asia

پکیج جادوئی آموزش ان ال پی - برای اولین بار در ایران

http://www.seminarema.com/products/486-nlp.html

از 135 نفر ثروتمند اول دنیا، 131 نفرشان با ان ال پی تمرین و زندگی کرده اند برخی موارد آموزشی این پکیج: یافتن رسالت شخصی بر اساس قابلیت و توانایی های خود فرد (یافتن نقشه گنج) برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کسب موفقیت فردی رسیدن به اهداف مالی و کاری در کوتاه ترین زمان و براساس شیوه ای نوین و جهانی ارتباط موثر با دیگران و موفقیت در مذاکرات از بین بردن افکار مزاحم و از بین بردن ترس های ذهنی در این پکیج آموزشی ، شما گام به گام با آموزش همراه می شوید و تمامی تمرینات و راهکارها را در جهت موفقیت مالی و ارتباطی خود انجام می دهید


ورود به سایت

آخرین پست‌ها (بخش بازی اکشن)

دانلود بازی Styx Master of Shadows

Styx Master of Shadows 1 دانلود بازی Styx Master of Shadows

 

بازی Styx: Master of Shadows یک بازی اکشن و ماجراجویی و البته ترسناک است که براساس المان های RPG طراحی و ساخته شده است. در این بازی جذاب شما نقش یک دیو (یا جن) به نام Goblinرا دارید که بیش از دو قرن عمردارد. این دیو اولین دیو دنیا بوده است وسلطان یا رئیس همه ی دیوها ست. این دیو، سلطان سایه ها، سلطان دزدها و سلطان قاتلان است. این دیو روی یک برج بسیار بلند به نام Akenash ، زنگی می کند، جایی که انسان ها و الف ها ازیک درخت کهربا محافظت می کنند و سعی می کنند این درخت را از چشمان Goblin مخفی کنند. این درخت معدن کهربا ست و اگر Goblin از وجود چنین درختی آگاه شود خیلی سریع به سراغ آن می رود تا کمی از طریق آن درمورد آینده اش اطلاعاتی بدست آورد و همچنین بیشتروبیشتر در مورد خلقت و به وجود آمدنش بداند.یادتان نرود که شما در نقش Goblin بازی می کنید. همانطور که دارید از برج بسیار بلند Akenash بالا می روید احساس سرگیجه می کنید ولی از منظره ی عمودی برج بسیار لذت می برید. در این بازی باید به مامریت های بسیار زیادی خواهید رفت واهداف زیادی در سردارید که باید برای رسیدن به آنها تلاش زیادی بکنید.همانطور که از پله های برج بالا می روید یبه یاد قتل هایی که انجام داده اید می افتید.در اینجا اطلاعات در مغزتان ریکاوری می شود. دوباره به یاد دزدی هایی که کرده اید می افتید ،به یاد…. و کم کم تکه های پازلی که در مغز تان ساخته اید جمع می کنید و به هم می چسبانید تا بلکه بتوانید در مورد نژاد و آفرینش خود چیزی بفهمیدهمه ی مرحله ها باز هستند و باید از راه های مختلف و راهکارهای متفاوت به اهدافتان دست پیدا کنید.بنابراین شما آزادید تا هر مرحله را انتخاب کنید و مختارید تابهترین و مناسب ترین استراتژی را برای رسیدن به اهدافتان و به اتمام رساندن ماموریت ها برگزینید. باز هم فراموش نکنید که شما Goblin هستید، اگر هدفتان بسیار بزرگتر از قدوقواره تان است ولی شما خیلی خوب می دانید که می توانید از عهده ی هر کاری برآیید. می توانید نامرئی شوید و خیلی آرام و بی صدا به این طرف و آن طرف بروید بدون اینکه کسی متوجه شما شود (مانند بازی Orcs and Men ). چون هدفتان بسیار مهم است می توانید با نیروی فوق العاده و جادویی تان همه چیز و همه کس را از سر راه بردارید واز بین ببرید.

دانلود

دانلود بازی The Evil Within

The Evil Within 1 دانلود بازی The Evil Within

بازی The Evil Within فراتر از آن چیزی ست که گیمرها تصور می کنند اما آن نوع فشرده شده و تقویت شده ی Resident Evil است. بازی ترسناک Bethesda توسط Shinji Mikami طراحی شد. او ابتدا Resident Evil را ساخت. سپس ساخت Resident Evil 2 راشروع کرد. بعد ازآن به فکرساخت نسخه ی سوم آن یعنی Resident Evil: Code Veronica افتاد ولی شاهکار آن Resident Evil 4 بود که در دنیای بازی سروصدا کرد. به طور خلاصه او مردی است که بازی های ترسناک سال ۱۹۹۶ را ساخت و بعداز ۹ سال دوباره آنها را از نو ساخت وتغییراتی اساسی درآنها اعمال کرد. آیا دوباره ۹ سال بعد این کار را انجام داد؟ابتدای این بازی آسان طراحی شده است وشاید صحنه هایی از آن را مشاهده کنید که شبیه اول بازی Resident Evil باشد. داستان بازی ازآنجا شروع می شود که سه پلیس در حال گشت زدن در وسط شهر بودند که ناگهان متوجه فریادهای کمک از یک تیمارستان می شوند. وقتی نزدیک تیمارستان شدند دیدند آنجا توسط نیروی سیاه (دشمنانی که شبیه زامبی ها یا شاید خود زامبی ها بودند که راه رفتنشان به صورت کج و نامنظم بود، به عبارتی تلوتلو می خوردند) ویران شده است.آقای کاراکاه Sebastian Castellanos از دو همکارش جدا می شود وبه سمت آنجا می رود. وقتی به آنجا می رسد خود را درون جنگ بسیارسختی می بیند که نجات یافتن ازآن بسیار دشوار بود، طوری که امیدش را برای نجات یافتن از دست داده بود. در این قسمت نمی خواهیم صحنه های ترسناک این جنگ وحشتناک را برای شما توضیح دهیم. بهتراست که خودتان این بازی را دانلود کنید وببینید چه اتفاقات وحشتناکی خواهد افتاد.در مرحله ی اول بازی The Evil Within ابتدا سباستین تنها شانسی که داشت این بود که زامبی ها او را نبینند و باید خیلی آرام و بی سروصدا خودش را مخفی می کرد. اگر چه وقتی او وارد این مکان شد همراهش یک رولور داشت اما باید به دنبال سلاح های ویرانگر دیگری هم می گشت چون این موجودات عجیب و خطرناک به راحتی نمی مردند. حتی اگر به سر آنها شلیک شود بازهم نمی میرند و به کارشان ادامه می دهند. و حتی اگر مخفی شوید وناگهان به آنها حمله کنید و با چاقو سرآنها را ببرید بازهم بی تاثیر است. تنها راه برای کشتن آنها این است که آتش روشن کنید وآنها را در آتش بیاندازید تا بدنشان کاملا بسوزن. در این صورت خیالتان راحت می شود که آنها دیگر نمی توانند از جا بلند شوند و به شما حمله کنند. البته این آتش می تواند شامل استفاده از تفنگ های بسیار پرقدرت و ویرانگر باشد. شما باید تا می توانید به زامبی ها شلیک کنید تا بدنشان سوراخ سوراخ شود و آتش بگیرند.

دانلود

دانلود بازی Foresight

Foresight 1 دانلود بازی Foresight

بازی Foresight یک بازی اکشن و جذاب است که شما در آن سرباز استخدام می کنید، می توانید با سربازانتان گفتگو کنید، آنها هم همینطور و به آنها دستور می دهید که چه کارهایی را انجام دهند ،آنها هم به شما گزارش کار می دهند و شما را از پیشرفت ها و شکست هایشان با خبر می کنند. برای این که سربازانتان در جنگ ها و ماموریت ها موفق باشند آنها را راهنمایی می کنید و راه و روش پیروز شدن را به آنها می آموزید. در حقیقت شما فرمانده دسته بزرگی از سربازان هستید که ناوهای زیادی را رهبری می کنید. جنگ های زیادی میان ناوهای شما و دشمن رخ می دهد.در ناوگان تحت فرماندهی شما بمب افکن ها و سلاح های ویرانگری وجود دارد که شما و سربازانتان می توانید از همه ی آنها در جنگ با دشمنان استفاده کنید. حال شما چه نقشه ای برای جنگیدن با دشمن دارید؟ آیا می خواهید حملات ناگهانی و رعد آسا انجام دهید؟ آیا می خواهید حملاتی که انجام می دهید از جناحین ناوگان باشد؟ هر نقشه ای که برای حمله به دشمن می کشید می توانید آن را با برنامه ریزی و استراتژی خاصی پیاده کنید. ممکن است ناو اصلی شما که بزرگترین ناو شما می باشد همیشه در جنگ ها پیروز نشود. اما پیروزی در جنگ ها کاملا بستگی به تلاش و استراتژی پرقدرت شما دارد. گاهی اوقات در ناو شما جنگ تن به تن میان شما و رئیس ناوهای دیگر رخ دهد یا جنگ های تن به تن بین سربازان شما و سربازان دشمن اتفاق بیفتد. در مبارزه ی از راه دور می توانید از بمب افکن ها استفاده کنید و بمب های ویران کنند ه تان را بر ناوگان دشمن فرود آورید و آنها را در هم شکنید. در این بازی علاوه بر سلاح های گرم، سلاح های سرد هم وجود دارد که سلاح های سرد در جنگ های تن به تن استفاده می شوند.

دانلود

دانلود بازی Primal Carnage Extinction Alpha

Primal Carnage Extinction Alpha 1 دانلود بازی Primal Carnage Extinction Alpha

اکنون می خواهیم یک بازی جذاب اکشن را به شما معرفی کنیم. نام این بازی Primal Carnage Extinction Alpha است. علاوه بر اینکه تک نفره این بازی را انجام می دهید، می توانید به مد گروهی بازی بروید و با دوستانتان این بازی را انجام دهید. ویژگی بسیار خوب دیگر این بازی که گیمرها به آن اهمیت زیادی می دهند این است که این بازی را می توانید به صورت آنلاین نیز انجام دهید. در این بازی شما در یک جزیره ی اسرارآمیز قراردارید. در این جزیره موجودات تاریخی و افسانه ای زیادی وجود دارد. این موجودات، دایناسورهای غول پیکر هستند که شما همیشه با آنها روبرو می شوید و باید با آنها بجنگید. دایناسورهای گوناگونی در بازی مشاهده خواهید کرد که همه ی آنها وحشی و خونخوار هستند. هدف شما در این بازی این است نسل این دایناسورهای وحشی را منقرض کنید. ابزارها و سلاح های ویرانگری در اختیار دارید که به کمک این سلاح ها می توانید دایناسورهای غول پیکر را از پا درآورید. اما باید درست و به موقع از این سلاح ها استفاده کنید. کوچکترین اشتباه و کوچکترین تردید در کشتن این موجودات وحشی باعث کشته شدن شما خواهد شد. آیا واقعا می توانید با این موجودات عظیم الجثه روبرو شوید؟ آیا نمی ترسید زیر پاهای چندتنی این دایناسورها له شوید؟ اصلا سوال اصلی این است که آیا می توانید در مواجهه با این حیوانات غول پیکر و در عین حال وحشی زنده بمانید؟ این بازی جذاب اکشن را هرچه زودتر دانلود کنید و از آن لذت ببرید. این بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده است. صحنه های جالبی از رویارویی شما با دایناسورها رخ می دهد که برای شما جذاب خواهد بود. اوقات فراغت خود را با بازی Primal Carnage Extinction سپری کنید.

دانلود

دانلود بازی About Love Hate And The Other Ones

About Love Hate and the other ones gameplay 1 دانلود بازی About Love Hate And The Other Ones

اکنون می خواهیم یک بازی معمایی جالب را به شما معرفی کنیم. نام این بازی About Love, Hate and the other ones است. در این بازی می توانید دنیای اطرافتان را با نیروی نفرت یا با قدرت عشق تحت تاثیر قرار دهید. در این بازی دو کاراکتر مهم حضور دارند که یکی به اطرافیانش عشق می ورزد و دیگری نفرتش شامل حال دیگران می شود. کاراکتر خوب و عاشق بازی بر روی یک تپه زیبا و پر از عشق زندگی می کند و کاراکتر بد و متنفر از دیگران هم در اطراف آن تپه زندگی می کند. نفرت موقعی به وجود می آید و کاراکتر متنفر از دیگران زمانی از اطرافیانش متنفر می شود که یک شی قرمز درخشان در روی تپه پدیدار می شود. روزی این دو نفر ناگهان در یک غار تاریک و ترسناک به دور از خانه شان محبوس می شوند. حالا شما می توانید این دو کاراکتر را در بازی کنترل و هدایت کنید. آنها به زودی با دیگران ملاقات می کنند و از واکنش دیگران نسبت به خودشان بسیار تعجب می کنند. به نظر شما واکنش دیگران به آنها از روی عشق است یا نفرت؟ این دو نفر که در غار محصور شده اند باید به دنبال به دنبال راهی باشند که بتوانند خود را نجات دهند. این بازی معمایی جذاب را هر چه زودتر دانلود کنید و از آن لذت ببرید. با بازی About Love, Hate and the other ones تجربه ی خوبی بدست می آورید. این بازی را در اوقات فراغت انجام دهید. هیچ وقت از این بازی خسته نمی شوید و برای شما تکراری نمی شود. این بازی جالب را به دوستانتان نیز معرفی کنید.

دانلود

دانلود بازی Quantum Rush Champions

Quantum Rush Champions 11 دانلود بازی Quantum Rush Champions

 

اکنون می خواهیم یک بازی اکشن و مسابقه ای را به شما معرفی کنیم. این بازی Quantum Rush Champions نام دارد. خودتان را برای مسابقه های هوایی آماده کنید. در این بازی با خلبان های کارآزموده مسابقه خواهید داد. سرعت هواپیمای خود را باید خیلی بالا ببرید. در عین حال باید همزمان با رقیبان خود مبارزه کنید. پس باید سرعت و مبارزه را به طور همزمان کنترل کنید. سلاح های مورد نیاز دراختیارتان قرار داده می شود تا به وسیله ی آنها به رقیبانتان شلیک کنید و آنها را از مسیر مسابقه منحرف کنید. باید سرعت و دور موتور هواپیمای خود را تنظیم کنید و البته طوری تنظیم کنید که به موتور هواپیما فشار نیاید. سیستم های گران قیمت را روی هواپیمای خود کار بگذارید تا بدون هیچ مشکلی به مسابقه ادامه دهید. این بازی جذاب را در کامپیوتر شخصی خود نصب کنید و به دوستانتان نیز معرفی کنید. از پرواز لذت ببرید.

دانلود

دانلود بازی DEAD OR ALIVE 5 Last Round

DEAD OR ALIVE 5 Last Round 1 دانلود بازی DEAD OR ALIVE 5 Last Round

بازی جدیدی از سری بازی های اکشن و جنگی Dead or Alive روانه ی بازار شد. سری پنجم این بازی همانند نسخه های پیشین از جذابیت بالایی برخوردار است. در بازی Dead or Alive 5: Last Round(DOA 5) زنان نیرومند و شجاع به نام های Katsumi, Hitomi, Tina, و دیگر زنان توانا حضور دارند که می توانید هر کدام از آنها را برای بازی انتخاب کنید. البته این کاراکترها در نسخه های پیشین هم حضور داشتند. البته غیر از زنان توانا، مردان قدرتمند یا خشن هم در این بازی حضور دارند که بیشتر آنها را قبلا هم دیده اید. این بازی را می توانید هم آفلاین و تک نفره و هم آنلاین و گروهی انجام دهید. نکته ی مهم دیگر این است که گرافیک این بازی بسیار بالاست(سه بعدی) و توجه شما را قطعا جلب خواهد کرد. تقریبا ۳۲ کراکتر در این بازی وجو دارد که هر کدام توانایی های منحصر به فرد دارند. از این ۳۲ کاراکتر ۱۹تای آن از زنان هستند. دو کاراکتر جدید به این بازی اضافه شده اند که عبارتند از: یک مرد به نام Raidou و یک زن به نام Honoka. Raidou یک نینجای شرور و بدذات و از نظر زیست شناسی پدر Ayane به حساب می آید. او تکنیک های خاصی برای از بین بردن رقیبانش دارد. کاراکتر بعدی Honoka است. او یک دختر ۱۸ ساله ی ژاپنی ست که سبک خاصی برای مبارزه به کار نمی برد. او چند حرکت مبارزه ای را از کاراکترهای دیگر فرا گرفته است و آنها را در مبارزاتش به کار می برد. درست است که او حرکات کاراکترهای دیگر را تقلید می کند اما بسیار قدرتمند است و قدرتی جادویی دارد.

دانلود

دانلود بازی The Few

The Few 1 دانلود بازی The Few

اکنون می خواهیم بازی The Few را به شما معرفی کنیم. در این بازی جنگی و اکشن هدف شما این است که از کشور انگلستان در برابر آلمان دفاع کنید. جنگ بسیار سختی بین این دو کشور در می گیرد. این بازی جذاب دو مد دارد. در یک مد شما گیمرهای عزیز می توانید به جنگ با دشمن بروید و در این مد علاوه بر جنگ زمینی، جنگ هوایی هم وجو دارد. می توانید از هواپیماهای جنگنده و سریع استفاده کنید. سلاح های ویرانگری در اختیارتان قرار داده می شود. در مد دیگر می توانید برای جنگ با دشمن برنامه ریزی کنید و تاکتیک ها و استراتژی های کاربردی را به کار بگیرید. جنگ با بمباران هوایی از طرف ارتش دشمن (آلمان ها) آغاز می شود. شما باید شرایط را اداره کنید و از استراتژی موثری برای از بین بردن نیروهای دشمن استفاده کنید. برای این کار سلاح های متنوع و ویرانگری در اختیار شما قرار دارد. شما با این بازی خیلی زود مچ می شوید و تمام تکنیک های کار را زود فرا می گیرید. هر چه زودتر این بازی جذاب جنگی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود

دانلود بازی The King of Fighters 98

The King of Fighters 98 1 دانلود بازی The King of Fighters 98

بازی The King of Fighters 98 Ultimate Match Final Edition یک بازی جذاب اکشن است. این بازی براساس درخواست گیمرهای زیادی دوباره بعد از ۱۰ سال، امسال طراحی و تولید شد. جنگ های زیادی در این بازی وجود دارد که هیچ موقع پایان نمی پذیرند. قهرمانان و جنگجویان زیادی در این بازی وجود دارند که شما می توانید هر کدام از آنها را که دوست داشتید برای مبارزه انتخاب کنید. هر کدام از این مبارزان مهارت ها و توانایی های منحصر به فردی دارند. این بازی را می توانید به صورت آنلاین هم بازی کنید. این بازی دو مد آنلاین ، دو مد معمولی و یک مد تمرین دارد. مد تمرین بازی بسیار جالب است. حتما مد تمرین را انتخاب کنید چون در آن می توانید هرقدر که می خواهید تمرین کنید، تجربه کسب کنید ، برای جنگ ها برنامه ریزی کنید و تاکتیک ها و استراتژی های موثری را به کار بگیرید. این بازی مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است. هر چه زودتر این بازی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود

دانلود بازی Dead Effect

Dead Effect 1 دانلود بازی Dead Effect

 

اکنون می خواهیم یک بازی اکشن را به شما معرفی کنیم. نام این بازی جذاب Dead Effect می باشد. شما گیمرهای عزیز در این بازی باید برای زندگی خود تلاش کنید و برای نجات جانتان با زامبی ها مبارزه می کنید. خود را برای هر اتفاق ناگواری آماده کنید. وقتی این بازی را انجام دهید ممکن است شبها کابوس ببینید که البته زامبی های ترسناک و بی رحم حتما در کابوس های شبانه ی شما حضور دارند! شما در یک سفینه ی فضایی قرار دارید و با آن به سیاره های مختلفی سفر می کنید . در سیاره ای قرار دارید که اولین سیاره ای ست که بشر به آنجا مهاجرت کرد. نام این سیاره Tau Ceti f است. چند ماه بعد یکی از افراد برگزیده و ماهر از گروهش جدا شد. او به خواب سرما رفته بود و قتی بیدار شد نمی دانست چه اتفاقی برایش افتاده بوده است. همه چیز به هم ریخته بود. او حتی نمی دانست چه اتفاقی برای دوستانش و دیگر افراد آن سیاره افتاده است. بعد که به اطراف پرسه زد متوجه شد که تمام افراد سیاره Tau Ceti f به زامبی تبدیل شده اند و به او حمله می کنند. او حتی مجبور بود با دوستانش هم مبارزه کند و آنها را بکشد چون آنها هم به زامبی تبدیل شده بودند. پس باید به فکر نجات خود از این دسته ی بزرگ زامبی باشید. باید تلاش کنید که زنده بمانید. آیا با وجود این همه زامبی خطرناک و بی رحم می توانید خود را نجات دهید؟ بازی اکشن Dead Effect را هرچه زوتر دانلود کنید. این بازی جذاب را به دوستانتان نیز معرفی کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود