dars telegram asia repair

mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید.بهترین سرور های دنیا و پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین قیمت هایی بسیار مناسب را با هم تجربه کنید.
همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com


mihanwebhost
paneldomain

دانلود کتاب مدار منطقی پیام نور

نظرتون چیه!؟

 

منطقی1 دانلود کتاب مدار منطقی پیام نور

نام کتاب : کتاب مدار منطقی پیام نور

نام نویسنده : داود کریم زادگان مقدم

زبان : پارسی

تعداد صفحه : 374

توضیحات : در سیگنال دیجیتال، یک دروازهٔ منطقی یا گیت منطقی  روی یک یا دو ورودی منطقی عملیات منطقی انجام می‌دهد و سرانجام یک خروجی منطقی را تولید می‌کند. این منطق معمولاً طبق منطق بولی است که به طور مشترک در تمام مدارهای دیجیتالی یافت می‌شود. گیت‌های منطقی عمدتاً از قطعات الکترونیکی مانند دیودها و ترانزیستورها تشکیل می‌شوند، ولی ممکن است از قطعات الکترومغناطیسی مانند رله‌ها، قطعات اپتیکال یا حتی مکانیکی ساخته شوند

برای “ دانلود کتاب مدار منطقی پیام نور” از میهن دانلود ادامه مطلب را مشاهده نمایید

یک گیت منطقی روی یک یا دو ورودی منطقی عملیات منطقی انجام می‌دهد و سرانجام یک خروجی منطقی را تولید می‌کند.به دلیل اینکه خروجی هر گیت یکی از سطوح منطقی است پس می‌توان آن خروجی را به ورودی گیت(های)دیگری متصل نمود.بدیهی است که نمی‌توان دو خروجی را با هم به یک ورودی متصل نمود چرا که در این صورت سطوح ولتاژی به وجود خواهد آمد که خارج از محدوده منطقی خواهد بود.در الکترونیک به این کار اتصال کوتاه می‌گوینکه خیلی خطرناک است.

در منطق الکترونیک، هر سطح منطقی نماینده ولتاژ معینی است (که این ولتاژ به نوع منطقی که استفاده می‌شود بستگی دارد).هر گیتی برای تولید ولتاژ مناسب به منبع تغذیه نیاز دارد.در بموک دیاگرام مدارهای منطقی منبع تغذیه نمایش داده نمی‌شود، ولی در شماتیک کامل اتصالات منبع ضروری است.

download دانلود کتاب مدار منطقی پیام نوردانلود با لینک مستقیم | با حجم مگابایت

password دانلود کتاب مدار منطقی پیام نورپسورد : www.mihandownload.com

url دانلود کتاب مدار منطقی پیام نورمنبع : وب سایت میهن دانلود

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار افزايش چشمگير سرعت اينترنت Google Web Accelerator
هاست دانلود

ارسال دیدگاه

mwh mwh