asia

آخرین پست‌ها (بخش بازی ماجرایی)

دانلود بازی Anna

|نقد از میهن دانلود – فارسی |

نام بازی: Anna
پلتفورم : pc
ژانر: Adventure, Indie
زبان: English
تاریخ انتشار : N/A
ناشر: Dreampainters
سازنده : ۲۵۱ Games
درجه بندی سنی : +۱۲

 

بازی Anna یک بازی جذاب ماجراجویی است که در یک نجاری دورافتاده در جای بسیار مرتفعی ازکوه های ایتالیا قرار گرفته است. این بازی گیمرها را حسابی به چالش می کشد. در این بازی باید به دنبال سرنخ هایی بگردید اما در راه پیدا کردن سرنخ ها و کشف معماها با مشکلات بزرگ و پیچیده ای برخورد می کنید. ممکن است این مشکلات، قتل های زنجیره ای باشد که وحشت شما را برنگیزد و ممکن است قهرمان بازی شما در این ماموریت ها و در مبارزه با دشمنان سرسخت سلامتی اش به خطر بیفتد. در اینصورت شما می توانید از لوکیشن آن قسمت از بازی خارج شوید و به جای جدید دیگری بروید تا رازهای جدیدی را کشف کنید.

دانلود

دانلود بازی Styx Master of Shadows

Styx Master of Shadows (1)

 

بازی Styx: Master of Shadows یک بازی اکشن و ماجراجویی و البته ترسناک است که براساس المان های RPG طراحی و ساخته شده است. در این بازی جذاب شما نقش یک دیو (یا جن) به نام Goblinرا دارید که بیش از دو قرن عمردارد. این دیو اولین دیو دنیا بوده است وسلطان یا رئیس همه ی دیوها ست. این دیو، سلطان سایه ها، سلطان دزدها و سلطان قاتلان است. این دیو روی یک برج بسیار بلند به نام Akenash ، زنگی می کند، جایی که انسان ها و الف ها ازیک درخت کهربا محافظت می کنند و سعی می کنند این درخت را از چشمان Goblin مخفی کنند. این درخت معدن کهربا ست و اگر Goblin از وجود چنین درختی آگاه شود خیلی سریع به سراغ آن می رود تا کمی از طریق آن درمورد آینده اش اطلاعاتی بدست آورد و همچنین بیشتروبیشتر در مورد خلقت و به وجود آمدنش بداند.یادتان نرود که شما در نقش Goblin بازی می کنید. همانطور که دارید از برج بسیار بلند Akenash بالا می روید احساس سرگیجه می کنید ولی از منظره ی عمودی برج بسیار لذت می برید. در این بازی باید به مامریت های بسیار زیادی خواهید رفت واهداف زیادی در سردارید که باید برای رسیدن به آنها تلاش زیادی بکنید.همانطور که از پله های برج بالا می روید یبه یاد قتل هایی که انجام داده اید می افتید.در اینجا اطلاعات در مغزتان ریکاوری می شود. دوباره به یاد دزدی هایی که کرده اید می افتید ،به یاد…. و کم کم تکه های پازلی که در مغز تان ساخته اید جمع می کنید و به هم می چسبانید تا بلکه بتوانید در مورد نژاد و آفرینش خود چیزی بفهمیدهمه ی مرحله ها باز هستند و باید از راه های مختلف و راهکارهای متفاوت به اهدافتان دست پیدا کنید.بنابراین شما آزادید تا هر مرحله را انتخاب کنید و مختارید تابهترین و مناسب ترین استراتژی را برای رسیدن به اهدافتان و به اتمام رساندن ماموریت ها برگزینید. باز هم فراموش نکنید که شما Goblin هستید، اگر هدفتان بسیار بزرگتر از قدوقواره تان است ولی شما خیلی خوب می دانید که می توانید از عهده ی هر کاری برآیید. می توانید نامرئی شوید و خیلی آرام و بی صدا به این طرف و آن طرف بروید بدون اینکه کسی متوجه شما شود (مانند بازی Orcs and Men ). چون هدفتان بسیار مهم است می توانید با نیروی فوق العاده و جادویی تان همه چیز و همه کس را از سر راه بردارید واز بین ببرید.

دانلود

دانلود بازی The Wolf Among Us Episode 4 In Sheeps Clothing

The Wolf Among Us Episode 4 In Sheeps Clothing (1)

مژده به طرفداران بازی The Wolf Among Us . بالاخره اپیزود ۴ این بازی هم به جهان بازی عرضه شد. نسخه ی چهارم این بازی بسیار پیشرفته تر است. هم از نظر کاراکترهای گوناگون و پرقدرت و هم از نظر پیچیدگی بازی. این بازی معماها و راز و رمزهای زیادی در خود دارد که شما باید آنهار کشف کنید. همانطور که می دانید این بازی افسانه ایست. اپیزود قبلی (۳) این بازی آنجا تمام شد که متوجه شدیم چه کسی قاتل اصلی است و فرمان قتل صادر کرده است. این قاتل همان مرد کلاهبردار(Crooked Man) بود که بدنش پر از زخم های شکنجه بود. او همیشه قانون شکنی می کرد. او انسان بدجنسی بود و از پناهندگان ناامید و بیچاره سوء استفاده می کرد و آنها را با زیرکی به سمت خود می کشید. در واقع او را پادشاه ظلم و ستم نامیده بودند و جرم های بسیار سنگینی انجام داده بود.کمی که بگذرد ظاهر این مرد کلاهبردار و قاتل حرفه ای را خواهید دید. در این اپیزود بیشتر به پیدا کردن رد پایی از او پرداخته می شود تا دستگیر شود. این مرد بسیار باهوش است و خود را انسان خوبی جلوه می دهد ولی پشت این چهره ی درستکار و خوب چهره ی کثیف و ظالمی نهفته است. شما باید او را دستگیر کنید. این طرف قضیه هم شخصی به نام Bigby وجود دارد که می خواهد با Crooked Man خشن و ظالم روبرو شود و با او که چند جا ازبدن قهرمان داستان ما را با بی رحمی تمام شکست و او را در اپیزود ۳ به حال خود رها کرد، مبارزه کند.اگر نسخه ی ثبلی را خیلی وقت پیش بازی کردید و حضور ذهن ندارید که در نسخه ی قبلی دقیقا چه اتفاقاتی افتاده است و الان باید چکار کنید باید بگوییم که شما می توانید با شخصیتی به نام Snow White گفتگو کنید. او شما را در راه رسیدن به اهدافتان راهنمایی می کند و مسیر درست را به شما نشان می دهد. او به شما چند صحنه را نشان می دهد که Bigby وارد مکان هایی می شود تا بتواند سرنخ و اثری از Crooked Man بدست آورد. او هرکسی را که بخواهد به این مدارک دست پیدا کند را به سختی کتک می زند و در هر مکانی که اثری از او بدست بیاورد با زیرکی علامت گذاری می کند که بعدا آنها را مورد آزمایش قرار دهد. او طوری این مکان ها را نشانه گذاری می کند که کسی متوجه نشود.

دانلود

دانلود بازی Final Cut The True Escapade

Final Cut The True Escapade (1)

با بازی The True Escapade می توانید یک ماموریت و پروژه ی نا تمام را به اتمام برسانید. این بازی تم ماجراجویی-جنایی دارد. در این بازی یک مبارز وجود دارد که شما باید به او کمک کنید تا با دشمنان شرور و بدذات مبارزه کند. اما در این بازی ناگهان اتفاقی رخ می دهد که جنگجوی شما مظنون درجه یک قتل قرار می گیرد که انگیزه ی آدم ربایی داشته است. شما باید تمام تلاشتان را انجام دهید ، خودتان به طور سری این پرونده را به دست بگیرید و به دنبال قاتل یا قاتلین اصلی باشید، آنها را تحویل قانون دهید تا خود را تبرئه کنید. در این بازی معماهای بسیاری وجود دارند که باید آنها را یک به یک حل کنید تا به سرنخ های مهم دست پیدا کنید. بازی جذاب، اکشن و جنایی The True Escapade را هرچه زودتر دانلود کنید و از آن لذت ببرید. این بازی را به دوستانتان نیز معرفی کنید.

دانلود

دانلود بازی Runners SteamRip LettPlay

Runers (1)

بازی Runers یک بازی اکشن و جذاب است که گیمرها باید دیوها و هیولاهای بدذات این بازی را پیدا کنند و باآنها و البته با رئیس های انها مبارزه کنند. گیمرها باید مرحله هایی که در آن دیوها را پیدا کردند و با انها مبارزه کردند را پشت سر بگذارند و بعد نشان های مرموزی را کشف کنند تا با آنها ۲۸۵ طلسم خاص و منحصر به فرد را به وجود آورند. وقتی که طلسم جدیدی را در ‘Runopediya’ ایجاد کردید یک عنوان مربوط به این طلسم پدیدار می شود. سعی کنید تمام این طلسم ها را بسازید. اما باید همیشه مراقب باشد. در این بازی آپشن های زیاد و المان های جدیدی موجود است که قابل تکرار هستند. گیمرها می توانند سبک و شخصیت بازی شان را انتخاب کنند مثلا می توانند یک تیرانداز ماهر باشند، در یک فاصله ی مشخص(این فاصله نه نزدیک است و نه دور) با دشمنان مبارزه کنند یا می توانند در فاصله ی نزدیک با دشمن مبارزه کنند. هر مرحله چیزهای ناشناخته و صحنه های جالبی دارد. هر مرحله زیبایی های خاص خود را دارد. هیچ چیز تکراری در مرحله ها وجود ندارد. هر مرحله به طور مجزا صحنه ها یا کاراکترهای خاص خود را دارد.

دانلود

دانلود بازی Kinetic Void

Kinetic.Void (1)

در اینجا می خواهیم یک بازی جذاب ماجراجویی و سه بعدی را به گیمرهای حرفه ای معرفی کنیم. این بازی مهیج Kinetic Void نام دارد. در این بازی شما در فضا و در یک سفینه ی فضایی قرار دارید و شما در این بازی می توانید سفینه ی خود را به تنهایی بسازید. می توانید سفینه های ساده را بسازید که دارای یک کابین خلبان یا اتاق فرمان، بدنه ی سفینه و موتور سفینه را بسازید و البته در سفینه ی خود جایی را برای مهمات و همچنین جایی برای برجک شلیک توپ ها و اسلحه ها تعبیه کنید تا بتوانید در مواقع لزوم به راحتی با دشمنان بجنگید. در جنگ با دشمنان ممکن است قطعه یا قطعاتی از سفینه ی شما آسیب ببیند و حتی ممکن است نابود شود که شما باید هر جه سریعتر آن قطعه را عوض کنید. نکته ی دیگری در این بازی وجود دارد و شما باید آن را بدانید این است که اگر با سرعت زیاد به طرف سیارک ها بروید و به آنها برخورد کنید به احتمال زیاد سفینه ی شما آسیب جدی می بیند پس اگرهم با سرعت بسیار بالا هم در فضا حرکت می کنید باید مراقب ستاره های کوچک یا سیارک ها باشید که به آنها برخورد نکنید. شما می توانید در بازی Kinetic Void از یک ژنراتور پرقدرت برای ایجاد جاذبه ی مصنوعی در اطراف سفینه تان استفاده کنید. این جاذبه ی مصنوعی هم از سفینه ی شما محافظت می کند و هم به سفینه ی شما اجازه می دهد که آزادانه در فضا حرکت کند. در واقع اگر بخواهیم این بازی را به طور مختصر و مفید توصیف کنیم باید بگوییم که سه مد مجزا و جالب در این بازی وجود دارد. این مدها عبارتند از: مد ساخت(ساخت سفینه با تمام اجزایش)، مد کاوش و مد جنگ. این بازی در ۲۱ نوامبر در جهان بازی منتشر شد.

دانلود

دانلود بازی Craft The World

Craft The World (1)

Craft The World یک بازی منحصر به فرد از استراتژی سندباکس است در این بازی سیاه چال های زیاد به همراه نگهبان مخصوص به آنها (این نگهبانان دیو ها و غول ها هستند)، حیوانات وحشی ، زامبی ها، ارواح، عنکبوت های غول آسا و قلعه ی کوتوله ها وجود دارد. شما در این بازی جذاب به طور رندوم با موجودات عجیب و غریب و خطرناکی روبرو می شوید، قلعه ی کوتوله ها را می سازید واز کوتوله ها برای مبارزه با دشمنانتان کمک می گیرید، منابع زیادی را جمع می کنید و از هر ابزار نظامی و هر سلاحی که برای از بین بردن این موجودات بدذات لازم دارید می توانید استفاده کنید. نکته ی جالبی که در مورد قلعه ی کوتوله ها وجود دارد این است که هرچیزی در این قلعه ی بنا شده وجود دارد مثلا برای راحتی کوتوله ها مبلمان ، تخت خواب و میز غذاخوری تعبیه شده است. این قلعه اتاق های زیادی دارد که هر کوتوله اتاق مخصوص به خود را دارد. این قلعه دکوراسیون بسیار جالب و زیبایی دارد.

دانلود

دانلود بازی Frozen Synapse Prime

Frozen Synapse Prime (1)

بازی Frozen Synapse Prime یک بازی جذاب است که دو تیم در آن حضور دارند و به هم شلیک می کنند. یک گروه شما هستید و گروه دیگر رقیبتان است. در این بازی تکنیک و تاکتیک پایه و اساس بازی است. شما باید مدام در این بازی تکنیک ها و تاکتیک هایتان را عوض کنید. چون اگر قفط با یک تاکتیک پیش بروید و با رقیبتان مبارزه کنید گروه رقیب خیلی زود متوجه تاکتیک شما می شود و بر اساس ان به شما حمله می کند و شما را شکست می دهد. پس باید به دنبال تاکتیک ها و راه های جدید باشید تا رقیبانتان را غافلگیر کنید و آنها را شکست دهید. در اصل گروه شما گروه مقاومت است و از شهری که در آینده قرار از ساخته شود مراقبت می کنید. نام این شهر Markhov Geist است. این بازی را تک نفره انجام می دهید و هر سناریوی این بازی را با همان گروه اصلی و ثابت خود انجام می دهید. شما به تنهایی و همزمان می توانید گروهتان را اداره کنید و با گروه رقیب مبارزه کنید. هدف تیم رقیب شما این است که اجازه ندهد این شهر ساخته شود. تیم شما و تیم رقیب در یک محدوده و منطقه ی کوچک قرار دارید و به طرف هم تیراندازی می کنید. این منطقه دیوارهای زیادی دارد که شما و رقیبتان پشت این دیوارها سنگر می گیرید و در زمان مناسب به طرف همدیگر تیراندازی می کنید. سربازان شما تیراندازهای ماهری هستند و سلاح های متنوع و البته ویرانگر دارند. سلاح هایی مانند تفگ شکاری، تفنگ لیزری، رولور، راکت، بمب و … در اختیار دارند. راکت ها را از طریق دستگاه راکت انداز پرتاب می کنید. سربازان شما عملا ناشنوا هستند و هیچ کاری را با اراده خودشان نمی توانند انجام دهند. تنها کاری که آزادانه می توانند انجام دهند این است که فقط می توانند ماشه ی تفنگ را بکشند. حتی شما می توانید آنها را طوری برنامه ریزی کنید که حتی این کار ار هم نتوانند انجام دهند. هر زمان که بخواهید می توانید به آنها دستور دهید که هدف را نادیده بگیرند. وقتی که بازی را آغاز کردید این کار آسان است که از طریق آزمون و خطا می توانید نقشه ی دشمن را پیش بینی کنید و جلوی حمله های احتمالی آن را بگیرید. اما این را هم بدانید که حتی رقیب شما هم استراتژی و تاکتیک خود را هر از گاهی عوض می کند و تاکتیک جدیدی را به کار می گیرد.

دانلود

دانلود بازی Tales from the Borderlands Episode 1

Tales from the Borderlands Episode 1 (1)

در اینجا می خواهیم یک بازی اپیزودیک و جذاب پرماجرا را به شما معرفی کنیم. نام این بازی Tales from the Borderlands است. حوادثی در سرزمین های مرزی اتفاق می افتد که باعث به وجود آمدن هرج و مرج می شود و این سرزمین ها را بسیار آشفته خواهد کرد. اگر بازی های خطرناک ، سفرهای ماجراجویی و حل معماهای پیچیده را دوست دارید این بازی تمام این ویژگی ها را در خود دارد. یک ویژگی خوب دیگری که این بازی دارد این است شما گیمرهای عزیز می توانید به صورت آنلاین Tales from the Borderlands را بازی کنید. پس این بازی را هرچه زودتر دانلود کنید، آن را به دوستانتان نیز معرفی کنید و از آن لذت ببرید. این بازی را می توانید تک نفره یا دونفره به همراه دوستانتان نیز انجام دهید. این بازی علاوه بر اینکه صحنه های خطرناک دارد که در آن کشت و کشتار انجام می شود کمی هم خنده دار و کمدی است. کاراکترهای بازی بعضی اوقات با هم صحبت می کنند که ممکن است حرف هایی که میان آنها ردوبدل می شود تهدید به حساب آید یا منجر به همکاری با یکدیگر شود. دو کاراکتر اصلی در این بازی حضور دارند. شما می توانید نقش Rhys (رایز) یا Fiona (فیونا) را بازی کنید. کاراکترهای دیگری نیز حضور دارند که عبارتند از: Hyperion(هیپریون) ، Pandora (پاندورا)، Zer0(زیرو) و Jack (جک) خوشتیپ. باید در اینجا اطلاعاتی راجع به این چهار کاراکتر در اختیار شما قرار دهیم تا کمی با آنها آشنا شوید. میان هیپریون و پاندورا رابطه ی عمیقی وجود دارد، زیرو هم آدم بسیار خطرناکی است و جک خوشتیپ یک تازه وارد است که به گروه این سه نفر مذکور پیوسته است. جک ادم جاه طلب و شروری ست. این گروه چهار نفره بسیار بدذات و ظالم هستند و البته در کارهایشان هم همیشه موفق هستند. آنها هر کاری که بخواهند انجام می دهند و به مردم ستم می کنند. اگر این گروه خیلی قدرتمند و ظالم هستند، فیونا و رایز هم توانایی های منحصر به فردی داند که می توانند با آنها مقابله کنند. آیا می خواهید کاراکتر رایز یک قاتل ترسناک به نظر آید یا یک نابغه ی زیرک و چرب زبان باشد؟ آیا می خواهید فیونا یک تیرانداز ماهر باشد؟ او همیشه به مردم فقیر کمک می کند. فیونا و رایز دو قهرمان قدرتمند و باهوش این بازی هستند که همیشه از مردم حمایت می کنند و با دشمنانی که قصد دارند صلح و آرامش را از مردم بگیرند به سختی برخورد خواهند کرد. همانطور که متوجه شدید این دو قهرمان مهارت ها و توانایی های خاص خود رادارند و با هم یک تیم موفق را تشکیل می دهند.

دانلود

دانلود بازی Turbo Dismount

Turbo Dismount (1)

Turbo Dismountبازی اکشن و جالبی است که در مورد شخصی به نام دکتر Dismount می باشد. دکتر دیسمونت علاقه زیادی به ماشین هایش دارد. این ماشین ها بسیار پرقدرت، زیبا و سریع هستند. شما هر کدام از ماشین های درون بازی را می توانید در اختیار بگیرید اما این کارمرحله به مرحله انجام می گیرد. هر مرحله ماشین مختص به خود را دارد و شما نمی توانید ماشین مرحله ی بعدی را در مرحله ای که در آن قرار دارید انتخاب کنید چون آن ماشین قفل شده است. مرحله به مرحله ماشین های قدرتمند تر و با توانایی های بیشتر در اختیار شما قرار می گیرد. در هر مرحله موانع و مشکلاتی وجود دارد که با ماشین مورد نظرتان باید آن موانع را رد کنید. باید مراقب باشید که ماشینتان آسیب نبیند یا اگرهم در عبور از موانع آسیب ببیند کمترین آسیب ممکن باشد چون باید تا انتهای مرحله با همان ماشین کار کنید و خبری از ماشین جدید نخواهد بود. در این بازی مهیج شما رانندگی حرفه ای اما پرخطری را تجربه خواهید کرد. مثلا در بازی افرادی وجود دارند که می خواهند به شما و ماشینتان آسیب جدی بزنند و شما را از سر راهشان بردارند تا به اهدافشان برسند. به همین دلیل است که باید تلاش کنید تا ماشینتان آسیب نبیند.

دانلود