sarzaminezaban.com

بازی جنگ خان ها

بازی

جنگ خان ها یک بازی استراتژی رقابتی با تعادل هیجان انگیز ازجهان قرون وسطی همه جانبه و در عمق مبارزه است.ساخت ساختمان ، استخدام سربازان ، تجارت با بازیکنان دیگر ، و نبرد برای سرزمین جدید؛ یک بازی مرورگر با میلیون ها نفر از بازیکنان در انتظار نفوذ خود است.
ساده در عین حال پیچیده, جنگ خان ها در قالبی طراحی شده است که حتی بی تجربه ترین بازیکن را به بازیکن جنگجو تبدیل میکند. هر کسی می تواند در قالب طرح منحصر به فرد پیشرفت کند و بطور منظم ریست می شود تا بازیکنان برتر مشخص شوند و پاداش گیرند
ایجاد یک امپراطوری - توسعه ارتش - و شکست دادن دشمنان خود .به جنگ حماسی بپیوندید و نام خود را در کتاب های تاریخ هک کنید !

ورود به بازی

پیام راشل کوری2

animation

شگفتی غربیها از این انیمیشن ایرانی پیشرفت باور نکردنی ایران درعرصه انیمیشن 3 بعدی را در این ویدیو ببنید جهت تماشای کامل این انیمیشن روی آن کلیک نمابید.
انیمیشن پیام راشل کوری 2 محصول گروه انیمیشن فاطمه زهرا(سلام ا..علیها)می باشد که با تلاش 1حدود سال و2 ماه آنهم بدون حمایت خاصی به صورت خودجوش ساخته شده است.
این انیمیشن در مدت نسبتا کوتاهی توانست طرفداران زیادی رادر داخل کشور وخارج کشور بدست آورد. این اثر با موضوع نبرد ایران ورژیم صهیونیستی ساخته شده وبه آینده ای نه چندان دور به پروزی سپاهیان اسلام می پردازد. تا به حال این اثر در کشورهای مختلفی نظیر فرانسه آمریکا ونیوزلند وآلمان به صورت خودجوش اکران گردیده است . گفتنی است این اثر خودجوش تا به حال 4 مرتبه واکنش رژیم صهیونیستی را برانگیخته است.

دانلود انیمیشن

آخرین پست‌ها (بخش بازی اکشن)

دانلود بازی Magic Cards Solitaire

Magical Battle Festa (1)

Magic Cards Solitaire یک بازی معمایی جالب است. در این بازی باید به یک elf (الف) بیچاره کمک کنید تا دوباره به دنیای خود برگردد و به زندگی اش ادامه دهد. او یک دختر بیچاره و درمانده است که از همنوعانش جدا شده است. در این بازی باید به دنبال

دانلود

دانلود بازی Mount and Blade Warband Viking Conquest

Mount and Blade Warband Viking Conquest (1)

اکنون می خواهیم یک بازی اکشن و در عین حال شبیه ساز را به شما معرفی کنیم. نام این بازی جالب Mount and Blade Warband Viking Conquest است. این بازی شما را به تاریخ کهن بریتانیا برمی گرداند. این بازی ادوار تاریک قرون وسطی را به نمایش می گذارد

دانلود

دانلود بازی Days To Die Alpha 10

7 Days To Die Alpha 10 (1)

بازی 7 Days to Die یک بازی اکشن و ماجراجویی ترسناک است. کاراکترهای این بازی در شهرهای دورافتاده پرسه می زنند تا مواد و ملزوماتی را از آنجا پیداکنند و با این مواد خام سلاح های ویرانگری مانند تفنگ ها، تله ها، سنگرها یا پناهگاه هایی را بسازند. این بازی را می توانید تنها یا با دوستانتان بازی کنید.

دانلود

دانلود بازی Guns n Zombies

Guns n Zombies (1) دانلود بازی Guns n Zombies

 

بازی Guns n Zombies یک بازی اکشن بسیار جذاب است که که در این بازی هم سروکله ی زامبی ها پیدا خواهد شد! در این بازی هم مانند بازی های دیگر که در انها زامبی وجود داشت، زامبی های ترسناک وجود دارد که شما باید برای بقا و زنده ماندن خود با آنها مبارزه کنید. بعد از پیدایش زامبی ها، جهان با مشکل بزرگ و پیچیده ای مواجه شد که برای از بین بردن این زامبی های خطرناک باید مانند آنها حملات غافلگیرانه ای را انجام دهید. شما باید مکان های زندگی آهها را پیدا کنید، در کمین بنشینید، آنها را غافلگیر کنید و از بین ببرید. البته فراموش نکنید که آنها در این بازی باهوش هستند. در این بازی باید شما مردم عادی را از شر زامبی ها خلاص کنید و آنها را نجات دهید اما این کار به راحتی امکان پذیر نیست. شما باید راههای گوناگونی را برای از بین بردن زامبی ها امتحان کنید تا بالاخره موفق شوید.

(بیشتر…)

دانلود

دانلود بازی Motorama pc

Motorama (1)

طراحان و تولیدکنندگان بازی جذاب Motorama باز هم برای طرفداران این بازی نسخه ی جدیدی را تولید کردند.در این بازی شما می توانید در 8 مد مختلف مسابقه دهید. این بازی همچنین 5 منطقه برای هر مسابقه دارد به خاطر همین این بازی، پادشاه جاده نام گرفته است.

دانلود