pishgamanrobot.ir asia sarzaminezaban.com

آخرین پست‌ها (بخش نرم افزار رایت)

دانلود Nero 2015 Platinum 16.0.04000

Platinum

نرم افزار Nero 2015 نرم افزاری حرفه ای و بسیار نام آشنا در زمینه ی مدیریت، ایجاد، تبدیل، پخش و رایت فیلم، موسیقی و عکس می باشد از قابلیت های کلیدی آن می توان به ویرایش ویدئو، تکنولوژی تبدیل فایل های ویدئویی برای مشاهده انها بر روی تمام دستگاه ها، به علاوه رایت و پشتیبان گیری از اطلاعات دیجیتال خود، یکپارچه سازی تبدیل موسیقی و فیلم به منظور پخش انها در کامپیوتر ، اندروید ،تبلت ها و .. اشاره نمود.

دانلود

دانلود Nero Burning ROM 2015 16.0.02000

Nero

NERO BURNING ROM 2015 بهترین موتور رایت جهان است.با استفاده از می توانید به کپی و رایت با کیفیت بالای سی دی، دی وی دی و دیسک های بلو ری،تبدیل سی دی های صوتی و تبدیل فایل های موسیقی . رایت DVD-Video, BDMV, and AVCHD و ایجاد دیسک های با دوام تربپردازید.نرم افزار Nero از انواع درایوها پشتیبانی می کند

دانلود

دانلود DVDFab 9.1.8.5 Final Portable

DVDFab

DVDFab نرم افزاری جامع و حرفه ای در زمینه ی کپی فیلم های دی وی دی می باشد. این نرم افزار که حاصل 5 سال تلاش مداوم می باشد تمامی ابزار های مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهد و به طور کامل بازنویسی شده است و تمامی محتویات فیلم DVD اعم از منوها، تریلرها و دیگر قسمت های فیلم دی وی دی را کپی می کند.فقط کافیست فیلم DVD و یک DVD خالی را در درایو قرار دارد و بر روی Start کلیک کنید. تمام محتویات فیلم DVD شامل Menu ،Trailer و دیگر محتویات به سرعت و به طور خودکار بر روی DVD خالی کپی می شود.

دانلود

دانلود DVD-Cloner 2015 Gold 12.0

DVD-Cloner

نرم افزار DVD-Cloner Gold بهترین نرم افزار کپی و رایت فرمت های دی وی دی و بلوری می باشد. این برنامه از دو بخش DVD-Cloner و Open SmartBurner تشکیل شده است .به علاوه توانایی کپی کردن تمام فیلم های Blu-ray به هارد بدون نیاز به هیچ گونه پلاگین شخص ثالث را دارد . آخرین نسخه این برنامه از فناوری OCT™ برای اطمینان از بالاترین سطح موفقیت کپی کردن آخرین فیلم های دی وی دی استفاده می کند.

دانلود

دانلود Nero Burning ROM 2015 16.0.02200

Nero Burning دانلود Nero Burning ROM 2015 16.0.02200

Nero Burning ROM 2015 16.0.02200 Multilingual | 98 MB
نرم افزار  Nero Burning ROM برنامه ای قدرتمند و شناخته شده در زمینه ی  رایت داده ها،  موسیقی و فیلم ها روی دیسک  می باشد. NERO BURNING ROM  امکان نظارت و کنترل کامل  پروژه رایت را به شما می دهد. علاوه بر این شما امکان  تعریف سیستم  فایل، طول نام فایل و مجموعه کاراکتر ها را دارید. شما همچنین می توانید برچسب دیسک را تغییر دهید. و البته، شما همچنین می توانید نوار ابزار NERO BURNING ROM  را سفارشی و میانبرهای صفحه کلید را تغییردهید.
علیرغم قابلیت ها و ویژگی های   بالای NERO BURNING ROM ، استفاده از این برنامه هنوز هم  آسان باقی مانده است.
و با استفاده از ان می توانید تنها طی چند مرحله دیسک های خود را رایت کنید. بدین صورت که نوع دیسک خود یعنی  (CD / DVD / Blu-ray ) را تعیین کرده،، پروژه ی خود را تعریف کرده،، داده های مورد نیاز  ا وارد کرده و سپس شروع به رایت می کنید.
با استفاده از Nero Burning ROM می توانید فایل های صوتی  خود را در سی دی های صوتی  ذخیره کنید. در این روند، فایل ها کد گذاری می شوند، یعنی  فرمتی  که قبل خواندن توسط کامپیوتر باشند، تبدیل می شوند.
سی دی صوتی را می توان به طور خودکار با Gracenote تشخیص داد. ابرداده  مانند عنوان، سبک، و عنوان آهنگ در دسترس بانک اطلاعات Gracenote می باشند. به این ترتیب شما فایل های صوتی را در اختیار دارید که  پس از فرایند کدگذار به طور دقیق و به طور کامل نام گذاری می شوند. (بیشتر…)

دانلود