dars asia repair

travian

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژه زمستان 2018 به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

travian

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mihanwebhost

میهن وب هاست به عنوان بزرگترین شرکت میزبانی وب ایرانی با نازلترین قیمت ها هاست های cpanel ایران و المان را با هارد ssd و آنتی دیداس مجانی ارائه میکند, به جمع بیش از ۷۰ هزار مشتری میهن وب هاست بپیوندید.بهترین سرور های دنیا و پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین قیمت هایی بسیار مناسب را با هم تجربه کنید.
همین الان تماس بگیرید ۰۱۳۳۴۱۳

mihanwebhost.com mihanwebhost.com


mihanwebhost
paneldomain

نرم افزار ارزیابی و ارائه مشخصات سخت افزار EVEREST Ultimate Edition

نظرتون چیه!؟
نرم افزار EVEREST محصول شرکت Lavalys Consulting Group یک ابزار پیشرفته برای تشخیص قطعات سخت افزاری کامپیوتر و  ارزیابی قدرت کامپیوتر ها می باشد.EVEREST Ultimate Edition  یکی از برنامه های پیشرو در زمینه  عیب یابی و ارزیابی و مقایسه و محک زدن قطعات سخت افزاری سیستم است . برای بهینه سازی ، تنظیم و هم چنین overclock قطعات سخت افزاری باید اطلاعات دقیقی در مورد آنها داشته باشید . ماتیتورینگ پیشرفته و تشخیص قابلیت های سخت افزار و بررسی تغیرات تنظیمات به کمک این برنامه به راحتی انجام می شود .  محک زدن و ارزیابی CPU ، حافظه و فن به صورت مقدار واقعی  کارایی سیستم و مقایسه آن با دیگر قطعات و یا دیگر سیستم ها . به همراه ارائه کامل از جزئیات نرم افزارها ، برنامه های امنیتی ، سیستم عامل  نصب شده روی کامپیوتر و همچنین بخش عیب یابی با بیش از 100 صفحه راجع به سیستم شما . این برنامه به شما اطلاعات بسیار جامع و کاملی در مورد قطعات سیستم شما ، میزان عملکرد آنها ، توان واقعی آنها میدهد و در مقایسه بین قطعات برای سیستم های مختلف بسیار قدرتمند و پر کاربرد است . اکثر کسانی که با قطعات سخت افزاری کامپیوتر و تست و بررسی آنها سرو کار دارند این برنامه را به خوبی میشناسند و از آن به خوبی بهره میبرند . شما هم میتوانید با استفاده از این برنامه به تمامی زوایای سخت افزاری و نرم افزاری سیستم خو آگاه شوید و مشکلات آن را برطرف کنید . این برنامه همچنین اطلاعات بسیار دقیق و فنی در مورد قطعات و همچنین نرم افزارها و  برنامه های امنیتی ودرایور ها و حتی اطلاعات دقیقی در رابطه با DirectX  نصب شده روی سیستم شما ارائه میکند .با کمک برنامه EVEREST Ultimate Edition به راحتی قادر به مدیریت کامل  سیستم کامپیوتری و افزایش کارایی آن با تنظیمات ویژه ای خواهید بود.
قابلیت های برنامه EVEREST Ultimate Edition :
– بیان اطلاعات کامل و دقیق همراه با جزئیات از قطعات سخت افزاری سیستم
– بیان اطلاعات دقیق و کاملی از برنامهای نصب شده
– دادن اطلاعات کاملی در مورد سیستم عامل و برنامه های امنیتی نصب شده.
– اطلاعات کامل مرتبط با Motherboard و CPU همچون جزئیات دقیق در رابطه با BIOS.
– اطلاعات دقیق Chipset ها، اطلاعات در رابطه با DMI ،AGP, SPD و…
– توانایی زیر نظر گرفتن (Monitoring) قطعات سخت افزاری
– ارائه اطلاعات سطح پایین سخت افزاری (Low-level hardware information) در 44 صفحه
– ارائه اطلاعات نرم افزاری در 44 صفحه
– ارائه اطلاعات امنیتی 6 صفحه
– قابلیت تغییر تنظیمات سیستم
– سازگار با انواع مختلف ویندوز .
th 170095 نرم افزار ارزیابی و ارائه مشخصات سخت افزار  EVEREST Ultimate Edition

هاست دانلود

یک دیدگاه در “نرم افزار ارزیابی و ارائه مشخصات سخت افزار EVEREST Ultimate Edition”

ارسال دیدگاه

 www.CATIA.IR mwh mwh