asia

پکیج جادوئی آموزش ان ال پی - برای اولین بار در ایران

http://www.seminarema.com/products/486-nlp.html

از 135 نفر ثروتمند اول دنیا، 131 نفرشان با ان ال پی تمرین و زندگی کرده اند برخی موارد آموزشی این پکیج: یافتن رسالت شخصی بر اساس قابلیت و توانایی های خود فرد (یافتن نقشه گنج) برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای کسب موفقیت فردی رسیدن به اهداف مالی و کاری در کوتاه ترین زمان و براساس شیوه ای نوین و جهانی ارتباط موثر با دیگران و موفقیت در مذاکرات از بین بردن افکار مزاحم و از بین بردن ترس های ذهنی در این پکیج آموزشی ، شما گام به گام با آموزش همراه می شوید و تمامی تمرینات و راهکارها را در جهت موفقیت مالی و ارتباطی خود انجام می دهید


ورود به سایت

دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی

Gemini%20Wars%20(1) دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی
|دانلود در قسمت هایی با حجم یک گیگ به همراه لینک های کمکی از سرور  RapidShare|

SKIDROW   MihanDownload  ♦  Real Time Strategy   ships in massive battlesنام بازی: Gemini Wars
پلتفورم : pc
ژانر:Real-Time Strategy
تاریخ انتشار جهانی : ۰۸-۰۶-۲۰۱۲
تاریخ انتشار در آمریکا : ۰۸-۰۶-۲۰۱۲
تاریخ انتشار در اروپا : ۰۸-۰۶-۲۰۱۲
نوع  فایل : دی وی دی کامل
زبان: Russian, English, Spanish, Italian, German, French
فرمت ایمیج: ISO
ناشر: Camel 101
مد بازی : Single Player
حمایت توسط : Camel 101
درجه بندی سنی : Pegi 12
قابلیت آنلاین:دارد
GEMINI WARS عنوان یک  بازی جذاب و جدید هست که در تاریخ ۸ جون سال ۲۰۱۲ میلادی توسط کمپانی Camel 101 ساخته و حمیات شد. بازی دارای سیبک استراتژی ریِل هست .  بازی Gemini Wars در فضا طراحی شده است . منظور آن است که محیط پیرامون بازی حول محوریت فضا و رویداد های آن می چرخد. 
ادامه ی نقد بازیGEMINI WARS   به همراه دانلود و تعدادی پیش نمایش در ادامه مطلب…
این بازی شامب یک سری عملیات حماسی کنترل ناوگان کشتی های عظیم توسط گیمر است . منظور از کشتی های عظیم ناوبری ، همان کشتی های فضایی است. شما به عنوان یک فرمانده فضایی باید رتبه ی خود را با از طریق نیرو های فضایی نبرد های خود را بر اساس تکنیک کنترل،حمال پایگاه های فضایی ، جنگ در فضا های بزرگ ، حمله های مخفی رو به جلو ببرید .با ساخت ایستگاه فضایی و امکانات مداری به تقویت موقعیت خود در منطقه ی فضایی کمک کنید.با یک گروه کوچک فضایی شروع کنید.ساخت، استخراج مواد معدنی و ارتقاء پژوهش نیز در پیش برد مرحله های بسیار کمک می کند. اجرای عملیات شبانه روزی با استفاده از نیروهای ویژه دریایی و بمباران دشمنان خود با تکنیک مداری و کنترل  توپ های دور برد نیز موفق به نظر می آیند. ژانر این بازی استراتژی ریِل است. همان طور که می دانید ، بازی رایانه‌ای راهبردی نوعی از بازی‌های رایانه‌ای است که در آنها برگزیدن استراتژی مناسب برای رسیدن به هدف، اصل و پایه شیوه بازی را تشکیل می‌دهد. در این بازیها هدف اتخاذ استراتژی مناسب جهت غلبه بر حریف می‌باشد. در انواع این بازی‌ها باید حرکتی اصولی جهت جمع آوری منابع مانند سنگ، چوب، غذا، طلا، پول و به طور کلی بر طرف کردن پیش نیاز ها پیش بگیرید تا هر چه سریع تر به پیشرفت و تولید فناوری برتر نسبت به رقیب نائل شوید. راهبرد نوبتی یا استراتژی نوبتی (به انگلیسی: Turn-based Strategy) سبکی است در بازی‌های رایانه‌ای که زیرمجموعهٔ سبک راهبردی است. این سبک به مانند بازی شطرنج است و بازیکن‌ها به نوبت تغییراتی را در بازی اعمال می‌کنند و مهره‌های یکدیگر را نیز به نوبت حرکت می‌دهند. در این سبک نیز به مانند سبک راهبردی، هدف بازی غلبه بر حریف با پیش گرفتن رویهٔ مناسب است. این سبک دارای چند زیر مجموعه است: فانتزی ، تاریخی ، مدرن و علمی تخیلی !
  

ICO info دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی  قابلیت بازیابی فایل های فشرده و روش آن:

  
فایل هایی که برای دانلود قرار گرفته اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط تیم نرم افزار میهن دانلود تست گردیده در نتیجه فایل ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل ها انجام می دهند فایل ها دچار مشکل می شوند بدین صورت که پس از دانلود و استخراج فایل ها از سوی نرم افزار Winrar با اخطار CRC رو به رو میشوند. اما جای نگرانی نیست چون فایل ها به گونه ای فشرده شده اند که دارای قابلیت بازیابی هستند. به همین منظور کافیست که فایل معیوب را با استفاده از نرم افزار Winrar اجرا کنید و سپس با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر فایل فشرده نمایید.
ICO info دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی راهنمای عمومی نصب بازی ها  :


اینجا کلیک کنید 


ICO info دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی  راهنمای نصب بازی GEMINI WARS :

بعد از اکسترکت بازی فایل با پسوند *r00 را اکسترکت نمایید. و فایل ایزو را مانت کنید

۱٫ فایل ها را اکسترکت کنید
۲٫ ایمیج را مانت کنید
۳٫ بازی را نصب کنید
۴٫ محتویات پوشه ی SKIDROW را در محل نصب بازی کپی کنید.
۵٫ بازی را استارت کنید
۶٫ لذت ببرید از بازی رایگان ، میهن دانلودICO download thumb 240x240 1262 دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی لینک های کمکی (لینک مستقیم در پایین )

Gemini%20Wars%20(2) دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی
Gemini%20Wars%20(3) دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی
Gemini%20Wars%20(4) دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی
Gemini%20Wars%20(5) دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی
Gemini%20Wars%20(6) دانلود بازی GEMINI WARS جنگ های فضایی
iranvid.com

ارسال دیدگاه