asia ibaner moshaveran pajohandegan
alldigital sheed


هم اکنون به بازی کانگسترهای دیوانه بپیوندید و بازی را آغاز کنید. بازی آنلاین کاملا رایگان بدون نیاز به دانبود، در کنار هزارن بازیکن در خیابانهای شهر پرسه بزنید و قهرمان باشید، درگیری، رقابت، ساختمای مدرن و مدیریت هوشمند شما را برترین کانگستر بازی میکند. هرچه سریعتر کلیک کنید و بازی را آغاز کنید.

نرم افزار رايت آسان سي دي و دي وي دي FinalBurner Free 2.18.0.181

نوشته شده توسط ali در تاریخ February 24, 2010

FinalBurner Free 2.18.0.181 نرم افزار رايت آسان سي دي و دي وي دي FinalBurner Free 2.18.0.181

رايت سي دي و دي وي دي يکي از مهمترين کارهايست که معمولا افراد با رايانه انجام مي دهد پس لازم است در اين زمينه از نرم افزار مهمي نيز استفاده شود . نرم افزاري که فايل هاي ما را به طور کامل بر روي سي دي يا دي وي دي کپي کند . محيط کار با برنامه زيبا و کار با آن ساده باشد . در زمينه ي رايت نرم افزارهاي فراواني مانند Nero توسط ميهن دانلود انتشار يافته اند . يکي از بزرگ ترين عيب هاي نرم افزار Nero حجم بسيار بالاي آن است به طوري که اولآ پس از نصب فضاي بسيار زيادي از هارد سيستم را اشغال مي کند و ثانيآ در هنگام اجرا باعث کاهش بسيار شديد سرعت سيستم مي گردد که اين عوامل سبب شده تا افراد از نسخه هاي قديمي اين نرم افزار استفاده کنند . نرم افزاري را که در ادامه به شما معرفي خواهيم کرد حجم بسيار کمي دارد و بسيار سريع اجرا مي شود و سرعت سيستم را پايين نمي آورد .
نرم افزار FinalBurner يکي از ساده ترين نرم افزارهاي رايت سي دي به شمار مي رود . شما با استفاده از آن به راحتي مي توانيد عکس ، آهنگ ، فيلم و ساير فايل هاي مورد نظرتان را بر روي ديسک رايت نماييد. همچنين شما مي توانيد با استفاده از اين نرم افزار سي دي هايي که به صورت RW هستند را پاک کرده تا بتوانيد مجددآ از طريق همين نرم افزار و يا ساير نرم افزار هاي مشابه اقدام به ذخيره سازي فايلهاي مورد نظرتان بر روي آن نماييد. علاوه بر اين شما مي توانيد با استفاده از اين نرم افزار به صورت کامل و با سرعت مناسب عمليات کپي ديسک به ديسک را انجام دهيد.اين نرم افزار امكان رايت بر روي همه نوع رسانه هاي مانند انواع سي دي و دي وي دي و حتي بلوري را دارا مي باشد . نسخه ي کاملا رايگان اين نرم افزار کم حجم و در عين حال بسيار کارآمد را مي توانيد از سايت ميهن دانلود به صورت رايگان دريافت نماييد .

توضيحات کامل و ويژگي ها در ادامه ي مطلب موجود است .

ويژگي هاي کليدي نرم افزار FinalBurner Free 2.18.0.181 :
- امکان پاک کردن سي دي هاي RW و رايت مجدد بر روي آنها
- قابليت بروز رساني نرم افزار از اينترنت
- قابليت رايت انواع موزيک بر روي ديسک
- قابليت انجام عمليات کپي ديسک به ديسک
- قابليت رايت انواع فايل بر روي ديسک
- قابليت رايت انواع فيلم بر روي ديسک
- قابليت رايت انواع سي دي و دي وي دي
- پشتيباني از چندين زبان مختلف
- داشتن محيط زيبا و کاربرپسند
- سازگار با ويندوز هاي مختلف
- داشتن حجم مناسب
- کاربرد آسان
- و …

itrans

http://mihanwebhost.com

 

شرکت میهن رایانه خزر ( " میهن وب هاست") سومین شرکت بزرگ ارائه سرویس های میزبانی در ایران

دیگران راجع به ما چه میگویند: برای دیدن نظرات کاربران میهن وب هاست اینجا کلیک کنید

http://mihandownload.com/site-theme/blue/ads/khanwars/hdd.gif

 mihanwebhost

یک نظر

Leave a Reply

hantel

دسته بندی

eset rapidha rapidha
vps
homework