dars telegram asia repair

tank

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژه بهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود. این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

click

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tank

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

click

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید.بهترین سرور های دنیا و پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین قیمت هایی بسیار مناسب را با هم تجربه کنید.
همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com


mihanwebhost
paneldomain

دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشد

دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشد
5 (100%) 1 vote

 

ارشد دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشد

نام کتاب : زبان عمومی کارشناسی ارشد

نام نویسنده : ماهان

زبان : پارسی

تعداد صفحه : 24

توضیحات : آزمون زبان کارشناسی ارشد دانشگاههای سراسری به دو بخش زبان عمومی و زبان تخصصی تقسیم بندی می شود.تعداد سوالات آزمون معمولا 30 سوال می باشد که از این تعداد 15 سوال عمومی و 15 سوال تخصصی می باشد. مباحث مطرح شده در زبان عمومی شامل لغت و گرامر می باشد ، که در چند سال اخیر سوالات گرامر در قالب Cloze Tests و سوالات زبان تخصصی در قالب Reading Comprehensionمطرح می شوند. بنابراین سوالات زبان در آزمون کارشناسی ارشد که اولین بخش در دفترچه آزمون تمامی رشته ها می باشد به ترتیب ذیل می باشد :

1- لغت VOCABULARY
2- گرامر GRAMMAR که البته در چند سال اخیر سوالات این بخش در قالب CLOZE TEST ارائه می شود. یعنی در قالب یک متن سوالات گرامر بصورت جای خالی در جمله طراحی می شوند.

3- درک مطلب READING COMPREHENSION

برای دانلود “کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشد” از میهن دانلود ادامه مطلب را مشاهده نمایید

راهکار آماده شدن برای پاسخگویی به سوالات زبان کارشناسی ارشد
بخش لغت :
برای کسب آمادگی مطلوب جهت پاسخگویی به این بخش بایستی داوطلب دارای گنجینه ای از واژگان زبان عمومی باشد. در رابطه با آموزش لغت کتابهای متعددی نگاشته شده اند اما بهترین کتاب برای شروع کتاب 504 واژه  و پس از آن کتاب لغات ضروری برای تافل essential words for TOEFL  می باشد. از آنجاییکه این کتابها بر مبنای آموزش دادن لغت به شکل پایه طراحی گردیده اند نه بر مبنای ازمون کنکور بنابر این در طراحی کلی صورت گرفته از سوی” سنجش و دانش ” این دو کتب در قالب یک پک بهمراه تستهای مربوطه ارائه میگردد.در این  پک ابتدا لغات مربوطه ذکر شده پس از آن جمله نمونه که آن لغت در آن بکار رفته و در انتهای هر درس تستهای مبوط به آن درس آمده است. در انتهای هربخش تستهای خود آزمایی ذکر گردیده است. از آنجاییکه در چینش سوالات زبان تعداد 10 سوال به بخش لغت اختصاص یافته این بخش دارای اهمیت زیادی است. در بررسی های انجام شده و مقایسه سوالات زبان در سالهای اخیر به این نتیجه می توان دست یافت که بعضا سوالات زبان در سالهای مختلف تکرار می شوند. بنابر این در انتهای تمامی بخشهای این پک نمونه سوالات بخشهای مختلف زبان اعم از لغت گرامر و درک مطلب رشته های مختلف آورده شده است.
بخش گرامر
باید توجه داشته گرامر در حقیقت یادگیری قوانین زبان است بهمین دلیل یادگیری آن به نسبت از بقیه بخشها راحتتر و شیرین تر می باشد. اما متاسفانه دید کلی داوطلبان نسبت به مقوله گرامر دید خوبی نیست چون متاسفانه در دوران تحصیلی اعم از دبیرستان و حتی دانشگاه گرامر را با شیوه ای بی رحمانه ای آموزش داده اند و همین باعث تاثیر گذاری منفی بر روی داوطلبان بوده است.برای یاد گیری گرامر داوطلب بایستی در ابتدا دید کلی نسبت به گرامر پیدا کند و بداند که اساسا منظور از سوالات گرامر چیست. بعنوان مثال وقتی گفته می شود” زمان حال استمراری ” منظور چیست؟وقتی گفته می شود “فعل کمکی ناقص یا فعل مدال” منظور چیست؟ و پس از آن به شرح نکات پرداخت.تا فرد با زمان مجهول آشنایی نداشته باشد چگونه می تواند نکات مربوط به صفات مفعولی را درک کند؟
در سالهای قبل سوالات گرامر تقلیدی از تستهای تافل بود که در چند سال اخیر اینگونه تستها جای خود را به تستهای متنی داد ه اند که با توجه به استفاده از تکنیک بافت متن کار را برای داوطلب راحتتر می سازد.
بر همین اساس در پک گرامر ابتدا در چند صفحه محدود مباحث کلی گرامر به شیوه ای جدید و با نثری جدید نگاشته شده و سعی شده تا با آسان ترین جملات قواعد گرامری آموزش داده شوند. پس از آن قواعد گرامری بصورت نکات شماره گذاری شده ذکر می گردند و بلافاصله پس از توضیح نکته ، تست مربوطه نیز ذکر می گردد. در انتهای هر بخش تمرینی در نظر گرفته شده تا فرد با توجه به مطالب یادگرفته شده به خود آزمایی بپردازد. در انتها نمونه سوالات گرامر رشته های مختلف نیز بهمراه پاسخ تشریحی در نظر گرفته شده است.
بخش درک مطلب
 مهمترین و امتیاز آورترین بخش آزمون زبان کارشناسی ارشد بخش درک مطلب می باشد. با دانستن این مطلب که 50 % سوالات آزمون در مورد درک مطلب می باشند درک اهمیت این موضوع ساد ه تر خواهد بود. بر خلاف آنچه که مورد تصور اکثر داوطلبان کارشناسی ارشد است برای پاسخ دادن به سوالات درک مطلب فقط دانستن زبان تخصصی شرط لازم و کافی نیست. ممکن است داوطلب لغات تخصصی رشته مورد تحصیل خود را بخوبی بداند اما اگر بر تکنیکهای پاسخگویی به درک مطلب آشنایی نداشته باشد براحتی نمی تواند از عهده این سوالات بر آید. سوالات این بخش بدین ترتیب مطرح می شود که چند متن کوتاه در آزمون ذکر گردیده و در مورد هر متن سوالاتی مطرح می شود.سوالات مطرح شده در این بخش در یک کلیشه خاصی طراحی می گردد که در ذیل به برخی از این کلیشه ها اشاره می گردد :
الف) اولین نوع سوال درک مطلب سوال “ایده اصلی متن ” یا main idea  می باشد. یعنی از داوطلب خواسته می شود تا بین گزینه ها گزینه ای را انتخاب کنند که نشان دهنده منظور کلی نویسنده از متن است
ب) سوال بعدی در متن “اطلاعات خاص” یا specific information  است.یعنی تست از داوطلب می خواهد که با توجه متن داوطلب آن گزینه ای را انتخاب کند که در متن با یستی به دنبال آن باشد.
ج)نوع دیگر سوال درک مطلب “ارجاع” یا reference  است که از داوطلب می خواهد که مرجع یک اسم را در جمله مشخص کند که مشهور ترین نوع این سوالات بخش ضمیر است که مثلا فلان ضمیر در متن به کدام اسم بر میگردد.
د)سوال دیگری که در بخش درک مطلب ذکر خواهد گردید “مترادف” یا synonym  می باشد بدین ترتیب که زبر یک لغت در متن خط کشیده شده و طراح سوال مترادف لغت را از بین 4 گزینه که معمولا دو تای آنها خیلی به هم شبیه هستند از داوطلب می خواهد.
 در خصوص پاسخگویی به این بخش لازم است تا داوطلب علاوه بر دانستن واژگان تخصصی مربوطه ، به تکنیکهای پاسخگویی به این نوع سوالات نیز آگاهی داشته باشد و این مهم بدون تمرین که همانا انجام تستهای درک مطلب زیاد می باشد به دست نخواهد آمد.با تحلیل سوالات کارشناسی ارشد رشته های مختلف می توان به این نتیجه رسید که طراح سوال یک رشته خاص لزوما نبایستی تمام متنها را مرتبط با آن رشته خاص طراحی کند و ممکن است در متنهای خود از رشته های دیگر نیز مطالبی را ذکر کند بطور مثال می توان در یکی از نمونه سوالات سالهای قبل رشته مدیریت متنی را یافت که در مورد ماهواره است و هیچ ربطی به مدیریت ندارد یا در سالی دیگر متنی در مورد زیست شناسی. پس به این نتیجه مهم دست خواهیم یافت که در این آزمون بیشتر جنبه عمومی درک از متون مطرح است تا درک لغت تخصصی یک رشته خاص. بر همین اساس در پک آموزشی “سنجش و دانش” در ابتدا تکنیکهای پاسخ گویی به انواع مختلفی از سوالات درک مطلب آموزش داده می شود و سپس نمونه های مختلفی از سوالات درک مطلب در زمینه های مختلف علمی مطرح خواهد شد. در انتها نیز سوالات سالهای گذشته مطرح شده در رشته های مختلف بهمراه پاسخهای تشریحی آنها ذکر گردیده است.

trans دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشد

trans دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشد

download دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشددانلود با لینک مستقیم | با حجم 3 مگابایت

password دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشدپسورد : www.mihandownload.com

url دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشدمنبع : وب سایت میهن دانلود


 

در ادامه بخوانید  دانلود پکیج بازی های نینتندو برای رایانه
هاست دانلود

یک دیدگاه در “دانلود کتاب زبان عمومی کارشناسی ارشد”

ارسال دیدگاه

mwh mwh