asia ibaner moshaveran pajohandegan
alldigital sheed


هم اکنون به بازی کانگسترهای دیوانه بپیوندید و بازی را آغاز کنید. بازی آنلاین کاملا رایگان بدون نیاز به دانبود، در کنار هزارن بازیکن در خیابانهای شهر پرسه بزنید و قهرمان باشید، درگیری، رقابت، ساختمای مدرن و مدیریت هوشمند شما را برترین کانگستر بازی میکند. هرچه سریعتر کلیک کنید و بازی را آغاز کنید.

دانلود بازی کامپیوتر پرتابل بولینگ ElfBowling

نوشته شده توسط ali در تاریخ February 14, 2010
3 27 nov 2007 13 39 07 دانلود بازی کامپیوتر پرتابل بولینگ  ElfBowlingحتما تا به حال در مورد بازي يا در واقع ورزش بولينگ چيزهايي شنيده ايد. بولينگ ورزشي است که در آن هر بازيکن براي اينکه امتيازي کسب کند بايد توپ سنگيني را که به آن توپ بولينگ مي گويند بر روي سطح صاف و صيقلي بغلتانند و ميله هاي بولينگ شبيه بطري را بزنند. اين ورزش اولين بار در مصر باستان انجام مي شده است. ElfBowling نيز بازيي شبيه بولينگ است با اين تفاوت که در آن بايد توپ را بر روي سطوح صيقلي و چوبي هدايت کنيد که اين سطوح مانند ورزش معمول بولينگ محدود نبوده و به صورت طولاني مي باشد. بر سر راه انواع چيدمان ميله هاي بولينگ وجود دارند که شما بايد با دقت و تمرکز زياد سعي کنيد که همه ميله ها را زده و آن ها را سرنگون کنيد تا بر امتيازات شما افزوده شود. زيبايي بازي به مکان هاي متنوعي است که در مراحل مختلف بازي با آن ها روبرو مي شويد. انواع راه هاي باريک و دام هاي آبي و پيچ هاي وحشت آور و پل هاي باريک و خطرناک از جمله مکان هايي است که اوج هيجان بازي در آن ها رقم مي خورد. در صورتي که امتيازاتتان به حد کافي زياد باشد در آن صورت خواهيد توانست توپ هاي پيرفته تر خوش دست تر خريداري کنيد. در اين صورت کنترل توپ بسيار آسان تر مي شود و سرعت سير نيز افزايش خواهد يافت. اين بازي به صورت بدون نياز به نصب (پرتابل) مي باشد.
ويژگي هاي بازی ElfBowling:
ـ گرافيک بالا
ـ پرتابل
ـ تنوع مراحل غير تکراري و بسيار جالب
ـ موسيقي هيجان آور
ـ قابليت جمع آوري امتيازات و خريداري توپ هاي پيشرفته تر
حد اقل سيستم مورد نياز:
ـ سيستم عامل xp or vista
ـ پردازنده مرکزي pentium3
ـ کارت گرافيک 32MB
ـ حافظه موقت 256MB

تصاويري از بازي را مي توانيد در ادامه مطلب ببينيد.

23w9onr دانلود بازی کامپیوتر پرتابل بولینگ  ElfBowlinga084di دانلود بازی کامپیوتر پرتابل بولینگ  ElfBowlingelf bowling 7 17 the last insult large 2 دانلود بازی کامپیوتر پرتابل بولینگ  ElfBowlingelf bowling 7 17 the last insu col2 دانلود بازی کامپیوتر پرتابل بولینگ  ElfBowling

itrans

http://mihanwebhost.com

 

شرکت میهن رایانه خزر ( " میهن وب هاست") سومین شرکت بزرگ ارائه سرویس های میزبانی در ایران

دیگران راجع به ما چه میگویند: برای دیدن نظرات کاربران میهن وب هاست اینجا کلیک کنید

http://mihandownload.com/site-theme/blue/ads/khanwars/hdd.gif

 mihanwebhost

یک نظر

Leave a Reply

hantel

دسته بندی

eset rapidha rapidha
vps
homework

مطالب اتفاقی