asia ibaner moshaveran pajohandegan
alldigital sheed


هم اکنون به بازی کانگسترهای دیوانه بپیوندید و بازی را آغاز کنید. بازی آنلاین کاملا رایگان بدون نیاز به دانبود، در کنار هزارن بازیکن در خیابانهای شهر پرسه بزنید و قهرمان باشید، درگیری، رقابت، ساختمای مدرن و مدیریت هوشمند شما را برترین کانگستر بازی میکند. هرچه سریعتر کلیک کنید و بازی را آغاز کنید.

حذف کامل برنامه های نصب شده با نرم افزار SecureUninstaller 2.0

نوشته شده توسط ali در تاریخ February 20, 2010

SecureUninstaller 2.0 حذف کامل برنامه های نصب شده با نرم افزار SecureUninstaller 2.0

نصب نرم افزارهاي زياد بر روي سيستم عامل سرعت و کارايي آن را پايين مي آورد . معمولا افرادي که قطعات کامپيوترشان در حد مطلوب است بر روي سيستمشان بسياري از نرم افزارها را نصب مي کنند . شايد برخي از اين نرم افزارها بعد از مدتي وجودشان در سيستم ضروري نباشد . اما کاربر آن را به دلايلي از سيستم حذف نمي کند . اين کار به مرور زمان باعث کاهش سرعت کامپيوتر (حتي اگر قطعات کامپيوتر خوب باشد) مي شود . اما برخي ديگر مثل شما دوست دارند فقط نرم افزارهايي بر روي کامپيوترشان باشد که لازم هستند و از نصب نرم افزارهايي که به آن نياز نداشته باشند پرهيز مي کنند . شما براي حذف نرم افزارهايي که به آنها نياز نداريد به جه طريقي عمل مي کنيد؟ آيا به کنترل پنل ويندوز مي رويد و از طريق Add/Remove اقدام به حذف نرم افزارها مي نماييد؟ اين روش را معمولا همه ي افراد پي مي گيرند اما اين کار حرفه ايي نيست و با اين کار نبايد توقع داشته باشيد که سرعت کامپيوترتان به نحو چشمگيري افزايش پيدا کند . کاربران حرفه ايي که خواهان افزايش سرعت و کارايي سيستم شان هستند براي حذف برنامه هايي که نياز ندارند از نرم افزارمخصوص استفاده مي کنند . نرم افزاري که با آن مي توان برنامه مورد نظر را از رايانه به طور کامل حذف کرد . در ادامه ميهن دانلود يکي از بهترين نرم افزارها را در اين زمينه به شما معرفي مي کند .
SecureUninstaller 2 يکي از قويترين نرم افزارهاي بهينه سازي ويندوز مي باشد که قادر است برنامه هاي نصب شده را به طور کامل از رايانه حذف نمايد . زماني که شما نرم افزاري را نصب مي کنيد فايل هاي متعددي در پوشه هاي مختلفي کپي مي شوند . اگر بخواهيد از Add/Remove  براي حذف کردن استفاده نماييد فقط ديرکتوري اصلي برنامه پاک مي شود که هنوز فايل هايي از آن برنامه مخصوصا در رجيستري ويندوز وجود دارند که کارايي سيستم را به مرور زمان پايين مي آورند . اما SecureUninstaller 2 نرم افزار را به طور کامل از کل هارد رايانه پاک سازي مي کند که اين کار به سلامتي هارد ديسک کمک بسياري مي نمايد . هم اکنون مي توانيد اين نرم افزار کاربردي و محبوب را از سايت ميهن دانلود دريافت نماييد .

برخي از ويژگي هاي کليدي نرم افزار SecureUninstaller 2.0 :
- تهيه گزارش كامل از تمام نرم افزار هاي نصب شده بر روي سيستم و ذخيره در فايل متني
- امكان تهيه نسخه پشتيبان از رجيستري قبل از ايجاد هر تغيير در آن
- حذف كامل فايل ها و كليدهاي رجيستري مرتبط با نرم افزار ها
- امکان پاک کردن نرم افزارهايي که به صورت مخفي نصب شده اند
- امکان پاک نمودن فايل هايي که به هر دليلي پاک نمي شوند.
- سرعت بسيار بالا تر نسبت به Add/Remove Program ويندوز
- نمايش سريع نرم افزار هاي نصب شده بر روي ويندوز
- سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز
- کاربري آسان
- و …

itrans

http://mihanwebhost.com

 

شرکت میهن رایانه خزر ( " میهن وب هاست") سومین شرکت بزرگ ارائه سرویس های میزبانی در ایران

دیگران راجع به ما چه میگویند: برای دیدن نظرات کاربران میهن وب هاست اینجا کلیک کنید

http://mihandownload.com/site-theme/blue/ads/khanwars/hdd.gif

 mihanwebhost

یک نظر

Leave a Reply

hantel

دسته بندی

eset rapidha rapidha
vps
homework