بازی سیاست واقعی برای کامپیوتر

MIHAN 010 دانلود Realpolitiks بازی  سیاست واقعی برای کامپیوتر
Realpolitiks

Realpolitiks جدیدترین بازی منتشر شده از شرکت ۱C Company می باشد. در این بازی که در سبک استراتژیک می باشد، شما باید یک کشور اروپایی را در شرایط دشوار جنگی مدیریت کنید. همانند بسیاری از بازی های استراتژیک ، می توانید مجموعه قوانینی را بر کشور تحت حکومت وضع کنید؛ می توانید روش دموکراسی را در پیش بگیرید و آزادی دهید ، روش استبدادی را انتخاب کرده و ملت خود را تحت سخت ترین قوانین اداره کنید و یا اینکه دائما بخوهید بر کشور های دیگر تاخته و کشور گشایی کنید. همانند یک سیاست مدار واقعی ، باید از تمامی ابزار های موجود استفاده کنید و به مدیریت کشور بپردازید. شما در این بازی باید علاوه بر قدرت دیپلماسی ، قدرت نظامی و اقتصادی خودتان را نیز افزایش دهید و به رقابت با سایر کشور ها بپردازید. در طول بازی مشکلات بسیاری گریبان گیر شما خواهند شد؛ از بحران های اقتصادی و تروریسم گرفته تا بیماری های همه گیر شما را به چالش خواهند کشید و این شما هستید که باید با اتخاذ راهبرد های درست ، کشور  خود را در یک مسیر درست قرار دهید و علاوه بر تامین رفاه و امنیت برای مردم خود ، به یک ابر قدرت بین المللی تبدیل شوید.

دانلود

دانلود Constellation Distantia بازی صورت فلکی دیستنسیا برای کامپیوتر

Mihannnn20 دانلود Constellation Distantia بازی صورت فلکی دیستنسیا برای کامپیوتر
Constellation Distantia

Constellation Distantia بازی جدیدی است که در سبک اکشن از شرکت بازی سازی Skanerbotten منتشر شده است. جریان بازی در میان منظومه های مختلف اتفاق می افتد و بسیار شبیه به فیلم های علمی تخیلی تولید شده در سینمای هالیوود است. شما باید از بین سفینه های مختلف یکی را انتخاب کنید و آزادانه به اکتشاف در منظومه ها بپردازد. سفینه ها گونه های متفاوتی دارند. نخستین نوع که قدتمندترین آن ها می باشد ، مخصوص طی مسافت ها بین ستاره ها و منظومه ها و دومین نوع سفینه ها مخصوص کار های معمولی طراحی شده است. این بازی 50 مرحله دارد و با عبور از مراحل مختلف بر جذابیت بازی افزوده می شود..همچنین شما در این بازی با عبور از مراحل برای مرحله بعد به شما یک سری اطلاعات در اختیار شما قرار می دهد و این مزیت به این دلیل است شما باید به خوبی داستان بازی را دنبال کنید تا در مرحله های بعدی در معماهای پیچیده بتوانید از آن داستان کمک بگیرید

دانلود

از میهن دانلود حمایت کنید!
mwh mwh