dars rapidwide.com asia repair

tank

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژه بهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود. این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

click

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tank

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

click

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید.بهترین سرور های دنیا و پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین قیمت هایی بسیار مناسب را با هم تجربه کنید.
همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cobal


mihanwebhost
paneldomain

دانلود فیلم آموزش پروتزهای دندانی

نظرتون چیه!؟
Dental.Prosthodontics1 دانلود فیلم آموزش پروتزهاي دنداني

به‌ منظور تربیت‌ تکنسینهای‌ متعهد و کاردان‌ در زمینه‌ علوم‌ لابراتواری‌ پروتزهای‌ دندانی‌ و برآوردن‌نیازهای‌ فنی‌ لابراتواری‌ در کشور بر اساس‌ معارف‌ و ارزشهای‌ تربیت‌ اسلامی‌ و اصول‌ علمی‌ و فنی‌ و عملی‌،آموزشکده‌پروتزهای‌ دندانی‌ در نظام‌ آموزش‌ کشور تاسیس‌ می‌شود.
برای‌ نیل‌ به‌ هدف‌ آموزشکده‌، رعایت‌ اصول‌ زیر ضروری‌ است‌:
1 ـ تقدم‌ تزکیه‌ بر تعلیم‌
2 ـ توام‌ بودن‌ تعلیم‌ و تعلم
3 ـ توام‌ بودن‌ مباحث‌ نظری‌ و کارهای‌ عملی‌
4 ـ تطبیق‌ محتوای‌ برنامه‌ آموزشی‌ با نیازها و شرایط کشور
5 ـ استفاده‌ از استادان‌ متعهد و آشنا به‌ مسائل‌ لابراتواری‌ و انتخاب‌ مجریان‌ مهارتهای‌ تخصصی‌.
آموزشکده پروتزهای‌ دندانی‌ از مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و یکی‌ از اجزاء وابسته‌ دانشکده‌دندانپزشکی‌ محسوب‌ می‌شود و مطابق‌ مقررات‌ و ضوابط دانشگاهی‌ اداره‌ می‌شوند.
در این‌ آموزشکده‌ علاوه‌ بر تزکیه‌، تأکید بر تعلیم‌ توام‌ با عمل‌ مسائل‌ و مباحث‌ علوم‌ لابراتواری‌ بااستفاده‌ از امکانات‌ لابراتواری‌ دانشکده‌ دندانپزشکی‌ مربوطه‌ می‌باشد.

جهت دانلود مستند و دیدن عکسهایی از محبط فیلم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …

آموزشکده‌های پروتزهای دندانیهدف و اصول
ـ به‌منظور تربیت تکنیسین‌های متعهد و کاردان در زمینه علوم لابراتواری پروتزهای دندانی و برآوردن نیازهای فنی لابراتواری در کشور براساس معارف و ارزش‌های تربیت اسلامی و اصول علمی و فنی و عملی، آموزشکده‌های پروتزهای دندانی در نظام آموزش کشور تأسیس می‌شود.
ارکان
ـ آموزشکده‌های پروتزهای دندانی از مؤسسات آموزش عالی و یکی از اجزاء وابسته دانشکده دندانپزشکی محسوب می‌شود و مطابق مقررات و ضوابط دانشگاهی اداره می‌شوند.
هیئت علمی آموزشکده‌های پروتزهای دندانی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی محسوب می‌شوند.

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار زیباساز نشانگر موس Stardock CursorFX 2.0 Plus

وظایف
ـ فارغ‌التحصیلان آموزشکده‌های پروتزهای دندانی با توجه به هدف تأسیس آموزشکده باید مهارت‌های لازم را برای انجام فعالیت‌های زیر کسب کرده باشند:
1- ساختن مدل‌های مختلف از قالب‌ دهان طبق دستور دندانپزشک
2- ساختن پروتزهای دندانی روی قالب‌ها طبق نظر دندانپزشک
3- ساختن پروتزهای فکی – صورتی و نگاهداری و تعمیر وسایل مختلف لابراتواری‌های دندانپزشکی
4- کار با فلزات و مواد پلاستیکی مختلف که در ساختن پروتز بکار می‌رود.
5- کلیه امور تکنیکی دیگری که از طرف بخش آموزشی و درمانی به او محول می‌گردد.

Dental.Prosthodontics دانلود فیلم آموزش پروتزهاي دنداني
هاست دانلود

یک دیدگاه در “دانلود فیلم آموزش پروتزهای دندانی”

ارسال دیدگاه

mwh mwh